Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коханець — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо приснився коханець заміжньої жінки, це можна вважати відображенням її незадоволеного терзає бажання. А якщо сон відвідав незаміжню дівчину, значить, її чекає швидка зустріч з людиною, яка зіграє в її житті важливу роль. Якщо уві сні якийсь знайомий був вашим коханцем, це говорить про недомовленості в ваших стосунках. Ваш реальний коханець уві сні вам не сподобався — значить, людина, яка вважає, що у нього є на вас права, стане джерелом неприємностей.

Приснився як коханця абсолютно незнайома людина — це означає, що ви будете незадоволені абсолютно всім у своєму житті, і всі ваші оточуючі будуть змушені позбутися через це спокою. У вас було кілька коханців — сон натякає, що вам потрібно було б більше приділяти часу особистому житті за рахунок часу, відведеного на навчання і кар’єру. Нескінченні невдачі судилися вам, якщо у вашому ліжку наснилося тварина.

Сонник Ванги

Сновидіння про коханця — символ незакінчених відносин, затаєна образа або тяга до людини, колись колишньому улюбленим. Заміжній жінці, що має коханця наяву цілуватися уві сні з коханцем — попередження про швидке викриття. Щоб не потрапити в таке ганебне становище, варто самостійно в усьому зізнатися чоловікові.

Якщо юна діва цілує свого коханця уві сні, якого у неї немає наяву — варто придивитися до приснився чоловіку. Можливо, він відчуває таємну симпатію до сновидицей. Якщо вашим коханцем є незнайомець — наяву ви незадоволені своїм життям, що погано позначиться на спілкуванні з оточенням і принесе багато бід. Жінці вірною своєму чоловікові побачити уві сні молодого коханця — служить знаком про те, що їй не вистачає турботи і уваги від чоловіка.

Сонник Лонго

Бачити уві сні коханця для дівчини, у якої немає навіть чоловіки, не те що чоловіка — це до весілля в результаті випадкового знайомства з молодим, але метким хлопцем, який не зволікаючи зробить вам дитини. Якщо уві сні у вас відбувається сварка з коханцем — значить, наяву знайдеться новий шанувальник, якому ви віддасте перевагу перед нинішніми. Якщо уві сні ви показуєтеся зі своїм коханцем в суспільстві знайомих — це віщує бути замішаною в скандальному подію і бути осміяної.

Сонник Хассе

Приснилися разом чоловік і коханець (існуючий насправді) — передвістя душевного неспокою, мук совісті або дуже великого скандалу. Якщо жінці приснився колишній коханець — важливо оцінити, як він виглядав. Якщо образ його був неприємний — будете жити в злагоді з чоловіком, якщо ж він виглядав пречудово — попереду нові біди. Якщо жінці сниться, що вона була в родині коханця і розмовляла з його дружиною — вона втратить те, що має і натомість не знайде кращого.

Езотеричний Сонник

Побачити уві сні колишнього коханця — до сварки з нинішнім партнером. Таке тлумачення пояснюється тим, що, раз про себе нагадують завершення відносини, то в існуючих є якісь недоліки, можливо, невирішені конфлікти і неповноцінність. Якщо дівчина самотня, значить, у неї залишилися образи по відношенню до колишнього партнера, і відносини не є завершеними, можливо, повне їх з’ясування зведе подібні сновидіння нанівець.

Сімейний Сонник

Якщо жінці сниться, що їй не подобається її коханець — і в реальному житті ця людина може доставити їй неприємності. Якщо ж уві сні вона побачить у своєму ліжку незнайомої людини — її незадоволеність заподіє занепокоєння всім родичам. Якщо ви побачили уві сні коханця, який визнавався вам в своїх почуттях — то в реальному житті він вас за щось засуджує.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині приснилося, що їй не подобається її коханець, це означає, що в її житті з’явиться людина, яка буде заподіювати їй усілякі неприємності і намагатися заволодіти нею. Якщо ж вам присниться, що у вашому ліжку знаходиться незнайома людина, то ваша незадоволеність особистим життям буде кидатися в очі всім без винятку.

Сонник Фрейда

Ваш коханець в сновидінні — символізує ваш комплекс провини і прагнення до зміни ситуації. Але цим зміною може стати поява нового чоловіка у вашому житті. Коханець вашого сексуального партнера в сновидінні — заспокоює вашу совість, так як ви теж не без гріха, і говорить про вашу підвищеної ревнивості.

Сучасний Сонник

Коханець сниться до того, що наяву вам захочеться авантюрних пригод, які додали б у ваше життя яскраві фарби. Але прислів’я про синицю в руках придумали як раз для вашого випадку. Будьте уважні, тому що журавля вам не спіймати, але ви можете залишитися і без синиці.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні, ніби у вас є зв’язок з перелюбниць — шукати наяву красивого життя. Земних задоволень. Зробити перелюбство в своєму сні — піддатися важкому випробуванню, спокусі.

Сонник Нострадамуса

Якщо жінка бачить уві сні коханця — незабаром вона отримає дуже важливий лист. Чоловікові, який побачив уві сні коханця своєї дружини — варто чекати неприємностей на роботі.

Сонник Цветкова

Наснилися коханець або коханка, з якими ви просто бачилися або розмовляли, — це віщує щасливе подружнє життя.

Сонник Мандрівника

Коханець — особисті переживання, з ним пов’язані (для жінки).

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: