Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кот — до чого сниться?

Сучасний Сонник

У сновидіннях кіт може передвіщати різні події. Мокрий кіт сниться до гніву, білий — до придбання, чорний — втрати (речей, грошей або друзів). Якщо кіт сниться молодій жінці, то незабаром їй належить познайомитися з цікавою людиною.

Якщо кіт з’явився в снах на четвер, то в реальній дійсності вас чекає сильне засмучення, так як кохана людина перестав розуміти вас. Такий же сон на неділю свідчить про те, що в житті вам ще потрібен учитель. Якщо кіт снився на понеділок, то незабаром ви зустрінете людину з диктаторськими замашками, який почне по-хазяйськи розпоряджатися вашим життям.

Езотеричний Сонник

Якщо уві сні на вас накидається дикий кіт, то це символізує присутність у вашому житті досить впливових опонентів, які готові піти на багато що, аби порушити підвалини вашому житті і позбавити вас якомога більшої кількості грошей або впливу. Якщо ви зможете відбитися від цього кота і прогнати, то і в реальному житті ваші опоненти нічого не зможуть зробити вам. Удача буде супроводжувати вас довгий час, і турбуватися буде не про що.

Сонник Лоффа

Сновидіння про кота може мати відразу кілька значень. Люди традиційно приписують цим тваринам магічні і інтуїтивні здібності. Тому поява кота в сновидінні повідомляє, що ви цілком можете покластися на інтуїцію. Також кіт може служити уособленням ваших фантазій і мрії опанувати теорією окультних наук і чаклунськими навичками. Наявний в реальному житті кіт сниться як її дійової особи.

Сонник Міллера

Якщо приснився кіт був з забрудненою і скуйовдженою шерстю, худий, брудний — це поганий знак, після якого можна готуватися до недобрим известиям, зокрема про хвороби одного. Але якщо ви відігнали його від себе, то один зцілиться. Приснився чистий білий кіт — у ваше життя увійдуть плутанина, невизначеність, через які ви будете сумувати і позбудетеся стану.

Еротичний Сонник

Грати з котом уві сні — ознака невірності, причому, швидше за все, сновидіння. Цілком можливо, що незабаром у вас з’явиться спокуса змінити або зрадити свою кохану людину. Рудий кіт уві сні — уособлення чоловіка, що володіє хитрістю і підступністю. Ця людина є справжнім обманщиком і спокусником, уникайте зустрічі з ним наяву.

Англійська Сонник

Кот віщує інтриги і сварки. Відігнати кота — уникнути неприємностей. Якщо тварина напала на Вас — в житті виникне проблемна ситуація, в якій Ви, швидше за все, опинитеся в програші. Зграя котів, приснився молодій людині, означає почуття самотності, навіть якщо його будинок завжди повний людей. Вбити кота — Ви застанете ворога зненацька.

Сонник Цветкова

Кот сниться до зради і сліз. Можливі неприємних сюрпризів, раптові сварки. Мертва кішка — хороший знак. Вам вдасться уникнути біди. Брудні або багатобарвні кошенята — Ви можете стати жертвою власну легковажність і необережність. Чорний кіт — остерігайтеся ворога. Білий же уособлює брехливого одного.

Ісламський Сонник

Кот символізує книгу. Іноді кіт означає грубість і охолодження з боку дружини, це також діти, противники, злодійство і невиконання обіцянок. Інші вважають кота — символом безпеки в будинку. Якщо кіт дряпає або кусає Вас, то Ви станете жертвою обману свого колеги по роботі або можете захворіти.

Сімейний Сонник

У англійців так і російських, кішка пророкує, яка буде погода. Кішка клубком — на мороз. Кот укладається — до морозу, міцно спить — до тепла. Якщо шкребе підлогу — на вітер або завірюха. Кішка стіну дере — до негоди. Кішка лежить черевом догори — до тепла. Кішка лиже хвіст, ховає голову — до негоди.

Сонник Хассе

Побачили кота — будьте обережні, вас обманюють; вкусив або подряпав — зустрінете опір своїм ідеям; чорного кольору — на жаль. Годувати або пестити — хтось проявить свою невдячність; є кота — до віроломства; навколо вас було багато котів — до оточення вас зрадниками.

Сонник Ванги

Кот сниться до розбрату, сварці з рідними. Можливий розрив відносин. Якщо кіт вкусив або подряпав — ревнощі до другої половинки, навіть якщо немає приводу. Душевні терзання. Багато котів — до неминучого ганьби.

Сонник Менегетті

Приснився кіт символізує Вашу покірність і підпорядкування, залежність від більш сильного людини. Втрата життєвої енергії, недолік сил, що може привести до хвороб і низці невдач.

Сонник Фрейда

Гладити кота уві сні — незадоволені сексуальні бажання. Якщо ж кіт лащиться — Ваша привабливість і чарівність зараз на вищому рівні. Годувати кота — потяг до молодого партнера.

Сонник Лонго

Варто остерігатися обману, зради. Для дівчини кіт — знак ненадійності, невірності її хлопця.

Французький Сонник

Якщо наснилася бійка котів, будьте напоготові, тому що вас можуть пограбувати в нічний час.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: