Сонник корова буцається, до чого сниться корова буцається уві сні

Зазвичай корова розцінюється як один з найсприятливіших символів, який тільки можна побачити уві сні. Але до чого сниться, що корова буцається? Сонник каже, що хтось зазіхає на ваше благополуччя і умиротворення. Виявити і випередити недоброзичливця допоможуть подробиці сновидіння.

Прогноз Міллера

Якщо приснилося, як корова буцається або кусається, чекайте незваного гостя — неприємну потайливу персону собі на умі. Втім, особливої ​​шкоди цей візит не заподіє. Вам вдасться збентежити прийшов своєї незворушністю, і той піде ні з чим.

Тлумач пояснює, до чого сниться, якщо на вас ополчилася ціле стадо. В такому випадку слід підготуватися до протистояння більш грунтовно. На кону серйозний інтерес, і супротивник не відступить без бою.

Якщо приснилося, як один бик буцає іншого, будьте готові прийняти несподіваний подарунок долі.

Подивимося, хто кого

Щоб зрозуміти, до чого сниться, що корова буцається, згадайте, чим закінчився інцидент з твариною. Якщо корівка буцає уві сні і заподіює шкоду, майте на увазі, що ви придбали в суперники сильного і небезпечного людини. Конфлікт з ним ставить під загрозу благополуччя.

Коли трапляється бачити уві сні, що корова буцає, але при цьому умудрятися залишатися невразливим, сонник обіцяє, що і в реальному житті вам дарма витівки ворогів.

Коли уві сні вдається втекти або приборкати розбурхане тварина, наяву обирайте аналогічний метод: або сконцентруйте зусилля і дійте, або уникайте зустрічей.

Жіночі та чоловічі сновидіння

Зверніть увагу,, до чого сниться жінці, як її забодала корова. Сонник Фрейда вбачає в символі відображення спогадів про невдалий або ганебному сексуальному експерименті.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться жінці, що корова буцається. Можливо, сновидицей потай думає про новий еротичному досвіді, але її терзають сумніви.

Якщо чоловікові приснилося, як його забодала мирна на вигляд коровушка, сонник радить бути осмотртельнее в особистих відносинах. Найпорядніша з усіх знайомих дам може влаштувати неприємний сюрприз.

Самоконтроль не завадить

На думку Психоаналітичного сонника, буцається корівка уособлює темну сторону самого сплячого. У найближчий період бажано посилити самоконтроль в наступних ситуаціях:

 • Якщо коров’ячі роги в крові, це означає, що ви досягнете свого за всяку ціну;
 • Бода корова означає, що ви втрачаєте контроль над ситуацією або людиною;
 • Бачити, як корова буцається уві сні трапляється, коли наяву джерело доходів вам не до душі;
 • Напружена ситуація в родині загрожує матеріального і соціального благополуччя;
 • Сюжет, в якому наснилося, як корова буцається, часто є передвісником сварок на порожньому місці, винуватцем яких виявляється сам сновидець.

  Розпізнайте магічне втручання

  Помічено, що уві сні підприємця часто фігурує біла корова. Коли вона спокійна, це добрий знак, але якщо вона хоче заподіяти вам шкоди, слід бути напоготові. Корисно дізнатися, чому приснився символ, що суперечить самому собі.

  Сонник Князя Чжоу-Гуна обіцяє смугу невезіння, в чому схильний звинувачувати потойбічні сили. Не виключено, що хтось використовує проти вас чорну магію. По можливості відкладіть відповідальні справи і будьте акуратніше в побуті.

  Погоня за бізнесменом

  Бачити, як біла коровушка переслідує уві сні і явно хоче буцнути трапляється напередодні виробничої травми або служить сигналом про початок професійного захворювання, найчастіше пов’язаного з перевтомою — така зворотна сторона гарного доходу. Сонник рекомендує вжити профілактичних заходів.

  Універсальний сонник пропонує комерсантам куди більш позитивне тлумачення сну. Якщо симпатична корова буцається і переслідує, гроші самі вас знайдуть.

  Сонник корова буцається, до чого сниться корова буцається уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: