Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корова, до чого сниться корова уві сні

Щоб розтлумачити,, до чого сниться корова, сонник пропонує проаналізувати кожну деталь того, що ви бачили уві сні. У більшості випадків сновидіння має позитивний сенс, символізує добробут і ситість. Проте, цей добродушний образ іноді може служити попередженням або відкривати нові грані вашого характеру.

Напад корови уві сні

До чого сниться, що корова буцається, сонник розглядає як поява ворога на вашому горизонті. Або недоброзичливець прийде ззовні, або у кого-то з давніх знайомих виникли причини вам насолити.

Сновидіння, в якому корова нападає, може означати не тільки зовнішніх агресорів, а й вашу власну нестриманість. Запальність і нестримний норов можуть привести до непотрібних конфліктів, яких можна було б уникнути як на роботі, так і в сімейному житті.

Коли ви бачите уві сні, як корова женеться за вами, приготуйтеся до того, що найближчим часом у вас все буде валитися з рук. Сонник передбачає, що не обійшлося без енергетичного впливу. Постарайтеся не братися за відповідальні справи і остерігайтеся травм.

Коли доводиться уві сні тікати від корови, сонник говорить, що ви отримаєте несподіваний спадок, яке виявиться досить до речі, так як у вас останнім часом справи йдуть не зовсім гладко, незважаючи на всі зусилля.

Якщо наснилася корова з рогами, сонник розцінює цей атрибут як ознака агресії, тільки на цей раз з вашого боку. Кров на рогах вказує на те, що ваше підступність, безцеремонність і здатність застосувати силу дозволять вам отримати все, чого ви тільки забажаєте.

У тихому болоті водиться, самі знаєте, хто. Тлумачачи,, до чого сниться скажена корова, сонник намагається вас застерегти від неприємностей, які заподіє жінка. Підступ тут в тому, що від цієї жінки ніхто не очікує поганих вчинків, її порядність не викликає сумнівів.

Як вважає сонник Фрейда, якщо уві сні вкусила корова, ваше сновидіння уособлює ганебний статевий акт, який або в минулому справив на вас неприємне враження, або вам доведеться сексуальний експеримент, який не факт, що припаде до душі.

Мертва корова, частини тіла

Все,, до чого сниться мертва корова, сонник пояснює майбутніми матеріальними проблемами. Ви ризикуєте опинитися на мілині в самий невідповідний момент, наприклад, залізти в іпотечний кредит і незабаром втратити роботу.

До чого сниться дохла корова, навряд чи обрадує сновидіння. Побачене уві сні свідчить про побутової невлаштованості, невпевненості в завтрашньому дні, серйозних фінансових утрудненнях.

Якщо вам довелося вбити корову уві сні, значить, в реальності вам будуть супроводжувати удача і прибуток. Якщо ж ви берете участь в обробленні туші і приготуванні яловичини, можете сміливо загадувати бажання: сонник обіцяє, що воно неодмінно здійсниться.

Сновидіння, в якому фігурує голова корови, сонник надає містичний відтінок. Побачена уві сні голова з коров’ячими рогами може символізувати зростаючу Місяць — знак прибутку і нового початку або мати-Землю, яка дарує життя.

Приснилося вим’я корови — непоганий знак, якщо уві сні ви її доїте, в цьому випадку сновидіння обіцяє прибуток. Якщо уві сні ви їсте вим’я, сонник попереджає, що наяву ви ризикуєте опинитися в поганій компанії.

Корова з телятами

Сонник вважає, що корова з телям — дуже добрий і позитивний символ. Зазвичай подібні образи є уві сні, щоб підбадьорити сновидіння, дати знати, що він на вірному шляху і неодмінно доб’ється поставленої мети.

Якщо приснилося, як корова отелилася, сновидіння може символізувати вашу пасивність. Ви відчуваєте себе набагато комфортніше, коли не треба нічого вирішувати і брати на себе відповідальність, тому і потребуєте керівника або наставника.

До чого сниться отелення корови, сонник пояснює новими можливостями і перспективами. Ви прийміть несподіване рішення, яке чимало здивує оточуючих і, чого вже там, вас самих. Проте, саме такий нестандартний підхід допоможе вам здійснити задумане.

Якщо сон, як народжує корова, приснився чоловіку, сонник передбачає кілька значень: поява на світ спадкоємця або отримання прибутку. Втім, побачене уві сні може бути дзеркальним відображенням сновидіння до жінок в принципі.

Якщо вагітна жінка бачить уві сні, як корова народжує теля, сонник радить сприйняти цей знак як попередження про те, що під час пологів можуть виникнути ускладнення, і заздалегідь подбати про належної медичної допомоги: вона може дуже знадобитися.

Сонник радить не покладати особливих надій і сподівань на те,, до чого сниться вагітна корова. Якщо тварина, яке ви бачили уві сні — ваше, ви навряд чи дочекаєтеся отелення в цьому році. Це не найсприятливіший період для втілення в життя раніше запланованих проектів.

Колір і інші особливості

Бачити уві сні корову здавна трактувалося як добрий знак, провісник того, що ви ні в чому не будете потребувати. Сновидіння символізує ситість, спокійне життя, впевненість у завтрашньому дні.

Якщо вам пощастило побачити уві сні корову, нехай навіть в гордій самоті, сонник стверджує, що особисто вам або всієї вашої сім’ї забезпечені благополуччя і достаток, причому без особливих зусиль з вашого боку.

Існує ще одне тлумачення сну: корова символізує здоров’я. Якщо страждає яким-небудь недугою побачив її уві сні, з великою часткою ймовірності сонник обіцяє, що криза минула, і хворий вже йде на поправку.

Якщо довелося купити корову уві сні, врахуйте, що ймовірність великих і не завжди виправданих витрат зараз дуже висока. Сонник рекомендує поки що утриматися від дорогих покупок або великих банківських вкладів.

Коли уві сні доводиться годувати корову, будьте готові до найнесподіваніших віражів долі. Відкриваючи завісу майбутнього, сонник вам повідомляє, що ви зумієте отримати максимальну вигоду з несподіваного повороту подій.

Все,, до чого сниться чорна корова, що виходить за ворота, слід розглядати як попередження про майбутні негаразди. Вам або комусь з тих, кого ви знаєте, загрожує серйозна небезпека, можлива важка хвороба.

До чого сниться біла корова, напевно порадує сновидіння: сонник обіцяє цінний подарунок, гарну новину, виконання бажання. Якщо ви побачили уві сні, як корова покидає двір, його позитивне значення посилюється.

Тлумачачи,, до чого сниться руда корова, що входить в дворові ворота, сонник обіцяє вам грандіозний успіх, який сприятливо позначиться і на вашому матеріальному становищі. Вас чекає підвищення на посаді, перемога в популярному конкурсі, шлюб зі знаменитістю.

Те,, до чого сниться червона корова, закликає не гратися з вогнем в буквальному сенсі слова: саме зараз дуже висока ймовірність пожежі. Окрім дотримання стандартних правил безпеки, про всяк випадок перевірте побутову техніку в будинку на предмет несправності.

Корови на пасовищі

Якщо приснилося, як корови пасуться, побачене уві сні відображає ваше прагнення до духовного зростання і умиротворення. Ваші думки і надії нерозривно пов’язані з будинком, родинним вогнищем, благополуччям рідних і близьких.

Якщо довелося пасти корів уві сні, сонник пояснює ваше сновидіння наступним чином: ви здогадуєтеся, що близькі потребують вашої турботи або практичної допомоги. Незважаючи на те, що це справа клопітка, ви навряд чи зможете їм відмовити.

До чого сниться багато корів, східний сонник тлумачить алегорично. Як відомо, корови вміють голосно ревти. Можливо, сновидцу також побуває в епіцентрі великого плачу або самому пролити чимало сліз.

Тлумачення, до чого сняться біжать корови, залежить від того, чи можете ви контролювати рух стада. В цілому сновидіння відображає досить небезпечну ситуацію: один або кілька людей з вашого оточення має намір здійснити віроломний вчинок щодо вас.

Якщо корови біжать в заданому вами напрямку, ви зможете з честю вийти з неприємної історії. Більш того, можливо, вам вдасться заманити недоброзичливців в їх власні мережі і витягти з цього певну вигоду. Вашим кращим союзником буде обачність.

Щоб з’ясувати, до чого сниться, як корова бігає, зверніть увагу, в яку сторону її настільки раптово понесло. Якщо в невідомому напрямку — ви ризикуєте втратити щось важливе, якщо прямо на вас — чекайте неприємностей і хвилювань, якщо повз — можете розслабитися: всі біди обійдуть вас стороною.

Приємне проведення часу в дружній компанії, багато смачних страв, увагу людини, до якої ви небайдужі, несподіваний подарунок або винагороду — ось, до чого сниться табун корів.

Якщо уві сні корова лежить і жує жуйку, сонник попереджає, що наяву ви незабаром отримаєте, на перший погляд, приваблива, проте, абсолютно безперспективна і тому марне пропозицію. Не поспішайте його приймати, поважайте свої сили і час.

На думку сонника, уві сні гладити корову — дуже хороший знак. Прокинувшись, ви зрозумієте, що тільки що приголубили удачу в справах, бізнесі або в роботі, і тепер вона відповідає вам повною взаємністю.

Все,, до чого сниться велика корова, сонник пов’язує з виконанням вашого бажання. Причому чим вона більша і жирніше уві сні, тим на більшу ви можете розраховувати. Мова йде не про миттєву примхи, а про вашу давню мрію, якої на цей раз судилося збутися, — обіцяє сонник.

Ось, до чого сниться хвора корова або дуже худа: вам бажано почекати з втіленням в життя задуманого. Сонник попереджає, що зараз не найсприятливіший період або ви в даний момент знаходитеся не в кращій формі.

Якщо приснилися корова і бик, сонник вважає побачений уві сні символ відображенням гармонії, що панує у вашій душі, або ж передвісником її швидкого досягнення. Це земля і небо, день і ніч, чоловіче і жіноче начало, що дарує життя.

Що значить, якщо сниться корова, багато в чому залежить від сюжету сновидіння. Якщо ви доїте її уві сні, значить, в реальному житті пощастить буквально у всьому: в любові, в справах, будинок буде повна чаша. Коров’яче мукання може завдати чимало клопоту і переживань, тим не менш, вони виправдають себе. Сновидіння може уособлювати нав’язливого людини, який намагається втручатися у ваше життя, нехай навіть з найкращих спонукань.

Що означає уві сні корова, пасеться в гордій самоті, слід розцінювати як провісник гармонійних відносин. Може йтися про дружні зв’язки або сімейних кайданах — в будь-якому випадку, вам доведеться насолоду атмосферою взаєморозуміння і приємного спілкування.

Як повідомляє сонник Міллера, корова, яку ви зібралися доїти, символізує збільшення вашого добробуту, стабільний прибуток і достаток. Можливі також приємні сюрпризи у вигляді виграшів або подарунків.

Не менш поширене й інше значення сну: корова може також символізувати пасивність, бажання відійти від справ і сховатися в чотирьох стінах. Сонник вважає, що апатія викликана елементарної втомою. Невеликий відпустку допоможе вам набратися сил і визначитися зі своїми істинними бажаннями.

Згідно з тлумаченням сонника Ванги, корова уособлює перешкоду, яке ви в даний момент намагаєтеся подолати. Нехай вас не бентежать труднощі, час для вирішення цього завдання ще не настав. Форсувати події зараз сенсу немає, зате в найближчому майбутньому ваша проблема вирішиться сама собою.

До чого сниться говорить корова, сонник Езопа пояснює досить просто: вам не вистачає спілкування з однодумцями або ж вам самотньо у власній родині. Не соромтеся просити своїх домочадців про допомогу у вирішенні побутових питань, тоді у вас залишиться більше часу для спільного проведення часу.

Сонник корова, до чого сниться корова уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: