Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коріння дерев, до чого сниться коріння дерев уві сні

Бачити вирване з коренем дерево уві сні — до перестороги про насуваються негаразди в сім’ї, на роботі. Крім того, сновидіння означає ряд проблем зі здоров’ям, якщо наснилося, що саме вам довелося вирвати корінь з землі. А ось, до чого сниться дерево без коріння, сонники пояснюють слабохарактерностью сновидіння.

Сонник Міллера закликає задуматися

Сильний і міцний дуб, тополя, горіх символізують уві сні потужний колектив, або дружну сім’ю. Вирване з коренем дерево попереджає про те, що зв’язки можуть бути зруйновані, як ззовні, так і зсередини. Тлумачення сну в сонник Міллера зводиться до труднощів на грунті взаємної недовіри, якщо наснилося, що рубати коріння дерев довелося особисто.

До чого сняться корінці від поваленого бурею стовбура, психолог роз’яснює так:

 • Повністю пошкоджені — до розриву відносин, втрати робочого місця;
 • Вростають назад в землю — до примирення, подолання труднощів;
 • Заважають йти, обплітають ноги — до захворювань, психічних перевантажень;
 • Слабкі, висохлі — до викриття, втрати довіри.
 • Шукайте союзників

  Бачити вирване з коренем дерево уві сні — знак неприємностей в робочому колективі, вдома. Виявляється, у членів сім’ї, керівництва увірветься терпець і вони почнуть застосовувати рішучі заходи до викорінення несумлінності сновидіння, якщо наснилося, що подія відбулася прямо у вас на очах.

  Чим більше було тріска і шуму уві сні, тим голосніше будуть скандали. Доповідні на ім’я начальства, скарги, анонімки — саме те,, до чого сниться звалилася з коренем дерево. Сновидіння означає, що прийшов час підстрахуватися, знайти групу підтримки, співчуваючих людей, свідків, інакше виплутатися з поганої історії буде складно.

  Поясніть з рідними

  Бачити коріння, які вилізли поверх грунту, але не звалили поруч стоять будови — хороший знак. Сонники гарантують, що знайдеться надійне укриття від негараздів. Примирення з колегами, близькими буде особливо солодким, якщо наснилося, що корінці були гладкими і міцно сплелися одна з одною.

  Бачити дерево без коріння уві сні — погано. Сонник Нострадамуса свідчить про те, що у сновидіння немає твердої підтримки з боку друзів, старших родичів, керівництва. Крім того, нерішучість і сумніви не дозволять прийняти важливе рішення. Цим можуть скористатися конкуренти, заздрісники, суперники.

  Приділіть увагу здоров’ю

  До чого сняться корінці, що заважають продовжувати шлях, сонник Ванги роз’яснює по-своєму. Людини, який спотикався об них, чекає розвиток захворювання на грунті втоми. Цілителька рекомендує відкласти в сторону всі проекти, взяти відпустку, поїхати в санаторій. Зміна клімату відіграє важливу роль в одужанні.

  Слабкі, ламкі коріння, які не тримають вже рослини, свідчать про зношеність нервової системи. Провидіння показує, що в найближчі дні можна братися тільки за ті проекти, які вам під силу. Інакше, втома може спровокувати ряд нервових зривів.

  Бережіть честь

  Зіпсовані коріння дерев свідчать про швидке викриття деяких пікантних таємниць. Сонник Фрейда попереджає: незаконна зв’язок закоханих буде розкрита, зрадника чекає розрив усталених відносин.

  Сонник коріння дерев, до чого сниться коріння дерев уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: