Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник королева, до чого сниться королева уві сні

Королева уві сні ототожнює собою мудрість, могутність, материнство. На думку сонників, то,, до чого сниться монархиня, відображає бажання сплячої людини впливати на своє життя і долі інших людей.

Королева по сонником Міллера уособлює удачу

Пан Гюстав Міллер приснився імператрицю порівнює з успіхом сновидіння в реальному житті, втіленням бажань і недавніх напрацювань. Бачити втомлену від державних справ царську особу, віщує про розчарування в житті, які затьмарять Вашу радість.

Бути уві сні королевою — до здійснення бажань

Американський сонник описує,, до чого сниться бути царицею, можливістю отримання прибутку в новій справі ціною власних зусиль. Для молодої дівчини, відчувати себе членом королівської сім’ї уві сні, обіцяє набуття сімейного щастя з людиною, зайнятим серйозними державними справами.

Азбука тлумачення снів, порівнює приснилося сновидіння, в якому дівчині довелося бути монархинею, з вродженою мудрістю і великим внутрішнім потенціалом сновідіци. Бачити себе в образі королеви Англії — до отримання можливості швидко розбагатіти.

Бачення, в якому довелось побувати на власній королівському весіллі, в ролі нареченої принца Англії і стати англійською королевою, віщує перспективу знайти матеріальний достаток шляхом роботи над собою і наявністю впливових зв’язків.

Приснилася сніжна королева — чекайте сюрпризів

Бачити уві сні снігову царівну в білосніжному, пишному і красивому платті, віщує сонником про перспективу швидко налагодити своє фінансове добробут. Опинитися в замку на балу сніжної цариці — до можливості завоювати довіру високопоставленої персони. Бути на аудієнції приснився персонажа, обіцяє сонником Міллера прибуткові вкладення або отримання значних інвестицій.

Царські атрибути уві сні — достаток наяву

Сонник Соломона роз’яснює, до чого сняться королівські алмази, ймовірністю проявити себе у важливій і серйозній справі, що в майбутньому принесе багатство і авторитет сплячій людині. Бачити блискучі прикраси на царської персони, свідчить про помилкових пріоритетах і аварії задуманих планів.

Найбільш сприятливим є сновидіння, в якому цариця дарує сновидцу королівські алмази. Такий образ пророкує «відкриту дорогу» в будь-яких починаннях.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться королівська кобра. Змія є уособленням підступності і лихослів’я, і ​​якщо королівська кобра нападає на Вас уві сні — готуйтеся відбивати атаки сильних ворогів.

Члени королівської сім’ї обіцяють спадок

За версією французького сонника, побачити королеву Англії — велика удача. Подібна картинка пророкує несподіване набуття багатства, шляхом успадкування значного грошового капіталу і нерухомості.

Говорити в своїх мріях з королевою Єлизаветою — до реалізації заповітних цілей. Бути присутнім на світському прийомі в палаці королеви, віщає про перспективу в реальному житті обзавестися новими, впливовими зв’язками або партнерами по бізнесу.

Побачити розлючену королеву, значить, наяву Ви будете удостоєні високих почестей, однак, загордившись, відштовхне своєю поведінкою хороших товаришів і оточуючих людей. Подібні обставини загрожують надалі відсутністю підтримки друзів і близьких.

Сонник королева, до чого сниться королева уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: