Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корсет, до чого сниться корсет уві сні

Корсет уві сні свідчить про зайве цікавість сплячої персони. Іноді сонник віщує хвилювання, розкриття таємниці і пошук власного я, пояснюючи,, до чого сниться цей предмет гардероба.

Що говорить Міллер?

Приснився корсет, за версією психолога, означає: ви будете приголомшені і вкрай здивовані заграваннями людини, якого давно вирішили завоювати.

Дівчині, якій уві сні доводиться зашнуровувати цей предмет гардероба, відчуваючи при цьому злість або роздратування, сонник Міллера пророкує сварку з друзями по дріб’язкового приводу.

Подробиці: забарвлення

Сонники впевнені, що тлумачення сну про корсеті залежить від кольору приснився вироби. Так, бачити, що предмет уві сні:

 • Червоний — сповіщає про сильному емоційному потрясінні;
 • Чорний — пророкує склоки, неприємне спілкування з оточуючими:
 • Білий — каже про виконання найпотаємніших надій;
 • Красивий, дорогий — обіцяє розкішний подарунок від коханої людини;
 • Брудний, неохайний — попереджає про плітки, яким ви самі дали привід;
 • Ортопедичний — віщає про проблеми з хребтом.
 • Про кайданах…

  Деніз Лінн, описуючи,, до чого сниться затягувати корсет, сповіщає обмежені обставини, в які потрапить спляча персона. Чоловікам приснився сюжет говорить про загрозу потрапити в немилість до керівництва через власну нестриманість.

  Іноді сонники кажуть про невпевненість в собі, утиску і сумнівах у власних силах.

  Готуйтеся до нових подій!

  Нескладно здогадатися,, до чого сниться молодий панночці приміряти білий корсет весільної сукні. Приснився сюжет сповіщає про швидке весілля або пропозиції руки і серця. Заміжнім жінкам, бачити червоний корсаж весільного плаття уві сні, означає, що наближається медовий період з чоловіком.

  Про інтимні прагненнях…

  Корсет в вигляді нижньої білизни, за версією сонника доктора Фрейда, уособлює прагнення сплячої персони мати сексуальні стосунки з молодшим партнером. Бачити на собі чорний корсаж зі шкіри або латексу, сповіщає участь в жорстких інтимних іграх.

  Будьте обережні!

  Сучасний суміщений снотолкователь застерігає про підлих ворогів сновідящего, які всіма силами намагаються загнати його в глухий кут.

  Про таємниці…

  Міс Хассе роз’яснюючи,, до чого сниться відкритий корсет, сповіщає про відкриття цікавою і приємною таємниці. Надіта річ на вас, говорить про суворе покарання за проявлену цікавість.

  Відпочиньте!

  Корсет уві сні свідчить про втому сновідящего від зобов’язань, морального дискомфорту, відносин. Результатом перевтоми може бути відчуття скутості, скутості.

  Сонник для всієї родини пророкує натягнуті взаємини з близькими людьми, нерозуміння між подружжям, батьками, родичами. Моральна втома і спустошення стануть першопричиною сімейних негараздів.

  Не вдавайте!

  Молодий панночці, уві сні носити корсет, сонник від А до Я підказує про марних намаганнях здаватися тим, ким насправді не є красуня. Снотолкователь нагадує про те, що на брехні і удавання неможливо побудувати щирі відносини з коханим і оточуючими.

  Сонник корсет, до чого сниться корсет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: