Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коса, до чого сниться коса уві сні

На Русі здавна коса вважалася символом вірності, і дівчина, що чекає свого чоловіка з довгої поїздки, заплітала кіску в знак непогрішності і чистоти. А, до чого сниться така зачіска? Тлумачення сонника дуже різнобічні, і щоб скласти їх докупи, потрібно згадати всі деталі уві сні.

Якщо чоловік побачив уві сні косу з волосся, що належить його коханої, то сонник дає попередження: остерігайтеся зради, або простого обману, пов’язаного з іншим хлопцем. Але якщо косичка з чорного волосся, товста і туга, і явно належить чужій жінці, то можна очікувати легкий прибуток, швидкий великий дохід.

За сонником Мандрівника, молода дівчина, що побачила уві сні косу на совій голові, може не боятися відносин і нових знайомств. На її шляху будуть попадатися порядні люди, які не заплямують честь і цнотливість юної особи.

Трактування іншого сонника пояснює, що якщо сниться коса, то це передвістя дороги. І якщо волосся в ній був неймовірно довгий, то подорож буде досить затяжним. А якщо ви не побачили уві сні кінець волосся, то швидше за все ви не повернетеся з поїздки — зустрінете там свою долю і залишитеся жити на чужині.

Дві коси інтерпретуються як неможливість сновидіння вибрати, якого шляху дотримуватися. У реальності ви зможете вирішити складне завдання тільки за допомогою інтуїції та поклику серця: прислухайтеся до себе, і то що підкаже внутрішній голос буде найвірнішим.

Якщо дівчина прокинулася з чіткою думкою: «мені плели косу уві сні», то сонник обіцяє радісну звістку. Скоро ви зустрінете свого ненаглядного, і весілля буде не за горами. Причому у вашій зустрічі посприяє знайома людина — не відмовляйтеся від побачень наосліп, можливо, це доля.

Що означає коса уві сні за сонником Симона Кананіта? Вам судилися беззавітні, хороші деньки, коли ви будете відпочивати і душею і тілом. Не забувайте про оточуючих вас людей, в одного з них вам судилося закохатися, або просто сильно захопитися.

Якщо заміжня побачила уві сні жінку з косою, то це попередження про суперницю. Особливо вірно це сновидіння, якщо з чоловіком останнім часом виникають сварки і конфлікти. Бережіть свою сім’ю, не дайте інший відвести чоловіка.

Дії з косами

Малий Велесов сонник дає цікаву інтерпретацію того,, до чого сниться плести косу. Це пророцтво про те, що в і так непросте життя все ще сильніше заплутається, особливо вірна таке трактування, якщо косичка заплітається насилу.

Сонник Міллера дотримується дещо іншої думки про те,, до чого сниться плетіння коси. Такий сюжет обіцяє молодий сновидицей безтурботні посиденьки з подружками, порожні розмови, інтриги і плітки.

Навпаки, якщо плести собі косу уві сні трапилося заміжній жінці, то сонник обіцяє розлучення з чоловіком. Для холостий ж таке сновидіння означає заміжжя. Але, якщо ви виглядали в дзеркало під час плетіння, то зміни в житті будуть тільки в кращу сторону.

До чого сниться розплітати коси? Для чоловіка, який розплітав зачіску своїй жінці, така картинка обіцяє відрядження або нежданих гостей. Для жінки сновидіння є поганим символом: вона втратить честь і гідність.

Бачити уві сні довгу косу — до подорожі, і чим довше косичка, тим довша буде ваш шлях. Якщо вона гладка, акуратна, то в дорозі не станеться ніяких пригод, а якщо вона заплетена недбало, то шлях буде зовсім нелегким. Для незаміжньої дівчини відрізана коса уві сні — передвістя про жахливий сором, який надовго змусить її не з’являвся на людях, і ще довгі роки супроводжувати її спогади.

До чого сниться товста коса? Сонник інтерпретує такий сюжет як пророцтво про прибуток. Якщо ви тримали густу і велику косичку в руках, то несподіваний дохід нікуди від вас не вислизне.

Сонник коса, до чого сниться коса уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: