Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник короп, до чого сниться короп уві сні

У східній культурі коропа асоціюють із завзятістю, витривалістю, сміливістю. Уві сні ця риба — ознака достатку і отримання вигоди. Багато сонники пов’язують,, до чого сниться короп, насилу і турботами по видобутку грошей.

Короп в сонник Міллера обіцяє благополуччя

Чоловікові приснився риба, сімейства коропових віщує Міллером поява турбот, пов’язаних із заробітком фінансів. Бачити багато коропів в чистій воді пророкує прихильність долі, яка щедро обдарує Вас можливостями. Ловити і зловити рибку уві сні — до почестей і процвітання.

Ловля коропа уві сні пророкує нову роботу

Сонник XXI століття тлумачить,, до чого сниться зловити дзеркального коропа, перспективою знайти хорошу і високооплачувану роботу. Ловити сазана в каламутній воді означає в реальному житті піддатися дурному і підлому обману.

Якщо жінці сниться, що вона ловить руками великого коропа, значить, що на підсвідомому рівні вона готова завести дітей. Якщо ж сновидицей вдалося зловити живу моторну рибку, значить, скоро настане бажана вагітність.

Бачити большогокарпа, що знаходиться в акваріумі, на думку сучасного універсального сонника, говорить про те, що в спілкуванні з певною людиною присутній невидимі рамки, які не дають Вам зблизитися. Якщо в акваріумі їх два, значить, в реальному житті поряд зі сновідящій є людина, яка перебуває з ним «на одній хвилі».

Є рибу уві сні — до вагітності наяву

Якщо чоловікові сниться, що він їсть смаженого коропа, то, незабаром на його шляху з’являться випробування, стійко подолавши які, вийде просунутися на посаді і завоювати авторитет серед колег і оточуючих. Довелося куштувати вяленную рибку — зіткнетеся з неординарними людьми, яких можна зацікавити і підкорити тільки проявом оригінальності і креативу.

Для дівчини, є уві сні рибку, в будь-якому вигляді — живу, смажену, запечену або в’ялену, передрікає швидку вагітність. При цьому приснився короп символізує народження дитини чоловічої статі.

Для незаміжньої дівчини, приснилося сновидіння, в якому вона спіймала або поглинала представника рибного сімейства, є дуже вдалим і багатообіцяючим. Так, на думку Сучасного суміщеного тлумача, такий образ пророкує вдале заміжжя за чесним, добрим і справедливим людиною.

Коли рибка попереджає про обережність?

Новітній сонник Г. Іванова приснився коропа інтерпретує негативними наслідками минулих подій, які нагадають про себе і затьмарять дійсність. В цьому випадку, зловити крупного сазана означає в реальному житті отримати несподіваний удар в спину від людини, який тривалий час знаходився поруч. А ось чистити його — до можливості вчасно розпізнати дволикість і підлість довіреної особи.

Сонник пов’язує побачену дохлу рибу з бідами, втратами і неможливістю чинити опір життєвим обставинам. Власноруч вбивати представника сімейства коропових уві сні — до перспективи уникнути великих неприємностей за допомогою втручання інших людей, що володіють владою і авторитетом.

Купувати уві сні коропа віщує прибуток

Чоловікові, якому довелося купувати холоднокровних мешканця водних глибин, передрікає сонником Сучасним тлумачем про прекрасній перспективі поповнити свій капітал вигідними вкладеннями. Дівчині, подібне сновидіння говорить про набуття чистої і щирої любові.

Сонник Мандрівника будь сновидіння, пов’язане з взаємодією сновідящего і коропа уві сні, тлумачить несподіваним проявом хвороби або нездужання в реальності. На думку японських тлумачів, приснився образ навпаки, віщує одужання, поліпшення матеріальних умов, стосунків у сім’ї і на роботі.

Сонник короп, до чого сниться короп уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: