Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кінь — до чого сниться?

Сонник Міллера

В цілому гарні коні сняться до успіху і процвітання. Якщо в сновидінні ви скакали на білому коні, це говорить про те, що узи, що з’єднують вас з друзями, протягом усього життя залишаться міцними і непорушними, близькість духу зробить ваші зустрічі радісними і незабутніми. Кінь була брудною — є ризик обману і заздрості з боку людей, яким ви довіряли. Скакати на вороному коні — довго збагачуючись в справах, ви раптово для себе і оточуючих виявите суєтність і безглуздість своїх занять.

Побачити уві сні біг коней Кауров масті — приготуйтеся до того, що ваша цілком благополучна життєва ситуація раптово зміниться на несприятливу. Ще одне можливе значення сну — захоплення швидкоплинні і поверхневі. Побачити коней в яблуках — в справах буде вигода. Якщо ви скакали на чудовому гнідому коні, то наяву зможете задовольнити терзали вас бажання; зумієте зайняти більш високе суспільне становище. Для жінки сон означає, що вона рішуче відмовить нав’язливому прихильнику і найближчим часом отримає матеріальну вигоду.

Кінь тікала від вас в дикий табун — дізнаєтеся про чиюсь хворобу. Верхи на коні перетинати струмок, вода в якому була чистою і прозорою, — до удачі, яка насупиться, якщо води в струмку були темними, каламутними. Перепливаєте на спині коня чисту річку — до вигоди в діловому житті, ваші багато мрії стануть реальністю. Поранена або загибла коня віщує отримання сумних новин.

Скакати на коні, який брикався, — такого роду сон повідомляє, що, просуваючись до удачі, ви зустрінетеся з різними проблемами. Кінь скинула або сильно брикнув вас по спині — це до хвороби або протистояння з недругами. Якщо ви, схопивши коня за вуздечку, зуміли взяти над нею контроль, то наяву протягом вашого життя круто поверне в набагато більш вдале русло. Милування добре підкованим конем — сон з таким сюжетом каже, що ваш успіх буде таким, що вразить навіть ваше власне уяву, а для жінки він означає, що у неї з’явиться надійний друг на все життя.

Участь в перегонах сниться до благополучної долі. Самостійно підкувати власного коня — придбаєте майно неправедним шляхом. Наснилося, що ви скакали на неосідланому коні, і у вас це виходило досить майстерно, — вам належить суворе протистояння життєвим обставинам, результатом якого стане благоденство і комфортне життя. Може бути, вам допоможуть в цьому і друзі. Скакали верхи серед представниць прекрасної статі — до невизначеності в майбутніх бажаннях, залежно від кого-то.

Спостереження за чищенням коні або самостійна чистка її скребницею — на шляху до заслужених почестей і стабільності в житті вам належить пройти через великі випробування і великі зусилля. Підприємцям, фермерам і тим, хто трудиться на літературній ниві, дуже пощастить, якщо уві сні вони стануть прикрашати кінський хвіст і гриву. Побачити запряжених в екіпаж коней — на шляху до щастя будете долати перешкоди.

Верхом добиратися на вершину найвищої гори по вузькій стежці — вдасться завоювати дуже міцне життєве становище. Воно буде завойовано за допомогою значних зусиль, якщо наснилося, що вам довелося через сильну втому коня долати решту шляху пішки. Для дівчини побачити себе верхи на вороному коні — такий сон повідомляє, що її бажання стануть реальністю завдяки несподівано представився нагоди і бесід з мудрими співрозмовниками, які поставляться до неї вельми шанобливо.

Верхом спускатися з гори або пагорба — будуть невдачі. Якщо уві сні кохана людина їхав верхи позаду, то цікаві успішні шанувальники будуть виявляти до неї незвичайний інтерес. Наїзниця виявилася переляканою — близький людини буде ревнувати і тривожитися. Дівчина побачила, що, коли вона зістрибнула з коня, та перетворилася на свиню, — дуже гідні кавалери будуть робити їй пропозицію, вони їх необачно відкине, а потім сама ж буде журитися через вже набридлої свободи.

Для дівчини побачити, що вона скаче по місцевості з пагорбами на білому коні і, коли оглядається, бачить не відстає наїзника на вороному коні, — це означає чергування успіхів і невдач; вона буде постійно турбуватися за долю якогось важливого для неї справи. Наснилося, що кінь впав з небес і обернулася незнайомцем, який до того ж кидався в вас якимись предметами, — сон до серйозної невдачі, нездійсненим надіям і тимчасової марності спроб опанувати ситуацію.

Побачити коней, що пасуться на лузі, — ваша справа буде налагоджено досить ефективно, ділові партнери будуть діяти узгоджено. Якщо це було безплідне пасовище, то у вас будуть бідні, але вірні друзі, а для дівчини це прикмета шлюбу, в якому вона буде щаслива. Торговець кіньми сниться до того, що вас чекають якісь ризиковані підприємства, які стануть для вас джерелом великого зиску. Самі купували коня і при цьому розуміли, що продавець шахраює, — до втрат. Якщо ж ви продавали не надто доброго коня і залишили собі хорошу, породисту, то вам крупно пощастить.

Французький Сонник

Присниться кінь, особливо якщо ви на неї сідаєте або їдете верхи, — це дуже добрий знак. Той, що біжить кінь віщує здійснення задумів, які ви довго плекали. Наснилося іржання або приборкання норовливого коня — до успіху в службових справах; покажете себе сміливим і гідною людиною. Підкувати коня, їхати на хромом тваринному — ваші плани зустрінуться з тимчасовими перешкодами. Коні в розкішній упряжці — відмінний знак для сновидіння, адже він повідомляє, що той буде дуже заможний і авторитетний серед шанованих і гідних людей.

Білі коні — провісники радісних подій, зустрічі з поважною особою, від якої може залежати ваше життя, вдалого шлюбу. Чорні обіцяють тимчасові складнощі, засмучення, турботи. Сон, в якому з’явилася кінь рудого окрасу, повідомляє, що вам доведеться багато клопотати.

Вести коня на водопій — це означає, що здоров’я ваше збережеться, для хворих сон означає одужання. Якщо уві сні ви доглядали за конем, пестили його, у вас з’явиться новий відданий друг. Але якщо ви його штовхали або били, це означає, що ви, що не проявивши обачності, ризикуєте наяву втратити щось дуже дороге для свого серця. Сон про купівлю або продаж коня загрожує розбратами в будинку і іншими малоприємними речами. Якщо кінь закусила вудила і понесла, це до ймовірності поразки.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви побачили табун мирно пасуться коні, значить, у вашому житті настав відносно спокійний період, і ви можете присвятити його друзям. Сни, в яких коні виявляють проти вас агресію, попереджають про можливість аварія. Постарайтеся на деякий час відкласти поїздки. Такий же сон на вівторок віщує зростання кар’єри або тривалу вигідну відрядження.

Якщо сниться, як оживає кам’яний кінь, то в реальності ви повернетеся до давно забутим проектам і здійсніть їх в життя. Якщо воскреснувшая кінь проявляє агресію проти вас і намагається напасти, то сон означає, що з вашого минулого повернеться недоброзичливець, про який ви і думати забули. Наближення до вас кінь сниться до того, що вам потрібно бути напоготові, тому що близький друг скоро зрадить вас і перекинеться у ворожий табір. Сниться, як ви гарцуете на кам’яному коні, — значить, ви закриваєте очі на недоліки оточуючих, і це негативно позначиться на вашому житті.

Езотеричний Сонник

Побачити — незабаром влаштуєте свої справи. Сидіти верхом — буде надійний друг, отримаєте допомогу друзів. Табун — опинитеся на свободі. Ескадрон — вплутається в політику або якісь громадські інтриги. Кінь був кольоровий — його колір можна розшифровувати двояко; увагу цікавляться окультизмом він привертає до природним силам. Білий — це уособлення водної стихії. Блідий — стихії повітря. Рудий — вогню. Чорний — землі.

Інші кольори теж повідомляють про вашому включенні в тонкий світ. Для вас настав час, коли ви повинні не тільки звести знайомство з магією, а й усвідомлено застосовувати її методи. Для людей звичайних масть приснилося коні повідомляє про сферу тлумачених подій. Гнідий — суспільні відносини. Кораловий — область уподобань. Сірий в яблуках — ділова сфера. Білий — почуття і емоції. Рябий — переміщення в просторі. Ваговоз — сфера побуту.

Ісламський Сонник

Жвавий кінь / жеребець — провісник слави і успіху в справах нагальних. Осідлати уві сні таку тварину, яка до іншого буде із зіркою на лобі — залишилися вам роки ви проведете в щасті і злагоді зі світом. Побачити коня в дали — радісна звістка вже поспішає до вас. Якщо бачили ви, як кінь залишив світ земний в будинку вашому, то швидка смерть чекає вас.

Людина, що осідлав звіра, але не вміє впоратися з ним — грішить чорними справами. Білявий жеребець — прапороносець перемог і повалення ворогів, позбавлення від невдач і негараздів, тому як білявий кінь — це ангел. Осідлати того, кого ніхто не об’їздив до вас — до неприємностей, будьте напоготові. Парити по світу верхи на прекрасному, крилатому коні — почитати вас будуть в цьому житті і в інший.

Сонник Менегетті

Кінь — це уособлення надзвичайно жіночого начала, пов’язаної з ним еротичності. Кінь, який наснився жінці, — це позначення позитивної спрямованості на статеве спілкування взагалі або ж на сексуальний контакт з конкретним чоловіком. Для чоловіка кінь може служити символом свідомого або неусвідомленого еротичного потягу, яке відчуває до матері або іншої жінки. Цей образ для чоловіка в цілому досить негативний з тієї причини, що має на увазі регресивний для нього спілкування. Останнє твердження стосується і жінки — в тому випадку, якщо вона себе з образом коні не ідентифікує.

Англійська Сонник

Сновидіння, в якому з’являється ця благородна тварина, сприятливо для всіх. Скакати на чудовою коні — майбутнє буде виключно безхмарним. Кінь вас несподівано скинула — на шляху до поставленої мети виникнуть не дуже серйозні перешкоди. Якщо ви скакали на коні, а вас переслідував вершник — нарешті дізнаєтеся новина, якої ви довго чекали. Бути верхи на білому коні — важливе для вас подія матиме благополучну розв’язку. Чорна кінь — передвісниця втрати.

Сонник Фрейда

На відміну від більшості домашніх тварин кінь є символом усього жіночого, ідеальної жінки і сексуальної партнерки. Красива струнка кінь символізує прагнення знайти ідеальну жінку або ідеального партнера. Табун говорить про те, що Ви не уявляєте собі цього ідеалу. Їзда верхи говорить про прагнення мати дітей. Хвороба коні говорить про Ваш страх за здоров’я своїх дітей і партнера.

Сонник Цветкова

Це знак долі, надії; білий кінь — сниться до скарги на вас, вам не вдасться належним чином влаштувати свої справи, для жінки це сон до весілля; злізти з коня — сон означає, що ви розлучитеся з колишнім становищем.

Сонник Мандрівника

Кінь, кінь — Знак допомоги, сили, енергії, сексуальних мотивів. Для жінки — любовні пориви; коханець, заміжжя; доля.

Сонник Хассе

Побачити вороного коня — будете сумувати. Їхати на ньому верхи — візьмете участь в ризикованій справі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: