Сонник капелюх на голові, до чого сниться капелюх на голові уві сні

Капелюх на голові уві сні часто трактується сонником як сприятливий знак. Вона віщує прихильне ставлення оточуючих, хороші зміни, прибуток. Іноді попереджає про необхідність приділити увагу головному. Витлумачити точніше, до чого вона сниться, допоможуть деталі.

Зміни, вдалий час

Бачити її на собі або комусь іншому віщує хороші зміни в житті. Не треба їх боятися — навіть, здавалося б, не надто сприятливі зміни виявляться на краще.

Приснився сюжет також обіцяє, за сонником, вигідна справа. Настає вдалий період, коли бізнес виявиться досить прибутковими. Правда, потрібно докласти певних зусиль, адже вигода сама в руки не звалиться.

Подолаєте складності і отримаєте винагороду

До чого сниться чорний капелюх на голові? Наяву сновидец в повному обсязі використовує свої можливості. Слід ефективніше задіяти власний потенціал, розкривати нові можливості.

Чорний головний убір уві сні попереджає про нелегкі випробування, які належить подолати. Ймовірно, вони будуть стосуватися ділової сфери, бізнесу.

Приснився чорний капелюх на голові іноді трактується сонником в позитивному ключі. Бачити її у жінки означає: отримаєте винагороду за витрачений час або сили.

Якщо ж уві сні у жінок були червоні головні убори — вам несподівано дадуть надбавку до зарплати.

Сприймайте себе об’єктивно, допомагайте друзям

Капелюх на голові у жінки підказує: життя дуже круто зміниться, але поки неясно, в яку саме сторону.

До чого сниться одягнути капелюх на голову іншої людини? Сонник пояснює: ви станете йому вірним помічником. Він чекає від вас допомоги. Наділи її собі? Доведеться вирішувати непросту задачу.

Бачення уві сні про головний убір у себе також можна витлумачити як застереження. Сновидець приділяє собі надто багато уваги, іноді привласнює собі більше повноважень, ніж потрібно. Слід об’єктивніше сприймати свою персону, що не привласнювати чужих заслуг і ідей, щоб не втратити розташування оточуючих.

Відмінні риси характеру

Приснилася біла капелюх? Сонник підказує: вона символізує вашу порядність, чистоту помислів, чесність.

Бачили уві сні білий капелюх на голові у кого-то? Ця людина відрізняється щирістю і добротою.

Якою вона була?

Більш докладний тлумачення сну може залежати від виду головного убору:

 • З полями — майбутні справи треба швидко вирішувати: від цього вміння залежить майбутнє;
 • Солом’яний — досягнете успіху в багатьох сферах;
 • Кашкет, військовий бере — внутрішнє невдоволення умовами життя;
 • Казанок — у вас з’явиться покровитель;
 • Циліндр — потрібно прислухатися до порад близьких;
 • Незвичайної форми — попереду несподівані зміни звичного укладу.
 • Сонник Міллера: належить любовне захоплення

  Чоловікові наснилося милуватися красивою капелюшком на жіночій голівці? Наяву дуже скоро його чекає легке романтичне захоплення.

  Приділіть вся увага головної справи

  Кокетлива жіночий капелюшок з вуаллю уві сні віщує: трапиться подія, після якого ви переконаєтеся в доброму ставленні до вас оточують. Це значно підніме вашу самооцінку.

  До чого сниться чоловікові бачити жіночий капелюшок? Це означає, по сонником: він витрачає даремно свої сили. Щоб досягти успіху, йому слід зосередитися і приділити максимум уваги найголовнішого справі.

  Сонник капелюх на голові, до чого сниться капелюх на голові уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: