Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корова — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо вам приснилося стадо корів, таке сновидіння розповідає про те, про що ви поки не маєте ні найменшого поняття. Ваш знайомий, скоївши якийсь проступок, завинив перед вами. Йому вже дуже соромно за скоєне, але він поки не готовий розповісти вам про це, боячись, що ви вважаєте за його зрадником.

Наснилася одна корова — перед вами виникне складна задача. Для її вирішення ви витратите масу зусиль, віддасте свій дорогоцінний час, але віз буде і нині там. Рада сну — почекати, поки проблема не вирішиться сама собою. Жує траву корова — це відображення вашої пасивності щодо якоїсь людини, який пов’язує з вами певні надії. Ймовірно, ви просто не бажаєте обтяжувати себе зайвими проблемами. І все ж вам доведеться усвідомити, що, не докладаючи зусиль, не вийде добитися чого б то не було, пора діяти.

Якщо уві сні ви пасли корів, це віщує появу у вашому житті заздрісників. Навіть якщо це не чіпає вас, майте на увазі, що заздрість недоброзичливців буде пов’язана з плітками і чутками, що уможливить сварки і конфлікти. Доїти корову — такий сон означає, що з дорогим вашому серцю людиною, з яким зараз в сварці, знову зійдуться. Світ буде міцним, якщо ви не будете пригадувати погане і не станете до місця і не до місця докоряти один одного трапилася незлагодою.

Сонник Ванги

Корови завжди вважалися ознакою достатку в родині. Адже якщо у вас є постійне джерело молока і інших перероблених продуктів, то голодування вам не загрожує. Але Ванга не поділяє подібний оптимізм. І то, до чого сниться корова, вона розглядає як погана ознака. Поява цього мукала тварини може привести в вашу реальність якісь проблеми. Причому це торкнеться ваших справ, пов’язаних з роботою. Це може бути якась задача або угода, над якою ви б’єтеся вже довгий час.

Ясновидиця радить вам не поспішати. Якщо поспішіть, то можете прийняти невірне рішення і погубите все відразу. Вона буквально говорить вам нічого не робити деякий час. Придивіться, будьте уважні до деталей і навіть не помітите, як ця проблема вирішитися сама собою. А ви навіть не прикладіть ніяких зусиль. Якщо корівка раптом завела з вами розмову, то це сигнал до того, що ви скучили за спілкуванням. Можливо, у вас зараз натягнута обстановка в сім’ї або вас розділяє відстань. Може бути, ви самі віддалилися від них або у вас немає друзів. Такі сновидіння приходять до тих, хто жадає висловитися і вилити душу.

Сімейний Сонник

Гладку, спокійну, здорову, доглянуту корову бачити — знак спроможності, турбот про господарство, виконання бажання і родючості. Бездітним такий сон пророкує швидке народження дитини. Худі, брудні, хворі, що втікають, які загубилися корови уві сні віщують хвороба, приниження, втрату стану, грошові втрати, провал планів, розвал сім’ї. Хворим такий сон пророкує погіршення стану, а іноді і смерть. Особливо якщо корова загине уві сні. Доїти корів уві сні означає, що ваше чуття не підведе вас і ви вдало провернеться вигідна справа. Іноді такий сон пророкує отримання спадщини.

Дійна корова уві сні — передвісник благополуччя і сімейного щастя. Сон, в якому ви бачите, як хтось доїть корову, означає, що хтось дивиться на вас як на джерело свого добробуту. Цей сон попереджає, що хтось використовує вас в корисливих цілях. Сон, в якому ви побачили, що за вами женеться корова, говорить вам про отримання несподіваною прибутку або спадщини. Пасе череду корів у поле бачити уві сні — знак благополуччя в домі. Дивіться тлумачення: Молоко, Тварина.

Сонник Лоффа

Побачене уві сні череду корів, повідомляє вам про прихованої від вас поки що таємниці. Можливо, один з ваших знайомих завинив перед вами, але ви про це ще не знаєте. Навіть згораючи від сорому за скоєне, він поки що ще не готовий вам розкритися. Якщо ж ви уві сні займаєтеся випасом цілого стада «рогатих», то в реальному житті вам слід очікувати появи заздрісників, присутність яких не обіцяє вам благ.

Одна ж корова, побачена уві сні, символізує що чекає вас в майбутньому складну дилему (завдання), на вирішення якої вам доведеться витратити цілу купу часу і сил. Це ж сновидіння радить вам почекати з активними діями, поки що виникла проблема сама собою не вирішиться. Якщо ж побачена вами під час сновидіння корова жує траву, то таке знамення символізує ваше вельми пасивне ставлення до якомусь людині, який в свою чергу пов’язує з вашою персоною якісь певні надії. Ну а якщо під час сну ви доїте «рогату», то незабаром вам слід очікувати перемир’я з близьким вашому серцю людиною, з яким зараз ви перебуваєте в сварці.

Китайський Сонник

Ведеш в будинок корову або барана — віщує радість. Верхи на корові в’їжджаєш в місто — віщує радісна подія в недалекому майбутньому. Вести корову на мотузці в гору — багатство і знатність. Жовта корова приходить в будинок — попереду багатство і знатність. Корова виходить з воріт — вказує на те, що ось-ось станеться щось хороше. У корови народжується теля — збудеться все, чого бажали. Корова буцається — невдачі в буденні справи. Буйвол заходить в будинок — віщує траур.

Ісламський Сонник

Корова вказує на погані або хороші року. Гладкі корови — це родючі і врожайні роки, а худі корови — це безплідні і неврожайні роки. І хто побачить уві сні, що їсть коров’яче м’ясо, у того збільшиться багатство і влада. Дика корова — це красива дружина. Доїти уві сні корову — знак успіху і радості, які будуть супроводжувати Вас. Торкатися до рогам корови — до благополуччя для Вас. Сісти верхи на корову уві сні — до позбавлення від турбот і до земних радощів.

Сонник Фрейда

Корова приснилася чоловікові — означає, що він нехтує якийсь зі своїх шанувальниць. Жінці побачити корову — ознака того, що у неї є комплекси. Дебела корова — до великої купівлі та до хорошого здоров’я. Доїти корову — означає, що ви хочете зачати дитину. Пасти або давати корм корові — ви боїтеся за благополуччя своєї дитини. Корова захворіла — ви переживаєте за здоров’я своє дитинча.

Англійська Сонник

Уві сні вас намагалася наздогнати корова — значить, готуйтеся до прояву в житті недоброзичливця. Змогли втекти — ворог виявиться нестрашним для вас. Доїти корову — ваш стан істотно збільшиться. Спостерігати за процесом отелення — для жінки сон може пророкувати, що, коли вона буде народжувати, пологи будуть дуже непростими.

Езотеричний Сонник

Сон про корову символізує мало не чарівне, містичне перетворення Попелюшки на принцесу. Вам не можна упустити цей сприятливий момент. Доїти тварину — сон говорить про те, що доля надасть вам можливість отримати від цього життя все, про що ви тільки могли мріяти.

Французький Сонник

Побачити стадо корів — близькі люди продемонструють свою невірність, можуть обдурити, проявити ворожість. Гнати корів — це ваша майбутня небезпека, від якої допоможе врятуватися посилена обачність. Уві сні мати стадо корів — розбагатієте.

Сонник Міллера

Побачити спокійних корів, мирно чекають, поки їх подоїти, — дуже добрий знак: надії ваші втіляться в реальність, виповниться багато з того, про що вам мріялося.

Сонник Хассе

Побачили корову — будете дуже щасливі; угодовану — це до багатства; худу — до вільного життя; доїли — отримаєте спадщину.

Сонник Цветкова

До турботам; побачити гуляє далеко в поле — добре пророкування; переслідувала вас — до нежданому спадок.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться корова, яку повинні подоїти, це обіцяє виконання ваших бажань і зустріч з коханим.

Сонник Менегетті

У порівнянні з образом бика має дещо менш виражене значення.

Сонник Мандрівника

Турбота, заклопотаність, клопоти.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: