Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коротка стрижка, до чого сниться коротка стрижка уві сні

Коротка стрижка символізує необдумані витрати і подальшу бідність, засмучують сонники. Якщо уві сні ви бачите себе постриженою, то це сигнал про те, що пора «включити режим економії». Детальніше про те,, до чого сниться подібний сюжет, і що робити, щоб уникнути неприємностей, підкажуть деталі мрії.

Сонник Міллера

Дуже нерадісне тлумачення сну пропонує Густав Міллер тієї сновидицей, яка уві сні зрізала своє довге волосся. Череда невдач і розчарувань в партнері чекає її незабаром.

А ось, якщо уві сні дівчинка бачить своє волосся настільки скуйовдженим, що їх неможливо розчесати, а можна лише зрізати — то це добрий знак, що означає закінчення періоду невезіння, радує сонник.

Візит до перукаря, як символ змін

Якщо приснилося, що волосся у вас настільки галузі, що доставляють масу незручностей, і ви зважилися на коротку стрижку, то таке бачення означає грошові негаразди в недалекому майбутньому, викликані «перманентними» витратами. Причому, чим довше були зрізані волосся, тим гірше буде стан справ, засмучує сонник Цвєткова.

А ось, бачити себе уві сні з новою короткою стрижкою означає зміни. Пригадайте, яка з зачісок була «менш волохатих», колишня або справжня. Якщо минулі кучері — то справи підуть на лад; а якщо нова зачіска більше «мінімалістично» — стане гірше.

Сам собі майстер, або «Хто винен?»

Пояснюючи,, до чого сниться коротка стрижка, Східний сонник пропонує пригадати, чи не сама сновидицей себе підстригла. Бачити себе з коротко стриженим кучериками «власного виробництва» — символ того, що ця дама стане причиною власних неприємностей.

Якщо дівчину на це надоумила подруга або добра знайома, то саме вона стане причиною бід і конфліктів, які відбудуться в долі сновідіци.

Стригти іншу людину — знак його участі у вашій долі

Уві сні до вас прийшла сива приятелька і попросила зробити їй таку ж коротку стрижку, як і у вас, то це ознака того, що вам слід уважніше придивитися до цієї жінки. Можливо, вона зіграє чималу роль в долі, взявши на себе частину проблем, що заважають вам жити.

А ось, якщо наснилося, що ви невдало обстригли когось, то ось, будь пояснення,, до чого сниться даний сюжет, дає сонник пастора Лоффа: вас чекає відверта розмова, на який ви не могли зважитися довгий час.

Кому змінили імідж: Від слави до скандалу

Наснилося, що ви бачите у дочки, яка має гарну пишну шевелюру, коротко підстрижені кучері? Якщо вам пригадується, що така метаморфоза з зачіскою дочки вас не збентежила, то можна сподіватися на успіх і славу, які зійдуть на вас раптово.

А ось, якщо вам не подобається те, як виглядає голова у дочки — не робіть необдуманих кроків, радить Місячний сонник. Коротко підстрижені Кучер чоловіка, побачені уві сні, обіцяють конфлікти з ним в реальності.

Наснилося, що «оновленої» виявилася мама чи тітка? Це говорить про те, що вам необхідно проявити турботу про своїх рідних. А ось, стрижена подружка уособлює зміни у відносинах з протилежною статтю.

Колір, як визначник майбутнього

До чого сниться коротка стрижка, вже більш-менш ясно, а от, е чого сниться конкретний колір локонів у жінок, на думку більшості сонників:

 • Бачити у жінок короткі стрижки з білим кольором пасом — до сміливості і рішучості;
 • Наснилося, що у жінок шевелюра пофарбована в каштановий колір — до невдач на роботі;
 • Побачили уві сні у дівчини кучерики рудого кольору — до непостійності відносин з коханим;
 • Чорні локони у дівчини — символ нелегкого вибору.
 • Сонник коротка стрижка, до чого сниться коротка стрижка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: