Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коровай, до чого сниться коровай уві сні

До чого сниться пишний і гарний коровай? Незабаром перед вами відкриються неймовірні життєві перспективи. Однак сонник нагадує, що цей же образ може мати абсолютно протилежне значення. Все залежить від деталей і власних дій уві сні.

Загальне значення

Приснився свіжий і м’який коровай? Буде прибуток і забезпечене життя. А ось сновідеть черстве виріб куди гірше. Сонник пророкує серйозні втрати і збитки.

Уві сні трапилося поділитися хлібом з одним? Це буквально означає, що ви розділите з ним і радість, і біди. Жінкам подібний сюжет гарантує благополучну і взаємну любов.

Чи готові?

До чого сниться коровай хліба? Якщо уві сні він гарний, то сонник обіцяє любов, придбання майна та загальне достаток.

Бачити некрасиву, пом’яту або Непропечений булку хліба — до втрати існуючого стану. Спостерігати, як хтось простягає хлібний виріб — до народження дитини.

Приснився повітряний коровай хліба, прикрашений хитромудрими витками? Вас відвідають незвичайні ідеї і чарівне натхнення.

Деталізація способу

Сонник радить пригадати і інші деталі сновідних здоби.

 • Пшеничний — достаток.
 • Житній — стабільність без зайвої розкоші.
 • Брудний — злидні, перешкоди.
 • Освячений у церкві — надія.
 • Теплий — хвороба.
 • Сухий — відмова в проханні.
 • Весілля або похорон?

  До чого сниться величезний весільний коровай? В найближчому майбутньому належить благословляти дітей або кровного родича перед укладенням шлюбу.

  Іноді тлумачення сну повністю протилежне і попереджає про смерть в будинку.

  Не сумуйте!

  Приснився красівенний весільний пиріг, який стоїть на столі? Сонник впевнений, що ви міцно прив’язані до сімейних традицій і частенько ностальгуєте по дитячим рокам.

  Якщо ж уві сні вам довелося стояти в довгій черзі, щоб купити весільний коровай, то на жаль, облаштувати гідне існування вийде ще не скоро.

  Любов або сльози?

  Уві сні довелося самостійно піч здобу? Сонник впевнений, що з’явиться людина, яку ви щиро полюбите. Наснилося, що спечене виріб підгоріло, що не пропеклося або опало? Готуйтеся до розчарувань і сльозам.

  Самому піч великий пиріг — до неодмінною прибутку. Бачити, як випічкою займається інший персонаж — означає, що слід прислухатися до порад оточуючих.

  До чого сниться, якщо трапилося особисто піч коровай? Хворому сновидцу сюжет обіцяє чудесне одужання, всім іншим — досягнення поставленої мети.

  Думка Міллера

  До чого є коровай, на думку сонника Міллера? Якщо уві сні ви ділили хлібець з іншим, то в реалі отримаєте забезпечену і благополучне життя. Привиділося, що в руці була лише кірка? Гряде біда, з якою ви не зможете впоратися.

  Тримайтеся!

  Що значить, якщо в мріях довелось різати коровай? Підготуйтеся до неприємностей на роботі і поділу грошей. Наснилося, що ви відламувавали невеликі шматочки від величезної хлібина? Віддасте частину боргів, але посварився з дітьми.

  В ночі ви примудрилися розламати пиріг навпіл? Закоханим образ обіцяє сварку і розставання, всім іншим — тяжкі спогади. Найгірше кришити випічку. Настають часи, коли вам доведеться рахувати кожну копійку.

  Не відмовте!

  До чого сниться, якщо довелося їсти коровай? Наяву будете допомагати родичами або приятелям, що потрапили в біду.

  Самому є уві сні здобний м’якуш — до великого, але сумнівному вкладення коштів. Куди краще бачити, як їсть хтось. Це вірна ознака отримання спадщини.

  Сонник коровай, до чого сниться коровай уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: