Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коров’яче лайно, до чого сниться коров’яче лайно уві сні

Наснилося коров’яче лайно? Чекайте дуже приємного сюрпризу або грошей. Однак цей же образ може мати уві сні зовсім протилежне значення. Сонник розповість,, до чого сниться гній.

Гарантії Міллера

Уві сні з’явилося коров’яче лайно? Сонник Міллера гарантує загальне процвітання і благополуччя. Особливо добре бачити подібний сюжет хліборобам, бізнесменам і закоханим. Першим він обіцяє щедрий урожай, другим — вигідні угоди і шикарну прибуток, останнім — вдале подружжя.

Пощастить!

До чого сниться говно корови взагалі? Це ознака неймовірного везіння і вдалого збігу обставин. Наснилися свіженькі какашки? Сонник обіцяє щасливий шлюб або виграш в грі.

Крім того, говно корови обіцяє цікаву подорож або спокійний відпустку. Сталося бачити цілу купу гною? Обов’язково досягнете поставленої мети, знайдете щастя, достаток, гідне становище і загальне благополуччя.

Дерзайте!

До чого ще може снитися коров’яче лайно? Уві сні це ознака того, що пора кілька «удобрити» своє життя.

Можливо, вам потрібна зміна обстановки, нові враження або ж якісь знання, які стануть в нагоді для прискореного духовного зростання.

Цей же символічний образ нагадує про циклічність буття і необхідності використовувати все, що ви маєте на поточний момент.

Обережніше!

Наснилися акуратні коржі, що лежать рядком на землі? Сонник пророкує участь в не особливо приємне, але вкрай вигідній справі.

Добре бачити землю, удобрення гноєм. Це означає, що вам забезпечений карколомний успіх в справах. Самому удобрювати грунт — до отримання нагороди за власні праці.

Але якщо вам не пощастило, і уві сні примудрилися загрузнути в лайні, то готуйтеся до великих проблем і навіть небезпеки.

Успіх або проблеми?

Дуже важливо пригадати, де саме зустрілося коров’яче лайно. Приснився загиджений корівник? Сонник обіцяє перспективний шлюб або доходну посаду.

Погано виявити гній у власному будинку. Це знамення неприємностей, безгрошів’я, хвороб і навіть смерті.

Не пропустіть шанс!

Якщо ж ви примудрилися вляпатися в «ароматну» какашку на вулиці, то сонник впевнений: з’явиться можливість заробити хороші гроші.

До чого сняться птиці, копаються в лайні? Готуйтеся до приниження, образ і зради. Але якщо це були домашні кури, то є ймовірність, що отримаєте величезне спадок.

Що робили?

Хочете дізнатися, до чого з’являється уві сні коров’яче лайно? Відновіть в пам’яті власні дії.

 • Ритися — випадкова, але більший прибуток.
 • Розкидати — марні зусилля.
 • Копати — вдалий початок.
 • Купувати — цінна покупка.
 • Продавати — невеликі гроші.
 • Вляпатися — суперечка, сварка.
 • Впасти для хворих — одужання.
 • Сидіти — неприємності, проблеми.
 • Готуйтеся!

  Сонник нагадує: що коров’яче лайно може бути уві сні поганим знаком. Наснилося, що ви відчули жахливий смердючий запах? Настають великі неприємності на службі або будинку.

  До чого сниться, що погано пахнуть коржі валяються в абсолютно не потрібному місці? Це означає, що настає чорна смуга, пов’язана з матеріальною скрутою і непереборними труднощами.

  В ночі ви впали в брудну масу і мало не потонули? Тлумачення сну однозначне: вас оболгут або зрадять.

  Сонник коров'яче лайно, до чого сниться коров'яче лайно уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: