Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник косметолог, до чого сниться косметолог уві сні

Приснився косметолог — це знак того, що у вас виникне необхідність щось змінити або в собі, або в когось з близького оточення, стверджують сонники. Проаналізуйте, що саме вам приснилося: хто уві сні був косметологом, які процедури брали і який був результат — все це вам допоможе зрозуміти,, до чого сниться цей «доктор».

Сонник Міллера

За версією сонника американського тлумача сновидінь Густава Міллера, бачити уві сні косметологічний кабінет разом з косметологом — ознака бажання звернути на себе погляди людини малознайомого, але вам симпатичного.

Що обіцяє власне обличчя, яке косметолог змінив до невпізнанності? Напевно, вам є, що приховувати від друзів, вважає тлумач. А якщо це ви уві сні виправляєте комусь якісь «нерівності», то таке бачення може означати спроби «переробити під себе» когось із близьких людей.

У косметичному салоні, або Чекайте запрошень

Швидке відвідування світського заходу означає сновидіння, в якому ви користуєтеся послугами косметолога, віщає Східний сонник. Будьте готові, що запрошення на цю вечірку буде для вас несподіванкою.

Ще вам варто звернути увагу на те, наскільки вдало фахівець попрацював з вашою зовнішністю. Якщо уві сні вам подобається підсумок його праці, то, за запевненням сонника, ви отримаєте масу задоволень від торжества. А ось якщо ви залишилися незадоволені роботою, то не слід нікуди йти.

Що саме ви коректували

Само по собі відвідування косметолога уві сні мало що конкретного розповість, а ось якщо ви пригадаєте, що конкретно ви там робили, то отримаєте більш точні трактування,, до чого сниться такий сюжет. Отже, уві сні ви виробляли:

 • Підтяжку обличчя — ви схильні до лицемірства;
 • Ліпосакцію — самореалізація — ось, що вас займає;
 • Змінювали форму носа — ви будете змушені підлаштовуватися під ситуацію;
 • Кардинально змінювали зовнішність — до зміни пріоритетів і потреб.
 • Бути косметологом самому — знак невдоволення

  Сонник Нової Ери, пояснюючи,, до чого сниться мрія, в якій сновидицей бачить себе косметологом, говорить про те, що спляча дівчина не задоволена тим, як складаються її стосунки з протилежною статтю.

  А якщо їй наснилося, що вона робить «уколи краси» своїй подрузі, то тлумачення сну буде таким: скоріше за все, ця подруга більш успішна в житті, ніж сама сновидицей, і цей факт її дуже засмучує.

  До чого сниться чоловікові, що він працює в косметичному салоні? Згідно Сучасному сонником, це сигнал про те, що він спробує хитрістю і хитрощами домогтися бажаного.

  Невдала процедура: Уникайте лицемірства

  Наснилося, що ви з жахом бачите в дзеркалі замість очікуваного результату страхітливий, то це підказка, що не варто лицемірити, це може погано для вас закінчитися.

  Також не порадує тлумаченням і сюжет, в якому ви бачите, як у вас відпадає «новий» ніс або не відкривається очей, після того, як над вами поворожив косметолог. Це означає, що спроби когось обдурити вийдуть вам боком.

  Сонник косметолог, до чого сниться косметолог уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: