Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карета, до чого сниться карета уві сні

Карета, яку вам довелося побачити уві сні, як і будь-який інший транспортний засіб, означає рух до будь-якої мети, прагнення завершити якісь справи, цілеспрямованість сплячої людини. Однак щоб напевно зрозуміти,, до чого сниться карета, обов’язково зверніть увагу на дрібниці. Адже вони багато в чому визначають значення сну, підказують сонники.

Короткі Пояснення

 • Бачити красиву карету — до грошей.
 • Кататися в багатому екіпажі — на щастя.
 • Їхати в поламаною кареті — до розчарування.
 • Бути кучером — до змін у житті.
 • Випасти з карети — до труднощів в поїздці.
 • Сонник Міллера

  Бачите уві сні весільну карету з кіньми? Радійте — всілякі блага і винагороди «обрушаться» на вас.

  Їхати в каретці, запряженій худий білої шкапою — до нетривалої хвороби. Але якщо з білими кіньми, випещений і ошатними — ви зможете насолодитися сприятливими можливостями.

  Управляти екіпажем — чекайте змін

  Наснилося, що ви кучер «зеленої карети», що перевозить учнів театрального училища? Події, наступні після сновидіння, несказанно вас здивують і порадують.

  Правити весільним екіпажем уві сні — ви допоможете близькій людині знайти своє щастя, пророкує Місячний сонник.

  Хочете знати,, до чого сниться сон, в якому ви керуєте розкішної гербовою каретою? Сонник міс Хассе дає таке пояснення цьому сновидіння: ви дуже засмучені тим, як йдуть у вас справи. Змініть нудьгу на оптимізм, і ви побачите, що все зміниться на краще, підказує медіум.

  Прогулянки в ландо — печалі і радість буду змінювати один одного

  Їхати в сні на кареті швидкої допомоги — ваші ілюзії заважають виконанню бажань. Перестаньте мріяти про диво, візьміться за реалізацію приземлених надій і планів, дає пораду Місячний сонник.

  Наснилося, що ви здійснюєте прогулянку у відкритому ландо разом з дітьми — до стану радісного, що межує з порушенням.

  Бачити себе, що сидить в диліжансі з кіньми чорного кольору — до клопотів з документами, не радує сонник Білого Мага. Коні були білими — справи вирішуватися без зайвої метушні.

  Купити карету — знак прибутку і процвітання

  Сниться, що ви купили карету, щоб жити в ній — вас чекає робота важка і безсонна, проте фінансова сторона питання змусить вас забути про незручності.

  Наснилося, що ви придбали гарне весільне ландо? Тлумачення сну може бути різним: купили для власного одруження — ви вдало вкладіть свої капітали, для обслуговування урочистостей — отримаєте вигідну пропозицію про роботу.

  Купувати кінний транспорт з кіньми за завданням шефа — грошова подяку, причому не мала, чекає вас незабаром.

  «Каретний» неприємності, або Ваше здоров’я під загрозою

  Наснилося, що вам доводиться жити в старому ридвані на звалищі? Будьте вкрай обережні в своїх вчинках, ви можете травмуватися, попереджає сонник Медеї.

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому ви мчали в палаючій колісниці з білими кіньми? Таке бачення сигналізує про можливість підхопити сильну застуду з жаром і лихоманкою.

  Погане тлумачення має нічна мрія про те, як ви намагаєтеся зупинити кобилу, яка понесла: стережіться аварій на дорозі. А якщо вона була запряжена у віз з дітьми — бережіть своїх нащадків.

  Сонник карета, до чого сниться карета уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: