Сонник концерт, до чого сниться концерт уві сні

Бачити уві сні концерт не тільки цікаво само по собі, а й має тлумачення, що дозволяє заглянути в майбутнє. У сонниках враховується і жанр вистави і роль сновидіння, тому можна досить точно передбачити,, до чого сниться все, що відбувалося на сцені і в залі.

Дивитися концерт

Згідно Новітнього сонником Іванова, дивитися концерт — до бурхливого сімейного скандалу. Іменинникам травня-серпня зібралися на уявлення означає майбутні виховні бесіди з дітьми.

Якщо уявлення, яке ви бачили, залишило прекрасне враження, то сонник Міллера обіцяє більшості сновидцев наступ періоду свят і розваг.

Однак тлумачення,, до чого сниться дивитися розважальні програми, для різних людей відрізняється. Молоді сонники пророкують задоволення і закоханість, комерсантам — прибуткову торгівлю, журналістам — цікаву творчу роботу, вагітним жінкам — народження дівчинки.

Бачити уві сні порожній зал, по сонником Дмитра і Надія Зими, символ того, що мріям виявитися в центрі бурхливих подій не судилося здійснитися.

Програма

Наснилося бути на музичному концерті — вас відвідає муза, і результати творчості будуть вражаючі.

Дивитися уві сні виступ оперного співака або артистів балету, за сонником Міллера, не надто добрий знак: або друзі проявлять невдячність, або нав’яжуть в шанувальники настирливі неприємні люди. Торгівля теж деякий час буде на межі розорення.

Сонник Для стерви зазначає: бути на концерті класичної музики тягне за собою чудовий відпочинок, успіхи в творчості і піднесену любов, а естрадний вказує на тимчасовий спад в бізнесі, сумне оточення і розставання з музою.

Сидіти в залі на бенефісі улюбленої актриси, якщо це приснилося народилися у вересні — грудні, до появи скандальних чуток про неї.

Квиток або запрошення

Отримати уві сні запрошення на виставу або виступ відомих артистів пророкує цікаве знайомство, запрошення на естрадне шоу — належить порожнє проведення часу, ви пошкодуєте, що відволікаєтеся від дійсно важливих справ.

Купувати уві сні квиток з рук відображає схильність до авантюр, є небезпека потрапити в неприємну історію. До чого сниться виявити його пропажу, коли збираєтеся на концерт: ви закинути непотрібні справи.

Наснилося красиво оформлене запрошення на концерт — воно вказує, що ви занадто велике значення надаєте зовнішньому враженню, не вникаючи в суть речей.

Брати участь в концерті

Наснилося самому давати концерт — вам належить переконати всіх в тому, що ви здатні самостійно справлятися зі своїми проблемами.

Бути уві сні учасником невеликого концерту обіцяє несподівану, але дуже своєчасну підробіток. Виступати перед солідною публікою — заслужити чиюсь увагу. Бачити уві сні свій виступ з боку — знак, що ви занадто пихаті.

Тлумачення того,, до чого сниться участь в концерті, залежить від жанру. Співати на сцені означає, що рано чи пізно доведеться відповідати за негідні вчинки, виступати в складі рок — групи: ваша необачність призведе до руйнування. Виконувати уві сні танці — незабаром постраждати від заздрісників. Танцювати на пуантах — віщує гіркоту від зради одного.

Наснилося виступати в театральних сценках або репризах — по сонником Міллера це віщує радість, за іншою версією — ви збрешете близькому знайомому. До чого сниться перебувати на сцені і раптом забути текст — ви розраховуєте на інформаційну підтримку, але наяву підказки суфлера можуть надати погану послугу.

Вести програму концерту в ролі конферансьє пророкує наяву солідну посаду, однак реальної влади ви не отримаєте.

Сонник концерт, до чого сниться концерт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: