Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник корона, до чого сниться корона уві сні

У реальному житті корона є незмінним атрибутом влади, багатства і почестей. Сонник ототожнює цей предмет уві сні з символом грандіозних задумів, планів і ідей. Тлумачачи сновидіння самостійно, потрібно враховувати, що значення,, до чого сниться королівський вінець, залежать від зовнішнього вигляду, стану і матеріалу з якого він виготовлений.

У єврейському тлумачі корона має своєрідне значення, віщуючи життя, повну страху. Мусульманський сонник вважає її символом заборонених думок і важкого тягаря.

Носити королівський вінець

Носити корону у себе на голові, згідно сонником Міллера, віщує багатство, славу, успіх і процвітання. Бачити її на іншу людину — загроза в реальному житті позбутися власності.

В англійському тлумачі є дещо інше пояснення,, до чого сниться подібний сюжет. Тіара уві сні пророкує істотне підвищення суспільного становища сновидіння, прихильність до нього авторитетних і впливових людей.

Однак якщо довелося бачити у себе на голові корону, то на великі почесті розраховувати не варто. Більш того — через свого негідного вчинку Ви ризикуєте втратити свій нинішній авторитет. Віддавати дорогоцінний предмет уві сні добровільно — наяву вдасться домогтися незалежного положення в суспільстві.

Мусульманський сонник приснився подібну картинку, пояснює важким тягарем турботи про своїх близьких людей, що випаде на долю сплячої людини.

Матеріал атрибута влади

Наснилося, що є власником діамантової корони, значить, наяву Ваші труди і заслуги будуть гідно оцінені оточуючими.

Корона, прикрашена перлами уві сні, обіцяє прихильність і пошану впливових людей. В результаті цього, положення в суспільстві значно зміцнилися, проте не виключено, що Ваші дії викличуть підозри в недостатньому шануванні релігії.

Те,, до чого сниться паперова тіара на голові, повинно служити пересторогою про провал запланованого заходу.

Золотий або срібний вінець уві сні, згідно сонником Міллера, віщує приємний сюрприз від коханої людини, якщо тіара повиті квітами — проведете незабутній час наодинці з коханим. У мусульманському сонник, приснився картинка має дещо інше значення, пророкуючи швидку зустріч зі своєю долею.

Зламана корона уві сні застерігає сновідящего про замах або нападі на нього. Щоб уникнути подібного, Майя радять носити в кишені, протягом тижня курячу кістку, переламану навпіл.

Інші дії

Наснилося, як корона падає у кого-то з голови, значить, в реальному часі цю людину чекають неприємності, що можуть закінчитися для нього втратою здоров’я.

Сонник Міллера описує,, до чого сниться тримати в руках або приміряти діамантову корону. Такий сюжет уособлює обдурені очікування. Молодій дівчині, побачивши таке сновидіння напередодні знайомства з хлопцем, не варто довіряти чоловічим словами.

Бути присутнім уві сні на коронації — підсвідома незадоволеність нинішнім колом спілкування, можливість близького знайомства з впливовою особою.

Сонник корона, до чого сниться корона уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: