Сонник коротке волосся, до чого сниться коротке волосся уві сні

За найпоширенішою версією тлумачів, коротке волосся, побачені уві сні, є провісниками невдалої поїздки. Однак, те,, до чого сниться острижена шевелюра, не завжди пов’язане з дорогою, і тлумачиться сонниками в залежності від кольору і стану зачіски в цілому.

Забарвлення шевелюри

Каштанові коротке волосся, за версією сонника Міллера, символізують невдачі, пов’язані з роботою. Наснилися білі локони — чекайте втішною звісточки або приємної зустрічі.

Якщо у дівчини уві сні копиця була одночасно в чорних і світлих тонах, значить, наяву сновидицей чекає нелегкий вибір, в процесі якого вона буде сильно сумніватися, вибираючи то один, то другий варіант. Це сновидіння закликає до обачності.

Світлі, золотисті локони уві сні — ознака гідності і сміливості обранця. Довелось бачити уві сні чорні кучерики — остерігайтеся любовної пастки. Звабник настільки переконливий, що уникнути пасток еросу буде практично неможливо.

Неважко здогадатися,, до чого сниться руда шевелюра. Бачити уві сні руді коротке волосся у дівчини, яку любиш, обіцяє численні зміни у відносинах.

Стан пасом

Успішний хід справ віщує сонником красива і елегантна зачіска. Однак занадто коротке волосся можуть бути провісниками фінансової скрути. Не допускайте марнотратства, щоб уникнути важких часів в майбутньому.

Недоглянуті, заплутані пасма уві сні пророкують сонником невдачі на всіх фронтах. Пухнасті, м’які і акуратні волоссячко обіцяють безмежне щастя.

Те,, до чого сниться зачіска, прикрашена квітами, попереджає про наближення неприємностей, які не зможуть позбавити сплячої людини впевненості в своїх силах і душевної рівноваги.

Якщо жінці наснилося коротке волосся, покриті білими квітами — уготовані випробування потрібні для зміцнення волі і характеру, що допоможе в подальшому впоратися з більш суворою життєвою ситуацією.

Власні локони

Побачити у себе сиві волоски, на думку тлумача, вважається поганою ознакою. Наснилося сивина в поєднанні з молодим обличчям обіцяє неприємності.

Сонник Хассе по-іншому описує,, до чого сниться бути сивочолим. Такий образ передрікає удачу в справах і повагу оточуючих. Скуйовджене волосинки пророкують сімейні негаразди, розчесані — символізують майбутню симпатію, успіх у відносинах з протилежною статтю.

Чужі пасма

Бачити сиві пасма у чужих людей, на думку сонника Міллера, обіцяє невдачу. Для закоханих приснився картинка віщає про появу суперників.

Побачити коротку копицю у дівчини, яка наяву близька і знайома сновидцу, попереджає про втрати, що торкнуться безпосередньо персонажа сновидіння. Можливо, в найближчому майбутньому їй знадобиться непосильне допомогу і участь сплячої людини.

Гладити когось по волоссю уві сні є хорошим знаком, що сповіщає про позитивні зміни на любовному фронті. Таке сновидіння — провісник швидкої зустрічі з гідним обранцем або обраницею.

Розчісувати чужу копицю, каже сонником про нав’язливості і огидного сплячої людини. Бути може, Вам слід зайнятися власними справами, а не докучати своїми порадами оточуючим.

Сонник коротке волосся, до чого сниться коротке волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: