Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кінь, до чого сниться кінь уві сні

Як відомо, кінь символізує вірність і дружелюбність. Цілком закономірно, що побачені уві сні, коні віщують плідну співпрацю, партнерство і просто приємне спілкування. Позитивне значення сюжету посилюється, якщо коні світлих мастей. Сонник попереджає, що нічні марення, в яких фігурують «темні конячки», попереджають про ймовірність підступу. Ряд роз’яснень, до чого ще сняться ці тварини, наведено нижче.

Колір шкіри

Якщо приснився чорний кінь, таке сновидіння попереджає про небезпеку: тяжкої хвороби або великих неприємностях. Сучасний сонник підказує просте рішення, як уникнути проблем: робити лише ті кроки, які не викликають сумнівів. Також побачене уві сні означає, що вам протегує стихія землі.

Пояснення того,, до чого сниться тварина з білою гривою, дає Гришина. Прогноз цілком оптимістичний. Незаміжня леді знайде сімейне щастя, причому шлюб виявиться на рідкість вдалим. Ще білий кінь може примаритися до гарних новин, багатства і до приводу для великої радості.

Якщо приснився коричневий кінь, сюжет слід тлумачити виходячи з зовнішніх факторів. Універсальний сонник попереджає — вам не уникнути змін. Якщо ви зараз на вершині успіху, вам вони ні до чого, а от якщо справи йдуть гірше нікуди, пророкування неодмінно порадує вас.

Якщо приснився гнідий кінь, значить, несподівано і абсолютно безоплатно виповниться заповітне бажання. Цей сон може означати кар’єрний зліт, фінансовий прорив, знайомство з людиною, яка згодом стане хорошим другом і інші приємні сюрпризи.

Рудий кінь символізує стихію вогню. Не дивно, що настільки буйна стихія несумісна з розміреним життям. Ви опинитеся в самому епіцентрі подій, належить багато занепокоєння, суєти і шуму. Проте все закінчиться благополучно і навіть з вигодою.

Коли сниться вороний кінь, тлумач радить не вживати імпульсивних рішень, так як побачене відображає глибину вашого відчаю. Сонник Странніков вказує на те, що джерело сум’яття — власна метушливість і ненаситність. Не встигнувши спробувати торт, ви вже тягнетеся за наступним шматком.

Їхати верхи

Якщо довелося скакати на коні галопом, нетерплячість може вам нашкодити. Той, хто ризикує брати високі бар’єри уві сні, і наяву може перебільшити свої можливості. Їзда на кульгає скакуні віщує смуток.

Сон, в якому довелося їхати верхи, говорить про те, що ви добре попрацювали над своєю репутацією, і тепер підійшла її черга працювати на вас. Сонник Езопа не сумнівається, що ваше становище надійно, а авторитет високий. Так що цей сюжет можна тлумачити буквально: ви на коні.

Нічні мрії, в яких ви скачете сидячи на коні по горах і горбах, що не обіцяють легких перемог. Власов сонник попереджає, що доведеться чимало потрудитися, щоб досягти мети. Проте ви по праву зможете пишатися своїми досягненнями.

Опис,, до чого сниться аналогічний сюжет, можна знайти і у Шеремінской. Їхати верхи уві сні, значить, в реальному житті відчувати себе на висоті. Передбачення поширюється в першу чергу на ділову сферу. Сонник Шеремінской стверджує, що вас очікує підвищення на посаді, удача в торгівлі, премія і інші цілком заслужені нагороди.

Загибель коні

Якщо приснився мертвий кінь, це означає, що має бути радикальна зміна місця проживання. Ви опинитеся в абсолютно інших, небачених раніше умовах, і доведеться пристосовуватися до них. Сонник Пір року попереджає, що новина, яку незабаром належить дізнатися, сильно засмутить вас.

Кілька коней

Якщо уві сні стадо коней бігло по полю, то наяву щастя поспішає в руки, залишилося тільки впіймати його і не упустити. Сучасний сонник нагадує про непостійність і скороминущості фортуни і радить якомога результативніше використовувати сприятливий збіг обставин.

Вершник — чоловік

Якщо сниться, що на коні їде чоловік, це означає вдале завершення важливої ​​справи. Правда, якщо він раптом вирішить спішитися, сон придбає протилежний зміст: справа вирішиться не на вашу користь. Якщо вдалося помітити, як чоловік сідає в сідло — пощастить у коханні.

Зовнішній вигляд, породистість

До чого сняться коні, найкраще розповість їх зовнішній вигляд. Сновидіння, в якому ви побачили породистих коней, обіцяє позитивні зміни в сім’ї та бізнесі. Скакуни, які пасуться в соковитою густій ​​траві, віщують прибуток.

Східний сонник переконаний, що примарилося поні відображають ваше почуття безпорадності.

Худа, виснажена кобила віщує труднощі. Кінь в красивій упряжці сниться до вдалого шлюбу.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера вважає, що побачений в нічних мареннях кінь відображає ваш позитивний або не дуже настрій, впевненість і готовність перемагати. Тлумачити сюжет слід виходячи з масті тварини (чим світліше, тим краще) і напрямки руху.

Якщо уві сні ви скачете верхом, це означає успіх. Шлях з гірки може виявитися передвісником розчарування.

Якщо довелося бачити коня, який встає дибки, подібне віщує захист і заступництво високопоставленого особи. Якщо приснилося, як коні підковують копита — це до високого становища.

Різні тлумачення

Коли сниться вершник, зверніть увагу, в яку сторону він рухається. Якщо скаче щодуху до вас, може принести погані новини. Віддаляється вершник обіцяє зміни на краще. Якщо на місці наїзника — ви, такий сон символізує втома від безперспективних відносин.

Якщо наснилася норовиста конячка, дане сновидіння є передвісником непередбачених, але, тим не менш подоланні труднощів в справах. Якщо привиділася спокійна кінь, це означає, що все задумане пройде гладко. Сон, в якому кінь-ваговоз з працею тягне поклажу, слід розцінювати, як рада передоручити частину своїх обов’язків.

Наснилася кінна прогулянка? Це хороший знак. Якщо уві сні довелося кататися на спині коня, такий сюжет запевняє, що друзі прийдуть на допомогу. Сонник Гришиной стверджує, що разом ви легко і весело подолаєте всі перепони, а складна проблема і її дозвіл здадуться захоплюючим пригодою.

Сонник кінь, до чого сниться кінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: