Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник копати — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Копати землю уві сні — сон з варіативним значенням в залежності від того, навіщо ви це робили, чи намагалися щось закопати і заховати або ж, навпаки, дістати щось із землі. Якщо ви закопували яму, важливо згадати, що в ній було. В цілому це відображає спробу щось або заховати від оточення, або забути, поставити крапку в якомусь справі або в деяких відносинах. Якщо при цьому уві сні хтось був присутній крім вас, то і наяву знати про сокровенне будете не тільки ви. Тут необхідно звернути увагу на те, чи був цей свідок бажаним в сновидінні, чи допомагав вам щось закопувати в землю (в цьому випадку він і наяву співучасник), або ж його поява була для вас несподіваним і прикрим. В останньому випадку сон є попередженням, що через це особа ваша таємниця може бути віддана гласності.

Далі звертаємо увагу на те, чим уві сні ви копали землю. Якщо це був абсолютно непридатний для цих цілей предмет, наприклад, вилка, ложка або картонка, то в реальному житті ваші дії будуть спонтанні, а те, що трапилося — несподіваним. Копали землю лопатою — такий сон говорить про те, що рішення було прийнято заздалегідь, вистраждане і сплановано. Якщо ж вам довелося копати землю руками — сновидіння повертає в зовсім інше русло. Воно вказує на те, що вам доведеться чогось добиватися немислимими зусиллями, не зупиняючись перед труднощами, перед якими в будь-який інший час ви б, безсумнівно, спасували. Занадто бажана або необхідна буде для вас поставлена ​​мета.

Сімейний Сонник

Копати уві сні землю — до отримання вигоди. Бачити, як копає хтось інший, — наполеглива праця приведе вас до багатства. Якщо уві сні ви копаєте яму на глинистому березі — ваші недруги активізують свої зусилля, спрямовані проти вас. Копати землю і дійти до шару глини — передвістя прикрих перешкод у вашому новому і перспективному починанні. Бачити свіжоскопана землю в саду віщує вам процвітання і благополуччя; в поле — ви збираєтеся затіяти занадто ризикована справа.

Копати уві сні могилу — ви посваритеся з друзями, та й коханий до вас охолоне. Якщо уві сні, викопавши яму, ви виявите в ній скарб — це знак сприятливих змін у долі. Якщо ви провалюєтесь в викопану яму — вас чекають зміни на гірше. Якщо викопана вами яма швидко заповнюється водою — наяву будете безсилі вплинути на ситуацію, що загрожує зламати всі ваші плани і задуми. Якщо уві сні ви копаєте окоп — відчуєте невпевненість в своїх силах. Копати торф — вас чекає покарання, яке ви не заслужили. Якщо уві сні ви копаєте картоплю — це обіцяє вам близький успіх. Викопувати із землі щось велике і об’ємне — наяву отримаєте бажану звістку від одного з хорошими новинами.

Сонник Фрейда

Копатися в землі і що-небудь викопувати позначає статевий акт. Якщо Ви з задоволенням щось викопуєте, то значить, сексуальні зв’язки не приносять задоволення, або взагалі означає їх повну відсутність. Якщо Ви копаєте землю, докладаючи працю і старанність, то у Вас насичене сексуальне життя.

Змушувати уві сні кого-то копати — розчарування і зневіра, але в цьому Ви будете звинувачувати інших. Якщо уві сні Вас примушують копати — це символізує підпорядкування себе партнерці, причому своїм становище Ви задоволені. Спостерігати, як копають інші, означає розчарування, що деякі сексуальні фантазії так і не реалізовані, бажання не вдалося втілити в життя.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви копали яму, такий сон передвіщає вам досить складне життя, яка тим не менш, буде цілком забезпеченою. При копанні знайшли якісь блискучі коштовні речі — це до сприятливого повороту життєвого плину. У той же час знайти в ямі великі порожнечі — до переслідування вас нещастями. Якщо викопана вами яма раптом наповнилася водою, це говорить про те, що ви не можете взяти ситуацію під свій контроль, хоча з усіх намагаєтеся це зробити. Якщо ви уві сні щось закопували, наяву вам доведеться розлучитися з багатьма своїми мріями і надіями.

Сонник Хассе

Копати — Ваші труди будуть чесними, але при цьому важкими і невигідними. Перекопати щось — в справах доля обіцяє вам не найгірші перспективи. Закопати щось або когось — цей сон означає, що ви ретельно намагаєтеся заховати від інших якусь таємницю. Якщо хтось уві сні був свідком ваших дій, то в житті вам не вдасться зберегти таємницю. Якщо ж вам хтось допомагав, то в майбутньому поганий вчинок у вас буде співучасник, який доставить вам згодом чимало клопоту.

Сучасний Сонник

Земляні роботи уві сні віщують важку, але аж ніяк не бідне життя. Якщо, риючи яму, ви знаходите блискучі коштовності, це обіцяє сприятливий поворот долі. Порожня яма віщує нещастя і невдачі в житті. Якщо яма, яку ви викопали, заповнюється водою, — це означає, що, незважаючи на всі зусилля, ви не можете контролювати ситуацію.

Езотеричний Сонник

Копати землю — зайве розмінюватися сили через дрібниці. Якщо під час копання грунту з неї почали виповзати неприємні комахи або тварини, при цьому явно відчувався смердючий запах, в реальному житті сновидец зробить помилку. Дане сновидіння є сигналом до того, щоб проаналізувати власні вчинки і поміняти погляд на світ.

Еротичний Сонник

Дівчатам, яким довелося закопати труп, згідно сонником, говорить про закінчення страждань по минулим відносинам і любові до колишнього коханого, набуття щастя і душевного спокою. Якщо ж панночці уві сні довелося розкопати труну і викопати покійника, значить, минуле нагадає про себе і колишні почуття спалахнути з новою силою.

Ісламський Сонник

Копати уві сні землю, значить, отримувати знання, і дуже можливо Ви знайдете відповіді на свої питання в цікавиться Вас галузі знань. Знайти в землі труп — до отримання бажаного. Копати уві сні також може передвіщати швидку знахідку.

Французький Сонник

Наснилося, що ви копали землю, — це означає, що ви працювали довго і важко, але за ваші труди вам воздасться по заслугах. Додатково до цього сон пророкує відмінний урожай і успішність фінансових операцій.

Сонник Цветкова

Довелось щось закопати — «закопаєте» насправді свій творчий хист, проживете сіре життя, хоча могли б блищати.

Китайський Сонник

Перебуваючи на стіні, копати землю — зміни.

Сонник Мандрівника

Малоденежная робота; сварка; до смерті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: