Сонник карась, до чого сниться карась уві сні

Карась, побачений у сні, віщує сплячій людині багатство і процвітання. Бачити живу рибину, яка хлюпоче в воді — до матеріальних благ, мертва — загрожує втратою грошей і сумом. Багато чого може передвіщати карась. Розібратися, до чого сниться ця рибка і чого чекати від долі, під силу сонником, згадайте своє сновидіння і звіртеся з ним.

Тлумачення сонника Міллера

Побачити уві сні карася, згідно сонником відомого тлумача Густава Міллера, до зростаючого добробуту. Так, наприклад, якщо уві сні ви ловили карасиків в чистій воді — до успіху в справах, а ось зірвався з гачка, говорить про те, що успіх буде не довгим. Їсти карасів уві сні — до гучного веселощам і важкого похмілля.

Ловити рибу — вас чекає удача

Сниться жінці, що вона спіймала маленького карасішку — до вагітності, обіцяє більшість сонників.

Чоловікові зловити великого карася віщує удачу у всіх сферах в життя. Якщо він бачить у відрі живу рибку — радість буде тривати довгий час, мертва риба обіцяє швидкоплинність подій.

Сниться дівчині, що вона спіймала багато карасиків — після такого сну вона може розраховувати на швидкий прихід сватів або пропозицію руки і серця від коханої людини.

Бачити, що на ваш гачок клюнула велика рибина, витягаючи яку ви зламали вудку — ви зумієте досягти успіху тільки шляхом подолання перешкод.

Готувати обід — до швидкого прибутку

Наснилося, що ви чистите карасів — до швидкої великого прибутку, пророкує Східний сонник. Можливо, це буде виграш в лотерею.

Якщо уві сні ви смажили карасів — ваша робота порадує вас додатковим джерелом доходу. Цілком ймовірно, що керівництво вам доручить дуже вигідний з фінансової точки зору проект.

Наснилося, що ви збиралися готувати карасів в сметані і, підірвавши черево, виявили, що всі вони з ікрою — ви знайдете нову цікаву і вигідну роботу.

У рибному магазині або І щастя чекає вас, і смуток

Сниться жінці, що вона купує карасиків живих — на щастя в сімейному житті, мертва риба — до неприємних змін у відносинах з коханим.

Бачити, що в рибному магазині все прилавки забиті великими свіжими карасями — до вдалого дня. Все, що ви будете робити в цей день, буде приносити вам задоволення.

Приснився заморожений карасішка — до приїзду далеких родичів або гостей здалеку, пророкує сонник Цвєткова.

Торгувати в магазині морепродуктів — до витрат, причому не дуже вдалим і потрібним. Ви не отримаєте задоволення від покупок, тому краще утримайтеся від них.

Є карасів — здоров’я буде і радувати, і засмучувати

Є карася — щасливий знак, що означає міцне здоров’я і довголіття для літніх людей.

Наснилося, що ви подавилися кісточкою — до хвороби горла або порожнини рота в реальному житті. У найближчі дні не їжте холодного і уникайте застуджених людей, дає пораду сонник Ванги, це допоможе вам запобігти захворюванню.

Якщо уві сні, ви їсте несмачне рибне блюдо — подгоревшее, пересоленное, підлозі готове і т. п. — до нетравлення шлунка. Слідкуйте за тим, що ви їсте.

Тримати в руках смажену рибку і вибирати з неї кісточки — вам доведеться зіткнутися з секретами народної медицини, так як професійна буде не в силах вам допомогти.

Сонник карась, до чого сниться карась уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: