Сонник карета, до чого сниться карета уві сні

Карета, яку вам довелося побачити уві сні, як і будь-який інший транспортний засіб, означає рух до будь-якої мети, прагнення завершити якісь справи, цілеспрямованість сплячої людини. Однак щоб напевно зрозуміти,, до чого сниться карета, обов’язково зверніть увагу на дрібниці. Адже вони багато в чому визначають значення сну, підказують сонники.

Короткі Пояснення

 • Бачити красиву карету — до грошей.
 • Кататися в багатому екіпажі — на щастя.
 • Їхати в поламаною кареті — до розчарування.
 • Бути кучером — до змін у житті.
 • Випасти з карети — до труднощів в поїздці.
 • Сонник Міллера

  Бачите уві сні весільну карету з кіньми? Радійте — всілякі блага і винагороди «обрушаться» на вас.

  Їхати в каретці, запряженій худий білої шкапою — до нетривалої хвороби. Але якщо з білими кіньми, випещений і ошатними — ви зможете насолодитися сприятливими можливостями.

  Управляти екіпажем — чекайте змін

  Наснилося, що ви кучер «зеленої карети», що перевозить учнів театрального училища? Події, наступні після сновидіння, несказанно вас здивують і порадують.

  Правити весільним екіпажем уві сні — ви допоможете близькій людині знайти своє щастя, пророкує Місячний сонник.

  Хочете знати,, до чого сниться сон, в якому ви керуєте розкішної гербовою каретою? Сонник міс Хассе дає таке пояснення цьому сновидіння: ви дуже засмучені тим, як йдуть у вас справи. Змініть нудьгу на оптимізм, і ви побачите, що все зміниться на краще, підказує медіум.

  Прогулянки в ландо — печалі і радість буду змінювати один одного

  Їхати в сні на кареті швидкої допомоги — ваші ілюзії заважають виконанню бажань. Перестаньте мріяти про диво, візьміться за реалізацію приземлених надій і планів, дає пораду Місячний сонник.

  Наснилося, що ви здійснюєте прогулянку у відкритому ландо разом з дітьми — до стану радісного, що межує з порушенням.

  Бачити себе, що сидить в диліжансі з кіньми чорного кольору — до клопотів з документами, не радує сонник Білого Мага. Коні були білими — справи вирішуватися без зайвої метушні.

  Купити карету — знак прибутку і процвітання

  Сниться, що ви купили карету, щоб жити в ній — вас чекає робота важка і безсонна, проте фінансова сторона питання змусить вас забути про незручності.

  Наснилося, що ви придбали гарне весільне ландо? Тлумачення сну може бути різним: купили для власного одруження — ви вдало вкладіть свої капітали, для обслуговування урочистостей — отримаєте вигідну пропозицію про роботу.

  Купувати кінний транспорт з кіньми за завданням шефа — грошова подяку, причому не мала, чекає вас незабаром.

  «Каретний» неприємності, або Ваше здоров’я під загрозою

  Наснилося, що вам доводиться жити в старому ридвані на звалищі? Будьте вкрай обережні в своїх вчинках, ви можете травмуватися, попереджає сонник Медеї.

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому ви мчали в палаючій колісниці з білими кіньми? Таке бачення сигналізує про можливість підхопити сильну застуду з жаром і лихоманкою.

  Погане тлумачення має нічна мрія про те, як ви намагаєтеся зупинити кобилу, яка понесла: стережіться аварій на дорозі. А якщо вона була запряжена у віз з дітьми — бережіть своїх нащадків.

  Сонник карета, до чого сниться карета уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: