Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ковзани, до чого сниться ковзани уві сні

Сонник пропонує кілька тлумачень,, до чого сниться лід, каток і ковзани. У деяких випадках побачене уві сні можна інтерпретувати як провісник слизькій ситуації, відсутності твердого грунту під ногами. Іноді сюжет відображає зайву квапливість сновидіння, властиву йому в реальній дійсності.

Найчастіше катання символізує безперешкодне просування справ як по маслу і вміння насолоджуватися життям, тому, хто не доведеться обтяжувати себе, щоб отримати бажане. Іноді подібні асоціації сигналізують про непорядок з опорно-руховою системою або координацією, про те, що наяву не вистачає легкості і радості руху, дуже бажано наяву вжити заходів.

Ошатний і затишний каток, ковзани, легко ковзають по льоду, швидкість і впевненість у своїй спритності сонник пропонує розцінювати як сприятливий знак. Можливо, треба буде виконати якесь відповідальне завдання, яке принесе не тільки прибуток, але і моральне задоволення.

Сонник Мандрівника стверджує, що все, до чого сняться ковзани, лід рівний, гладенький, дає всі підстави сподіватися на не менш блискучий успіх. У вас в руках всі карти, до того ж кілька козирів у рукаві на додачу.

Приємного катання!

Сімейний сонник пояснює, що кататися на ковзанах по льоду, означає звичку пересуватися з великою швидкістю, до того ж не розбираючи дороги. Все ж іноді не заважає дивитися під ноги і по сторонах, щоб не посковзнутися і не зіткнутися з несподіваною перешкодою.

Якщо таке досить-таки звичайне розвага, як кататися на ковзанах на ковзанці, уві сні викликає надзвичайну ейфорію і напад щастя, сонник рекомендує зайнятися своїм здоров’ям. Можливі порушення координації рухів і опорно-рухового апарату, які заважають насолоджуватися простими радощами наяву. Те,, до чого сниться подібний сюжет, може мати суто фізіологічну розгадку.

Літній сонник Іменинників трактує приснилося уві сні катання на ковзанах як спробу вислизнути від покладеної відповідальності необхідності вирішувати проблеми, які здаються занадто складними. Зізнайтеся, адже і наяву не раз відвідувала думка: а чи не перекласти чи все це на кого-небудь?

Сучасний сонник вважає, що їздити на ковзанах уві сні часто доводиться тим, хто наяву страждає від власної бездіяльності. Будь-які спроби допомогти і взяти участь лише створюють перешкоди навколишнім. Втім, цей безглуздий період скоро вивітриться сам собою.

Подарунок, покупка, примірка

Якщо уві сні ви зібралися купувати ковзани, на яких не вмієте кататися, сонник попереджає, що ви беретеся за нездійсненне завдання. Наприклад, погоджуєтеся на доручення, виконати яке у вас не вистачить ні сил, ні коштів, ні компетентності.

Щоб дізнатися,, до чого сниться одягати ковзани уві сні, зверніть увагу на їх розмір — відповідає він вашій нозі. Невідповідний, тому й некомфортний черевик сигналізує про те, що ви занадто довго перебуваєте не в своїй тарілці, пора щось змінювати.

Все, до чого сниться, як уві сні подарували ковзани, означає, що ви можете не тільки сміливо покластися на своїх друзів, але вам навіть бажано більше довіряти їм. Хтось із них відкриє перед вами нові горизонти.

Вони такі різні

Білі ковзани уві сні символізують ту саму вершину гори, на яку ви видерлися наяву. Так як можливості спуститися з цього п’єдесталу у вас поки немає, продовжуйте балансувати, віртуозність і спритність вам на допомогу.

До чого сняться фігурні ковзани, на яких ви майстерно виступаєте на змаганнях або приводите в захват будь-якого користувача катка своїм мистецтвом фігурного катання? Побачене уві сні в дійсності віщує успіх у важливій для вас справі.

Якщо пощастило уві сні кататися на роликових ковзанах у веселій і приємній компанії, сонник Цвєткова обіцяє пізнання радості альтруїзму. Не за горами ситуація, в якій ви отримаєте справжнє задоволення, допомагаючи або поступаючись іншим.

Чому катання не відбулися

Якщо приснилося, як зламалися ковзани уві сні або ви з якоїсь причини відчуваєте себе на льоду вкрай невпевнено, падаєте, сонник пояснює це негараздами на роботі. Звільнення або зниження доходу вам не загрожує, хоча нервова обстановка змусить похвилюватися.

Якщо попало їхати на ковзанах уві сні, проломити лід і провалитися, Езотеричний сонник попереджає про прийдешнє випробуванні. Потрапивши в слизьку ситуацію, не покладайтеся на інших і не сподівайтеся на допомогу ззовні.

Трактуючи, до чого сняться морські коники, сонник радить бути обачнішими з новими знайомими. Серед них може виявитися хтось небезпечно привабливий, від якого насправді одні неприємності.

Сонник ковзани, до чого сниться ковзани уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: