Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник косити траву, до чого сниться косити траву уві сні

Косити траву уві сні — заняття не цілком звичайне, особливо для жителя мегаполісу. Бажаючи зрозуміти,, до чого сниться подібна пастораль, не зайвим буде вивчити тлумачення декількох сонників, щоб скласти воєдино всі пояснення і прийти до загальної картини того, чого слід чекати в реальності.

Сонник Міллера

Якщо ви належите до тих людей, які беззастережно довіряють трактуванням сновидінь наданих сонником Міллера, то вас порадують його пояснення,, до чого сниться косити траву.

Уві сні ви скосили галявину з смарагдовою зеленню перед будинком? Це означає, що вас чекає життя повна яскравих вражень. Наснилося, що ви косите траву на високогірному плато? Відмінно! Вам вдасться реалізувати навіть ті задумки, в які ви і самі слабо вірили. Гірше, якщо ви бачите, що травичка, яку ви зрізуєте серпом, пожухла. Чи означає це бачення засмучення і печаль.

Тлумачення для конкретних сновидцев

Значення багатьох сновидінь можуть варіювати в залежності від того, кому вони наснилися. Отже, якщо косити траву уві сні довелося різним людям за версією більшості сонників.

 • Торговцям можна розраховувати на прибуток після такого бачення.
 • Артистові наснилося — загальне визнання скоро стане йому нагородою за талант.
 • Закоханим мрія обіцяє «занурення» в пучину пристрасті і взаємності.
 • Хворому бачити таке — до швидкого одужання.
 • Фермер косить уві сні — до рясного урожаю.
 • Скривдженому на кого-небудь людині мрія обіцяє налагодити стосунки.
 • «Ручне» косовиця — знак важкої роботи

  Часто уві сні люди бачать те, чого в реальності ніколи не робили, і цілком природно, що після таких сюжетів у них виникає бажання дізнатися, до чого це сниться. Так, сновидіння, в якому ви косили траву косою віщує тяжку роботу. Порадує тлумачення сну, в якому ви скошували косою зелену соковиту травичку — вас чекає пристойну винагороду за працю.

  Зрізати уві сні косою зелену поросль — ви зіткнетеся з труднощами. А якщо зелені скошені рослини на очах жовтіють — будьте обережні.

  Стрижка косаркою, або Фінансовий «рай»

  Ось, про яких мріях можна сказати, що вони чудові, так це про тих, в яких вам довелося косити траву газонокосаркою. Відмінна зарплата і премії чекають вас, якщо вам приснилося, що ви з легкістю керуєте газонокосаркою, скошувавши газони у себе у дворі.

  А якщо ви бачите, що ви стрижете галявини газонокосаркою в громадському місці, і хочете зрозуміти, до чого це сниться — знайте: ви можете розраховувати на визнання ваших талантів і умінь керівником, і як наслідок, чекати підвищення, радує Місячний сонник.

  Місця віддалені, як символ втрат і розчарувань

  Якщо вам довелося займатися косовиці в якомусь відокремленому місці, наприклад, на кладовищі — зверніть увагу на свої витрати. Ви витрачаєте більше коштів, ніж отримуєте, попереджає сонник міс Хассе. Будьте особливо пильні до здоров’я, якщо ви скосили квіти на цвинтарі.

  А побачити себе з серпом в темному гірській ущелині, причому в повній самоті, — до втрат і навіть розчарувань в якихось відносинах, пророкує Весняний сонник.

  Сонник косити траву, до чого сниться косити траву уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: