Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карамель, до чого сниться карамель уві сні

Наснилося карамель може в рівній мірі символізувати, як «солодке життя», так і пересичення задоволеннями. Для точного тлумачення сну необхідно не просто пошукати в сонниках,, до чого сниться ця солодкість, а ще згадати, як вона виглядала, що ви з нею робили уві сні, який вона була на смак і багато інших деталей сновидіння.

Пророцтва Густава Міллера

Згідно сонником Міллера, приснився карамель означає сильну втому сновидіння. Особливо, якщо бачили тягучу карамель.

Вам довелося уві сні купувати карамельні палички? Це попередження про які загрожують вам неприємності. А ось торгувати карамелевими паличками — символ засмучення через дрібниці.

Бачити уві сні, що у вас за щокою цукерочка-тягучка? Таке сновидіння може означати проблеми зі здоров’ям. Хоча, правду кажучи, ці проблеми ви надумаєте собі самі, запевняє сонник.

Насолоджуватися ласощами: Від образи до успіху

Є уві сні карамельки, згідно Східному сонником, ознака задоволення і радості. А ось якщо наснилося, що ви пригощаєте карамельками друзів, то значить, в реальності ви зіткнетеся з образами і приниженням.

До чого сниться мрія, в якій карамельки їсть дитина, підкаже сонник Білого Мага: вас чекає поліпшення практично у всіх сферах життя. Особливо, якщо карамель в вашому нічному баченні їв хлопчик.

Довелось є уві сні стару цукерку з паленого цукру, що має гіркуватий присмак? У вас залишиться тяжкий осад від спілкування з кимось, віщає сонник Медеї. А якщо це була карамель в шоколаді, то спілкування принесе задоволення, тішить толковательніца своїми трактуваннями.

Варити льодяники, або Все вийде, якщо побажаєте…

Мрія, в якій вам випала необхідність робити карамельні цукерки, символізує бажання творити. Ви творча особистість, але в реальності вам не вдається втілити свої задуми в життя, проте це не засмучує вас, а підстьобує до дій. Топити цукерки на водяній бані, перетворюючи їх в тягучу масу — сигнал про те, що ви любите драматизувати ситуацію. Така ваша позиція говорить про вас як про людину з «купою» комплексів.

Кондитерські шедеври — ознака тонкої натури

До чого сниться карамель у вигляді квіточок і листочків, роз’яснить Сучасний тлумач сновидінь. Наснилося, що ви власноруч виготовили шедевр кондитерського мистецтва з карамелі? У реальності ви занадто залежні від свого настрою: якщо вас образити, у вас все буде валитися з рук. Навчіться не піддаватися нападам меланхолії.

А якщо ви бачите уві сні, як хтось будує замок або іншу споруду з карамелі, то можете сподіватися на удачу в реалізації своїх ідей, але за підтримки досвідченого людини, радує Англійська сонник.

Якою вона була на смак

Тлумачення,, до чого сниться карамель, багато в чому залежить ще і від того, який у неї був смак. Ось чого варто чекати від:

 • Нудотно-солодкою — до перенасичення радощами життя;
 • Кислої — до неприємної розмови;
 • Кисло-солодкого — ви гармонійна особистість, вам важко зіпсувати як настрій, так і настрій;
 • Гіркою, перепаленою — до розчарування;
 • Позбавленою смаку — вас втомить спілкування з кимось із близьких людей.
 • Сонник карамель, до чого сниться карамель уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: