Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корабель — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сни про кораблях віщують зміни, вони є символом здійснення бажань, а іноді і попередженням про небезпеку. Бачити корабель уві сні або плисти на ньому — знак змін або звістки. Якщо вам присниться, що корабель стоїть на причалі або кинув якір, то ваша справа загальмується. Побачити його зовсім близько уві сні означає швидкі зміни на краще. Якщо вам присниться, що ви входите на корабель, то незабаром ви отримаєте вигідну пропозицію або почнете нове прибуткова справа. Спокійно плисти на кораблі уві сні означає, що ваше життя буде проходити спокійно і розмірено без потрясінь і хвилювань. Ваш бізнес буде процвітати, а доходи будуть такими, що вам нема на що буде скаржитися. Дивіться тлумачення: Небо, Хмари, Сонце.

Досягти берега уві сні — знак досягнення задуманого. Бути на кораблі і бачити вогні маяка — знак того, що задумане вами здійсниться. Сходити з корабля на берег добре тільки в тому випадку, якщо ви самі бажали того уві сні. У всіх інших випадках сходити з корабля на берег уві сні означає, що ви самі відмовитесь від вигідного підприємства або постраждаєте від нападок наклепників, що посварить вас з партнерами. Такий сон також пророкує вам звільнення з роботи, хвороба, неприємності і перешкоди в справах. Хвилювання моря, величезні хвилі, буря, шторм і інші катаклізми, пов’язані з плаванням корабля уві сні, віщують крах планів, невиконання бажання, гіркі розчарування, втрату стану. Хворому такий сон пророкує затяжну хворобу або смерть від раптового нападу. Добре побачити уві сні, що хвилі заспокоїлися, шторм припинився, вас не качає на кораблі, ви благополучно досягаєте кінцевого пункту подорожі. Після такого сну чекайте радісних звісток від близького друга, вигідних пропозицій по роботі, хороших змін, стабільного доходу, зростання добробуту і т. П. Якщо вам присниться, що ви бачите щоглу корабля, то вас чекає багато нових вражень і приємних знайомств. Іноді такий сон пророкує подорож. Дивіться тлумачення: Гроза, Річка, Хвилі.

Бути на палубі корабля уві сні — знак поваги або почестей. Іноді такий сон означає визнання ваших здібностей або заслуг. Щогли загиблих кораблів бачити уві сні — знак краху ваших сподівань. Побачити уві сні, що корабель іде від вас, означає шанс, ваше щастя або виконання бажання, які ви упустили. Після такого сну ви можете втратити кохану людину, ваше бажання не збудеться, а ваші справи будуть просуватися дуже повільно і закінчуватися провалом. Встигнути на корабель або знайти потрібний корабель уві сні означає, що ви докладаєте багато зусиль для досягнення своєї мети. Сон пророкує вам, що ви на вірному шляху. Спізнитися на корабель уві сні — знак втрачених можливостей, втраченого щастя і невиконання задуманого. Потопаючий корабель уві сні віщує великі нещастя, банкрутство, розорення, попереджає про небезпеку для життя і бізнесу або про зраду близьких людей. Іноді такий сон означає вступ в шлюб для неодружених, а одруженим віщує розлучення.

Якщо вам присниться, що ви загинули під час аварії корабля, то ваші близькі відвернуться від вас, якщо ви не допоможете їм у скрутну хвилину. Впасти з корабля у воду — знак небезпеки для життя. Деяким такий сон може передвіщати невдалий шлюб. Іноді такий сон пророкує, що людині доведеться назавжди покинути Родніну і шукати іншу країну. Перебувати в каюті корабля означає, що скоро ви дізнаєтеся про закінчення вашої справи. Результат — хороший чи поганий — залежить від того, як ви відчували себе в каюті. Якщо вам було добре і спокійно, або ви бачили прекрасні і спокійні картини в ілюмінатор, то справа вирішиться на вашу користь. Якщо ж вам не вистачало повітря, ви не могли вибратися з каюти або знайти світло і т. п., то вас чекає програш, який ви будете сильно переживати. Тому кажуть, що іноді такий сон пророкує хвороба. корабель, завантажений товаром, означає прибуток і прекрасні перспективи. Порожній корабельний трюм бачити уві сні — знак невдач і збитків.

Стояти за штурвалом судна — сон дуже сприятливий. Він пророкує вам, що ви досягнете бажаної мети в важкій справі. Повітряний корабель бачити уві сні — знак бажання; якщо літаєте на ньому, то вас можуть чекати розчарування, так як ви не отримаєте все, що хотіли. Дивіться тлумачення: Ураган, Флот.

Ісламський Сонник

Корабель в більшість випадків означає порятунок і наближеність до правителів. Іноді він тлумачиться як турбота і печаль, які швидко проходять. Якщо хто-небудь побачить себе входять в корабель, який стоїть на морі, то це означає, що він в залежності від розміру корабля і від того, наскільки глибоко він увійшов до неї, наблизиться до правителя, але потім розлучиться з ним. Якщо ж він побачить, що увійшов на корабель, в який проникла вода, то це турбота і хвороба або ж ув’язнення в тюрму, від яких він скоро позбудеться. Якщо він побачить, що вийшов з корабля, то турбота швидко покине його. Якщо він побачить корабель на суші, то це також є швидко проходить турботою і сумом. А якщо хто-небудь побачить корабель, який рухається в його сторону, то це означає швидке вирішення проблем.

Корабель порятунок для того, хто знаходиться в тривозі або страху, або хворіє, або зазнає труднощів, або страждає. І якщо він сяде на корабель з праведними людьми, то він піде прямим шляхом. А якщо він побачить, що сів на нього зі своєю сім’єю і друзями, то він досягне величі, краси, блага, Баракат і втече від рук своїх ворогів. Якщо він побачить, що корабель розбився, то це поганий знак. І якщо він побачить в кораблі діру або пробоїну, то це порятунок для тих, хто знаходиться на ньому, бо Всевишній Аллах сказав: «Ти зробив в ній дірку, щоб потопити сидять в ній»? (СУРА-КАХФ.71), і потім цей корабель врятувався від рук короля, який силою захоплював у людей кораблі (через цю діри він залишив його).

Сонник Лоффа

Сни про кораблях тлумачаться виходячи з різновиду судна. Але якщо говорити в цілому, то це знак ізоляції, загрози, втечі, романтики. Судна вітрильні та веслові нерідко зустрічаються в аналогічній обстановці. Вітрильники пророкують величезні статки або розчарування; їх можливе значення — благополуччя або романтизм, при цьому досить ризиковані, тому що попутний вітер нам сприяє аж ніяк не завжди. Приснився пароплав — це уособлення могутності, контролю, змагання або подорожі, багатства. Небезпека в цьому випадку мінімальна. Хіба що поломка двигуна може стати перешкодою до здійснення намірів, пов’язаних з морською подорожжю.

Якщо судно тонуло, цього говорить про некомпетентність, а також про страх потонути. Однак в більшості випадків тоне судно є метафоричним чином, який відноситься до якоїсь певної сфері вашого життя. Щоб дати сновидіння більш точну інтерпретацію, згадайте, хто плив на кораблі і чийого присутності там давно було замало. Чи були уві сні ясні причини лиха, що сталося з кораблем? Чи вдалося вам дізнатися корабель? Згадайте, що ви відчували уві сні — переляк і занепокоєння або полегшення і радість.

Сонник Нострадамуса

Корабель служить уособленням нової і при цьому щасливою пори життя. Корабель з золотими вітрилами або прикрашені якимсь іншим чином сниться до того, що в країні, де проживає сновидец, грядуть щасливі часи. Корабель з білими вітрилами означає, що щастя наступить тільки в тому випадку, якщо життя вашої країни виявиться в непорушного зв’язку з північною державою — могутнім і процвітаючим. Приснився корабель в червоному кольорі — грядуть конфлікти, в яких проллється кров. Все це буде робитися, щоб досягти благополуччя і щасливого життя.

Старий, зруйнований корабель уособлює марність надії на щастя; країні сновидіння необхідно пов’язати долю з іншою державою або поміняти політичну обстановку. Якщо корабель у вашому сновидінні був охоплений полум’ям, це віщує країні сновидіння величезні лиха, що тягнуть за собою страждання народу. Ними можуть стати розгул стихії, оголошення війни, крах благополуччя з інших причин. Приснився вибух корабля — це передвістя катастрофи вселенського масштабу: Земля може зіткнутися з великим космічним тілом, може статися ядерна війна або екологічна криза.

Сонник Міллера

Бачити уві сні кораблі — означає пошану і несподіване для Вашого способу життя підвищення. Дізнатися уві сні про корабельну аварію — означає згубний поворот у справах. Ваші недруги обдурять Вас. Якщо Вам присниться, що Ви загинули під час аварії корабля — значить, хтось дуже Вам близька взовет до Вашої честі і Вашому житті. Якщо Вам присниться корабель у штормовому морі — значить Ви опинитеся невдалим в справах і не зумієте приховати від публіки якусь інтригу, в той час як Ваш діловий партнер постарається Вас обдурити.

Якщо Вам присниться, що інші терплять аварію корабля — значить, Вас очікують банкрутство і ганьба, а Ваші спроби знайти захист і притулок у Вашого друга будуть марними. Бачити уві сні військові кораблі — до довгої розлуки з друзями і своєю країною. Якщо Вам сниться підбитий корабель — це обіцяє політичні інтриги. Взагалі сон про кораблі може відкрити у Вашому житті період енергійної діяльності.

Сонник Фрейда

Корабель є символом усього жіночого, жіночих статевих органів. Якщо чоловік подорожує на кораблі, то він побоюється померти під час занять сексом. Якщо жінка подорожує на кораблі, то вона побоюється швидкої смерті когось із близьких родичок. Якщо ви відправляєте когось в подорож, то ви побоюєтеся за його життя. Якщо ви подорожуєте на кораблі з коханою людиною, то ви відчуваєте дискомфорт при заняттях любов’ю. Слід звернутися до фахівця.

Якщо чоловік бачить корабель з боку, то у нього повна гармонія в особистому та сексуального життя, і він не бажає ніяких змін. Якщо жінка бачить корабель з боку, то у неї постійна тривога через стосунки зі своїм партнером; вона весь час боїться його втратити. Якщо ви бачите багато кораблів, то ви схильні часто змінювати своїх сексуальних партнерів через страх втратити свою сексуальну привабливість.

Сонник Лонго

Побачити пливе морем або океану корабель — такий сон, швидше за все, має значення призову до відпочинку. Може, ви просто відчуваєте дефіцит свіжого повітря, простору. Плисти на кораблі — ви вже в найближчому майбутньому опинитеся в дуже непростій ситуації, в якій ви будете вкрай потребуватимуть розумінні близьких. Однак всі вони будуть зайняті своїми справами і стануть мало цікавитися вашим самопочуттям. Щоб уникнути образи або неприємних відчуттів, забудьте про всяку надію на розуміння, розраховуючи виключно на власні сили.

Якщо приснився корабель, який став тонути, це розповідає, що свого часу наївність або недалекоглядність стали причиною вашого промаху. Зараз ви зайняті виправленням наслідків помилки, але поки результату немає. Зачекайте, прийде час, коли ваші старання увінчаються успіхом.

Сонник Мандрівника

Бачити надії, мрії, плани; розлука; дитина, що став дорослим і залишає матір. Плисти зміни, взяти якийсь життєвий курс, стратегічний життєвий план, кар’єра, пристрій свого особистого життя для жінки (на негативи, перешкоди реалізації такого плану можуть вказувати: сильні хвилі, каламутна вода, качка, шторм, поломки і т. д.).

Сходити з корабля заміжжя; пенсія, старість (ідіома: «з корабля на бал»). Корабель, що пливе в небесах, щастя; для хворих смерть. Військовий корабель додаткове зазначення на якусь державність, охорону какихто (життєвих) меж, випробування, позбавлення, загрозу. Корабель тоне, затонулі кораблі крах всіх планів, надій.

Сонник Ванги

Побачити корабель уві сні означає просування по кар’єрних сходах. Також це може бути ознака уваги і пошани. Дуже поганий знак — корабель в негоду або ж тоне судно. Відчувати уві сні, що ви тонете при корабельній аварії, може обіцяти заплямовану репутацію або ж ризик для вашого життя. Звук руйнується судна, означає обман або підступність з боку ваших друзів. Якщо ж ви бачите, що хтось тоне на ваших очах, в реальному житті це символ того, що ваші спроби допомогти другу, виявляться марними. Судно в шторм-це ваші невдалі намагання приховати щось. Швидше за все, близька вам людина, дуже скоро відкриє всі ваші секрети.

Сонник Хассе

Якщо вам наснився пливе корабель, значить, загрожує велика втрата; керувати ним — в підприємствах продемонструєте розсудливість; корабель, що входить в порт, — у великій небезпеці отримаєте порятунок; будується сниться до хвилюючої радості.

Корабель без щогли — гряде нещастя, з якого, однак, є вихід; потопаючий — вас уб’ють новини про якусь біду; на якорі — заклик не відступати від прийнятого рішення; розвантажувати — до візиту далеких друзів; повітряний — задуми здійсняться; літати на кораблі — навіть найсміливіші прагнення здійсняться; навантажений — до вигідних справах; їхати на ньому — на щастя.

Езотеричний Сонник

У суспільній сфері у вас будуть нові досягнення. Перебувати на кораблі — потрібно працювати в соціальній сфері, на громадській ниві. Відпливати на кораблі — будете прагнути до великих змін. Якщо хтось при цьому залишився на березі, це означає, що і наяву він залишиться «за бортом» змін і подій. Тонути разом з кораблем — підпорядкуєте свою волю груповим інтересам; це позначення негативного впливу групової карми. Будувати корабель — сон до створення своєї справи, організації, партії.

Англійська Сонник

Наснилося, що у вас є власний корабель і він, навантажений товаром, пливе по морю або океану, — значить, ви в даний час рухаєтеся до досягнення багатства. Бачити себе в каюті корабля, що пливе по океану, — вам належить емігрувати. Перебувати на кораблі, який почав протікати, — зробите подорож, яке буде невдалим. Для вагітної бачити кораблі означає, що її майбутній син стане моряком.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні корабель в штормовому морі означає, що ви спробуєте за допомогою інтриг заволодіти любов’ю людини, в якого закохані, проте ваш задум буде розкритий і ви завоюєте лише його презирство. Сон, в якому ви бачите кораблі, означає, що вас чекає заміжжя (одруження) на багатому обранця (обраниці). Військові кораблі сняться до розлуки з коханою людиною.

Сонник Цветкова

Наснилося, що ви пливли на кораблі, — до значних змін. Спостерігати за відплиттям — сон означає, що в грошових справах вас чекає удача, будете жити в любові; прихід корабля віщує успіх, якого не очікували; будуть нові починання і пов’язані з ними надії; корабельна аварія сниться до того, що близькі вас зрадять.

Французький Сонник

Корабель, що з’явився у вашому сновидінні, можна вважати доброю ознакою, селищем неминучу удачу. Багато оснащене судно сниться до того, що незабаром повернуться до вас благополучні часи. Бути на кораблі під час бурі — це ознака стабільності життєвого становища, вам нема чого побоюватися.

Сучасний Сонник

Взагалі кораблі уві сні символізують пошану, несподіване для вас підвищення або період енергійної діяльності.

Сонник Менегетті

Корабель — це позначення компанії, певної спільноти або проникнення в материнські стосунки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: