Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник косметика, до чого сниться косметика уві сні

У більшості сонників косметика ототожнюється з грою, тими, хто і облудою. Ось чому задоволення і азарт — найпопулярніші тлумачення,, до чого сниться дане знаряддя краси. Символ уві сні пророкує деякі прийдешні події, зокрема, зміни в особистому житті.

Придбання

Цілком закономірно, що купувати косметику уві сні частіше трапляється дівчатам і жінкам. Тлумач запевняє, що приємний процес, який приснився сновидицей, наяву обіцяє цікаве знайомство з представником протилежної статі.

Чим дорожче косметику довелося купувати уві сні, тим серйозніше і перспективніше намічаються відносини. Висока ймовірність укласти вигідний шлюб.

Чоловікам також іноді трапляється купувати уві сні ці, здавалося б, суто жіночі приналежності. Якщо приснилося щось подібне, сонник Хассе гарантує, що сновидець не вмре від скромності: самозамилування йому не позичати. Старовинний англійський снотолкователь обіцяє хвилюючу зустріч, продовженням якої виявиться бурхливий роман.

Презент

Тлумачачи,, до чого сниться косметика, отримана в подарунок, сонник приділяє пильну увагу особистості дарувальника. Наяву може послідувати сумнівну пропозицію від нього або від схожого на нього людину.

Якщо дарувальник косметичних засобів — це ви, тлумачення застерігає від зайвої довірливості в спілкуванні навіть з добре знайомими людьми. Особливо пильним слід бути з тим, кому вручили подарунок.

Іноді отримувати уві сні в подарунок засоби для наведення краси трапляється не дуже-то впевненим в собі представницям прекрасної статі.

Види косметики

Наносити туш для вій власноруч доводиться тим, хто надмірно турбується про стан свого здоров’я.

Якщо туш на вії завдає візажист, сновидіння говорить про невдоволення власною зовнішністю в дійсності або гірше того — неприйняття себе.

Деніз Лінн пояснює, до чого сняться тіні для повік. Побачений уві сні предмет свідчить про звичку і умінні пускати пил в очі.

У той же час, сплячого не слід втрачати пильність. У такого неоднозначного символу, як тіні, є і зворотна сторона.

Якщо приснилися тіні на вашому обличчі, в реальній дійсності ви ризикуєте самі потрапити в полон ілюзій і оман. Рекомендується двічі перевіряти будь-яку інформацію, отриману в найближчим часом.

Те, до чого сняться такий елемент косметики, як рум’яна, віщує чималий подив. Сонник згадує міжособистісні відносини. Дехто з давніх друзів може проявити себе з несподіваного боку.

Якщо наснилася яскрава, виразна помада, символ віщує важливу зустріч. Сонник намагається передбачити її результат. Красива косметика на губах уві сні додасть ваги кожного слова наяву.

Макіяж

Східний сонник вважає, що користуватися косметикою в нічних мріях доводиться тим, кому в реальності є, що приховувати. Сновидіння нагадує, що цей спектакль не може тривати вічно, пора знайти спосіб сказати правду.

Наснилося, як ви користуєтеся косметикою і отримуєте щире задоволення, дивлячись на себе в дзеркало? Сонник розповість,, до чого сниться настільки світлий образ. У реальному житті також слід приділяти більше уваги своїй зовнішності.

Сучасні трактування віщують дивовижний сюрприз сновидицей, на чиїх особах красується косметика.

Сонник косметика, до чого сниться косметика уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: