Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник король, до чого сниться король уві сні

Прагнення до влади, почестей і авторитету — це те,, до чого сниться король. Деякі сонники, пов’язують образ монарха уві сні, з фігурою батька сплячої людини. Ймовірно сновидец наяву намагається протидіяти або відповідати батьківським настановам.

Король в сонник Міллера обіцяє заміжжя

Дівчині, яка побачила уві сні монарха, за запевненням пана Міллера, вдасться незабаром вдало вийти заміж за кохану людину. Заміжній жінці приснилося сновидіння пророкує повну залежність від чоловіка, його примх і настрою. Чоловікові, побачити уві сні царя в доброму здоров’ї і прекрасному настрої, віщає про перспективу отримати підвищення по службі.

Спілкуватися з королем уві сні — до почестей наяву

Згідно з тлумаченням міс Хассе, приснився імператор, віщує захист і заступництво високопоставленої персони. Спілкуватися з королем шанобливо — до виконання задуманого, вдалому збігу обставин. Те,, до чого сниться панібратське ставлення персонажа до короля, віщує нездійсненність бажань, крах планів і надій.

Довелось самому стати імператором уві сні, значить, в реальному часі з’явиться необхідність допомогти людині, який попросить про допомогу або взаємодії. Ще одна версія тлумачення сновидінь, в якому сновидцу довелося стати царем, мається на Сучасному суміщеному сонник. Як стверджує тлумач, у сплячої людини в характері присутні лідерські якості, які дозволять домогтися бажаного успіху в майбутньому.

Ворожіння на картах віщує обман

Чоловікові, бачити уві сні карткового короля, передрікає сонником від А до Я, удачу в ризикованих справах. При цьому не важливо, якої масті карта (Червової, бубновою, пікової або хрести) і в якій кількості вона наснилася — одна або чотири.

Дівчині, бачити два червового або бубнових короля, пророкує сонником сердечні муки. Ймовірно, в реальному житті сновидицей чекає нелегкий вибір обранця серед двох претендентів. Побачити пікового короля — Ваш майбутній коханий буде володіти високим соціальним становищем і владою.

Приснився король треф або туз хрести обіцяє сонником спілкування з силовими структурами. Якщо в сновидінні наворожили на картах зустріч з королем хрести — остерігайтеся непродуманих вчинків, пророкують взаємодія з K черва — довіртеся своєму серцю.

Справи сердечні з особливою королівської крові

Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться вийти заміж за монарха, перспективою приємного знайомства з відомим і багатим людиною. Бачити уві сні свого обранця в ролі особи королівської крові, віщає про ймовірну зміну взаємин між закоханими, які візьмуть протегує характер з боку коханого, що цілком влаштує сновидицей.

Цілуватися з представником королівської знаті, передрікає обман, отримання сумнівного пропозиції. Також, подібне бачення може вказувати на ризик побудувати відносини з корисливих і нещирим людиною, переслідують особисті меркантильні інтереси.

Те,, до чого сниться заміжжя з принцом, пояснюється тлумачем, як хороший знак, який ототожнюється з набуттям щирої любові і взаєморозуміння з коханим.

Сонник король, до чого сниться король уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: