Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник контейнери, до чого сниться контейнери уві сні

Побачений уві сні контейнер може багато про що розповісти, головне — це зрозуміти, для чого ця ємність призначалася, підказують сонники. Тому, перш ніж приступити до тлумачення того,, до чого сниться подібний образ, пригадайте, що за контейнери вам наснилися, і яку роль вони грали в вашому сновидінні.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, роз’яснюючи, що означає і, до чого сниться контейнер, розділяє сновидіння за сюжетами.

Так, наприклад, сновидіння, в якому ви бачите контейнери з квітами, означає швидке досягнення мети. А якщо вам наснився великий короб зі сміттям, то будьте готові до того, що хтось із близьких завдасть вам сильну образу.

Хочете зрозуміти, що обіцяє перевернутий контейнер? На думку тлумача, це бачення віщує раптові проблеми зі здоров’ям. Порожні коробки також пророкують печаль, так як віщують вони крах надій і ілюзій.

Сміттєвий контейнер як символ негараздів

Хочете розібратися, до чого сняться сміттєві контейнери? Тоді пригадайте, чи були вони уві сні наповнені чимось чи ні, радить Східний сонник.

Так, сміттєві баки з харчовими відходами, побачені уві сні, говорять про те, що у вас намічаються розбіжності в сім’ї і все через те, що ви не хочете брати до уваги бажання інших членів сімейства.

Примарилося, що ви риється в коробі з будівельним сміттям? Цілком ймовірно, що ви розлучитеся в думках з колегами або з босом (якщо ви перебирали великі шматки штукатурки, цегли або дощок), попереджає сонник астролога Євгенія Цвєткова.

Грузоконтейнер — ознака змін

Сонник Медеї вважає, що бачити уві сні вантажні контейнери, що перевозять великий вантаж, символ того, що ви, цілком ймовірно, змініть місце проживання.

А ось «дідусь Фрейд» дає своє тлумачення сну: бачити уві сні автоконтейнери, який перевозить вашу меблі — ознака того, що ви знайдете іншого сексуального партнера.

Чужий грузоконтейнер, приснився вам, пророкує отримання сумних звісток про старого знайомого. Можливо навіть, про смерть, засмучує тлумач Лонго.

Ланчбокси: Від знайомств до розставань

Якщо вам приснилося, що ви наповнюєте їжею контейнери для їжі, то це означає знайомство з новим цікавим людиною, стверджує Циганський тлумач. Особливо актуально таке тлумачення, якщо уві сні їжа дуже апетитно виглядала і викликала у вас підвищене слиновиділення.

А ось якщо примарилося, що ви відкриваєте ланчбокс, а там протухшее страву, то це ознака сварки і розставання з тим, хто був вам дуже дорогий. І причиною цих розбіжностей стане ваша необов’язковість і відсутність пунктуальності.

Порожня тара

Особливе значення має не тільки наповнення контейнерів, а й маніпуляції, вироблені з ними, запевняють сонники. Ось, наприклад, до чого сниться, що ви їх:

 • Наповнювали — до нових ідей і починань;
 • Звільняли — вам захочеться щось поміняти в своєму житті;
 • Мили — до налагодження відносин;
 • Викидали — вам варто пошукати інші способи виходу з важкої ситуації;
 • Купували нові — до зміни виду діяльності.
 • Сонник контейнери, до чого сниться контейнери уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: