Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коробка, до чого сниться коробка уві сні

Коробка, побачена уві сні, може мати безліч значень. Сонник акцентує увагу: важливим моментом для тлумачення,, до чого сниться цей символ, є її вміст. Цей знак віщує успіх, доходи, радість, але також попереджає про ворогів і проблемах.

Ділова сфера

До чого сниться коробка цукерок? Нові починання будуть успішними, якщо заручитися підтримкою колег. Коробочка шоколаду обіцяє надійних партнерів по бізнесу. Якщо вона була з ягодами — задумане здійсниться, принісши відмінну прибуток.

Отримати уві сні в подарунок упакований набір шоколадних цукерок сонник розцінює як знамення матеріального успіху. Можна сміливо вкладати кошти, укладати договори.

Наснилося коробочка кольорових олівців обіцяє людині відмінну прибуток, багатство. Справи принесуть хороший дохід.

Купити чоботи в коробці — бізнес порадує змінами. Чорні туфлі — справи налагодяться. Взагалі нове взуття в упаковці для туфель віщує людині ділові успіхи.

Наснилася заморожена риба ящиками? У вас є якесь незавершена справа, відкладене до кращих часів. Пора його вирішити.

Приклавши зусилля, досягнете успіху

До чого сниться красива подарункова коробка? Сонник попереджає: не варто чекати, що доля обдарує своїми милостями. Для досягнення мети потрібно добре попрацювати.

Відкрити скриньку і виявити там взуття — ви готові зробити рішучі дії.

До чого сниться коробок сірників? Сонник сповіщає: щоб подолати проблеми, потрібно буде працювати з повною віддачею.

Купувати кілька упаковок сірників запас — через деякий час сновидец стане володарем значного капіталу.

Знайдений в коробці немовля, підкидьок — сприятливе ознаку. Сонник повідомляє: попереду успіх, щастя, прибуток.

Любов, стосунки

Купувати коробку цукерок уві сні означає легковажно ставитися до своїх контактів, легко зав’язувати стосунки.

Дівчині упаковочка цукерок обіцяє нового надокучливого залицяльника. Чоловікові (юнакові) — вказує: дівчина, якій він симпатизує, відмовить йому.

До чого сниться коробка в коробці? Сонник стверджує: незабаром сновидец отримає сюрприз від близької людини.

Якщо дівчині приснилося, ніби хлопець подарував їй коробочку з кільцем — улюблений доведе серйозність своїх почуттів і готовність до їх спільного майбутнього. З квітами — радість, любов, турбота від нього.

До чого сниться, ніби вам дають коробочку з соком? Сонник сповіщає: очікують приємні сюрпризи від друзів, радість.

Попереду сприятливі зміни

Бачити уві сні коробки з речами, підготовлені для переїзду — попереду великі зміни.

До чого сниться упаковувати щось? Сонник стверджує: давні проблеми, нарешті, вирішаться, справи значно покращаться.

Наснилося, ніби купуєте торт в картонній коробці? Це означає добробут, солодке життя.

Упаковувати в велику картонну коробку що-небудь (речі, взуття) — обставини життя сновидіння різко зміняться.

Можливі неприємності — проявіть обережність

Бачити уві сні, ніби у вашої машини автоматична коробка передач — вам загрожують неприємності через звичку пускати справи на самоплив.

Коробочка з жуком уві сні — попереду досада, дрібні неприємності. Розчавити його — відмінний знак.

Порожні коробки — негідний вчинок сплячого стане відомим.

Наступити уві сні на сірникову коробочку обіцяє важкі переживання, сльози.

Наснилася коробка з кошенятами? Сновидіння віщує дрібні неприємності, втрати.

Побачити уві сні розсипані голки по коробочці означає: сновидец сам знайде собі проблеми. Слід обережніше поводитися, не поспішати проявляти ініціативу.

Значення за сонником Міллера

Наснилися пачки грошей в коробці? Незабаром чоловік звільниться від справ, турбот і отримає можливість чудово відпочити, усамітнившись.

Відкривати уві сні коробку, повну якихось товарів — взуття, сірників, цукру, печива, чогось іншого — гарне бачення. Сплячого очікує придбання великого багатства або далекі подорожі.

Порожня картонка для туфель обіцяє розчарування: здійснені кроки виявляться марними.

Інші тлумачення

Колір коробки також має значення. Так, біла віщує отримання приємного звістки, чорна — глибокі важкі переживання. Червона — обставини зажадають від вас активних рішучих дій.

Якщо, відкривши коробку, бачите, ніби там знаходяться змії — за сонником, виявите навколо себе заздрісників, підступних людей, що прагнуть нашкодити. Щур — у вас є вороги, можливі сварки, обман від колег. Павуки уособлюють недругів, проте ви можете отримати над ними верх.

Бачити уві сні коробку з шампанським — незабаром наяву відкриються нові можливості, проте кілька ризиковані. Потрібно ретельно все прорахувати, перш ніж кинутися на підкорення нових вершин.

Сонник коробка, до чого сниться коробка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: