Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коріння, до чого сниться коріння уві сні

Приснилися коріння можуть говорити багато про що: про тісні родинні зв’язки, про перепони і труднощі, про руку допомоги, простягнутою близькою людиною — все залежить від того, чиї корені ви бачили уві сні, стверджують сонники. Згадайте все якомога детальніше, і ви зрозумієте,, до чого сниться даний образ.

Сонник Міллера

Густав Міллер приснилися кореневища рослин розглядав як вкрай негативний знак. Якщо ви бачите, що на городньої грядці лежать вирвані з кореневищем рослини, то вас чекає хвороба.

До чого сниться сюжет, в якому ви вириваєте з землі рослини прямо з коренем? Якщо це були лопухи або бур’яни, то ви помиляєтеся з приводу ділових партнерів — вони не так вже дурні і зможуть розгадати ваші нечесні задуми. А ось якщо ви тягнули овочеві культури, наприклад, помідори, то остерігайтеся зради рідної людини.

Коріння квітів як відображення взаємин

Бачити уві сні живе коріння квітів, за версією Італійського сонника — ознака того, що вас чекають випробування дружбою. Це означає, що хтось із друзів попросить вас допомогти йому в той момент, коли вам самому буде непросто.

Наснилося, що колишній чоловік дарує троянди з корінням? Його любов до вас ще не згасла, запевняє сонник Ванги. Особливо якщо пелюстки квітки були червоними. Подарувати уві сні самої квітка з з коренем означає бажання зблизиться з тим, кому ви його даруєте.

А ось рвати кімнатні квіти з горщика і обривати їх коріння — символ образи на кого-то з родичів. Особливо в тому випадку, якщо вирваний квітка з корінням «плакав».

Лікувальні корінці, або Бережіть здоров’я!

Побачити уві сні себе, як збирав корінці лікарських трав і виготовляє з них лікувальні зілля — ознака того, що ви всерйоз стурбовані своїм самопочуттям, хоча видимих ​​причин для переживання немає.

А ось тлумачення сну, яке пропонує тлумач Медеї, роз’яснюючи, до чого сняться корінці домашніх рослин, що мають лікувальні властивості, буде трохи іншим: вилікувати всі недуги годі й ліками, а добрим словом близької вам людини.

Їстівні коріння — сигнал про твердість духу

Вам приснилося, що ви висмикуєте з землі коріння петрушки і варіть їх? Такий сюжет говорить про те, що вас важко в чомусь переконати, якщо вже ви на щось зважитеся, то це буде виконано вами беззастережно. Особливо актуально таке бачення для чоловіків.

Довелось викопати уві сні цибулю? До чого сниться це бачення, розповість Сучасний сонник: ви будете сумніватися в тому, чи варто поступати так, як велять вам ваші принципи. А ось якщо уві сні ви вирвали цибуля зелена з корінцями, то можете не сумніватися — ви дієте правильно.

Дерево з підставою: Від допомоги до перешкод

Сновидіння, в якому ви побачили дерево з коренем, може мати кілька значень, запевняють сонники. Так, наприклад, підійматися кудись вгору по схилу, чіпляючись руками за кореневища дерев, що ростуть на схилі — ознака допомоги обізнаного соратника або колеги. А ось йти, чіпляючи ногами повітряні коріння — до невдач і труднощів.

Що віщує деревце без кореневища? Вам буде складно щось втілити в життя без підтримки з боку. А якщо уві сні ви викопали дерево з коренем, то це говорить про те, що для досягнення мети вам слід докопатися до істини, перш ніж що-небудь робити.

Східний сонник засмутить трактуванням: наснилося вирване дерево — чекайте розриву відносин і бурхливих емоцій. А якщо в нічний мрію ви посадили вирване дерево і воно пустило листочки, то це до примирення з тим, з ким ви в сварці.

Коріння волосся: Будьте готові до труднощів

Сонник Білого Мага запевняє, що приснилися коріння волосся обіцяють великі сумніви щодо вибору партнера для шлюбу. А якщо ви бачите уві сні відросло темні корені волосся, то таке бачення говорить про те, що почуття до обранця охололи.

А ось як пояснює сонник Лонго,, до чого сниться сюжет, в якому ви бачите відросло біле волосся з чорними коренями: ви зіткнетеся з обманом одного або родича.

Фарбувати коріння волосся, за версією сонника Фрейда — знак того, що вам доведеться налагоджувати взаємини з коханим. А ось тлумач циганки Серафими запевняє: фарбувати їх уві сні — символ виправлення власних помилок, зроблених по дурості або наївності.

Що ще вам привиділося?

Цілком можливо, що вам примарилися НЕ кореневища рослин, а щось інше. Ось, наприклад, до чого сняться коріння:

 • Бородавки — до пліток;
 • Зуба — до гарних новин;
 • Зростаючі з ніг людини — зустрінете близьку за духом людину;
 • Які пустив будинок — не варто нічого міняти в житті.
 • Сонник коріння, до чого сниться коріння уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: