Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коротка спідниця, до чого сниться коротка спідниця уві сні

Коротка спідниця завжди привертала увагу, як чоловіче, так і жіноче. Правда, з різних позицій, проте факт залишається фактом — мимо коротенької спіднички, хоч на жіночих ніжках, хоч на манекені, навряд чи пройде більшість людей. А якщо вам примарився даний елемент одягу, то перш ніж з’ясовувати, до чого вона сниться, сонники радять пригадати деталі: колір, фасон, а так само ваші дії з нею уві сні.

Пророцтва Міллера

Про ставлення до вас друзів розповість сонник Міллера. Якщо вам приснилося, що ви одягаєте коротку спідницю і демонструєте її друзям, то це означає, що близькі люди не в захваті від того, як ви себе ведете.

До чого сниться коротенька балетна спідничка або пачка? Психолог Густав Міллер так само дасть відповідь: такий сюжет означає ваше невгамовне працьовитість і прагнення завоювати довіру і авторитет.

Колірна гамма одягу: Від сюрпризів до проблем

Хочете отримати тлумачення сну про те, як ви одягаєте червону коротку спідницю? Зверніться до сонником пастора Лоффа. Ось, що він пророкує: вас чекає велика радість, сполучена з феєричними емоціями. А ось, дідусь Фрейд в своїй збірці сновидінь заявляє: носіння уві сні червоною міні-спідниці — символ бажання забороненого кохання.

Білий колір одягу уві сні ототожнюється сонниками з сюрпризами і здивування, жовтий — із заздрістю, а ось, ходити в строкатій спідничці обіцяє вир подій і велика кількість нових обов’язків.

Окремо стоять сновидіння про короткій спідниці чорного кольору. Практично всі тлумачі, пояснюючи,, до чого сниться спідничка даного відтінку, схиляються до того, що вас не все влаштовує в житті. На чорному тлі ви бачите червоний принт? Пристрасть принесе неприємні наслідки.

Тканина

До чого сниться коротка спідниця з різних тканин? На це питання без праці дадуть відповідь сонники. Отже, ви бачили уві сні:

 • Шерсть, кашемір, драп — дружнє тепло і турбота вам гарантовано;
 • Сатин, ситець — вас чекає безтурботний час, кокетство, флірт і веселощі;
 • Атлас, шовк — гряде період, коли на вас звертатимуть увагу буквально все;
 • Бавовна, льон — здоров’я буде на висоті, а працездатність на піку.
 • Купувати чи продавати, як символ прийняття рішень

  Сварки, скандали і сварки обіцяє приснився чужа коротка спідничка, яку ви приміряли уві сні, бажаючи купити таку ж. А якщо наснилося, що ви міряли нову одежину в магазині, і купили згодом, то це сигнал про те, ви не зможете прийняти якесь важливе рішення відразу — ви будете довго роздумувати над ним.

  Наснилося, що ви продаєте жіночий одяг? Ви налаштовані рішуче на те, щоб досягти своїх цілей, впевнений сонник Езопа.

  Дарувати або отримати в дар, як символ змін

  Якщо уві сні ви бачите, що вам подарували коротку спідницю, яка вам мала, то задумайтеся в реальності, чи не засиділися ви на старому місці або в колишньому образі, можливо, варто щось змінити. Деталь гардеробу виявилася велика? Не беріть на себе більше, ніж зможете «винести», радять сонники.

  А ось, дарувати спідничку уві сні — ознака дружньої підтримки (причому, з вашого боку), яка змінить стосунки з близькими.

  Сонник коротка спідниця, до чого сниться коротка спідниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: