Сонник космічний корабель, до чого сниться космічний корабель уві сні

Більшість видінь, пов’язаних з космосом, символізують духовне зростання і отримання знань. Однак космічний корабель, побачений у сні, має більш приземлене значення. Сонник допоможе точно розібратися,, до чого сниться цей об’єкт.

Змінювати!

Космічний корабель вказує на можливість розширення меж і дослідження якоїсь області. Якщо приснився зореліт, то можливо прийшов час спробувати себе в новій справі, змінити роботу або відносини.

Якщо довелося бути присутнім при запуску ракети, то за твердженням сонника, це означає, що вам належить стати свідком вкрай важливого і грандіозної події.

Натхнення або застій?

До чого сниться самому знаходитися в літальному об’єкті? Попереду намічається абсолютно новий життєвий етап, але він потребує вкладення сил і енергії.

Якщо уві сні трапилося перебувати всередині ракети, то сонник впевнений, що вас накриє хвиля натхнення. Якщо ж вам вдалося лише бачити її з боку, то в реалі присутній застій у творчості.

Ви готові?

Якщо вам довелося летіти на зорельоті, то наяву ви постійно шукайте нові пригоди, які найчастіше призводять до неприємних наслідків. Дивитися в космос через ілюмінатор — до тріумфального успіху.

Приснився космічний корабель, на якому належить летіти до далеких зірок? Вам уготовано самотність, якщо не прийміть умови близьких. Сонник вважає, що летіти уві сні на ракеті, означає, що вас чекають складні випробування.

За Міллеру

До речі, сонник Міллера стверджує, що молодій дівчині бачити космічний корабель в небі — до не дуже щасливого шлюбу. Тому не варто необачно приймати першу ж пропозицію.

До зустрічей

До чого ще сниться зореліт, що пролітає в небі? Чекайте несподіваного візиту друзів молодості. Якщо ж вам довелося бачити в небі інопланетний космічний корабель, то готуйтеся до важливої ​​і приємному знайомству.

Спеціально для жінок

Особливе значення тлумачення сну має для незаможних жінок. Сонник впевнений, що поява НЛО на небосхилі знаменує зустріч з чоловіком і це буде справжнім дивом.

Але тільки від поведінки уві сні залежить, якими будуть відносини. Якщо дівчина спостерігала за польотом з інтересом, то любов буде взаємною. Наснилося, що це явище не «зачепило»? Ви не зможете подарувати відповідні почуття.

Де шукати підказки?

Сонником залишилося лише розібратися, до чого сняться інопланетяни? Це символ нерозуміння. Бачення також говорить про те, що виникне дуже дивна ситуація, результат якої спрогнозувати не вдасться.

Однак саме інопланетяни і взаємодія з ними дадуть хорошу підказку на майбутнє. Наснилися злі і агресивні інопланетяни, гряде небезпека, добрі і доброзичливі — творчий підйом.

Інші розшифровки

Що ще означає поява уві сні прибульців?

 • Говорити з ними — до отримання знань.
 • Спілкуватися телепатично — до ризикованої, але успішному підприємству.
 • Мати тілесний контакт — до гучної популярності.
 • Лаятися — до великою помилку.
 • Тікати від них — уникнете небезпеки.
 • Якщо приснилося, що вас викрали прибульці, то наяву належить нудне подорож. Якщо ж уві сні пощастило побувати в гостях і розглянути зсередини інопланетний космічний корабель, то в реалі доведеться зайнятися незвичною справою.

  Сонник космічний корабель, до чого сниться космічний корабель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: