Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник картопля, до чого сниться картопля уві сні

Картопля вважається в народі «другим хлібом», що не дивно, адже він доступний і поживний. Якщо уві сні ви побачили це бульба, знайте, грядуть важкі часи. Але, не варто думати, що сонник завжди дає негативний пояснення даному сновидіння. Є і прямо протилежні опису,, до чого сниться цей овоч. Згадайте всі деталі побаченого, і вам напевно вдасться гранично точно дізнатися про своє майбутнє.

Займатися приготуванням

Бачити уві сні, як ви займаєтеся приготуванням страв з картоплі — хороший знак. Наприклад, варити попередньо очищені бульби — до візиту гостей. Причому сонник Езопа стверджує, що гості ці прибудуть здалеку. Проявіть привітність, зустріньте їх багато накритим столом і добрими словами.

Якщо приснився печена картопля, то удача буде супроводжувати абсолютно у всіх починаннях. Використовуйте випали можливості з максимальною користю: ​​заробіть грошей, заведіть сім’ю або отримаєте ту професію, про яку весь час мріяли. Зараз вам будь-яку справу буде по плечу.

Якщо сниться смажену картоплю, то в реальному житті трапиться важлива подія. Сучасний сонник радить заздалегідь морально до нього підготуватися.

Побачити уві сні варену картоплю — до прибутку і хорошим відносинам зі своїми родичами і друзями. Різати в сновидінні бульби на маленькі шматочки перед тим, як використовувати їх в процесі приготування, означає, що доведеться досить багато трудитися для того, щоб домогтися того, про що мрієте.

Продавати і купувати

Сучасний сонник переконаний, що купувати уві сні картопля — до великої знахідку. Якщо приснилися овочі були великі і свіжі, то знайдена річ принесе багато користі. Прямо протилежним чином пояснюється, до чого сняться зіпсовані і пророслі бульби.

Сонник Гришиной вважає, що купити в нічному баченні багато добірного картоплі — до солідного прибутку. Тут може бути і отримання несподіваною премії, спадщини і великий виграш у лотерею.

Пояснення, що передрікає подібний сюжет, дає і сонник Ванги. Віщунка обіцяє сновидцу, яка купує картопля, виконання всіх його бажань. Причому відбудеться це вже в самий найближчий час.

Виробляти посадку або збір

Бачити уві сні, як ви садите картоплю, означає, що наяву всі справи влаштуються найкращим чином. Обставини складуться таким чином, що вдасться домогтися свого і в бізнесі, і в особистому житті.

Шеремінская також детально розтлумачує,, до чого сниться садити бульби в землю у себе на городі. Сонник Шеремінской переконаний, що приснилося передрікає отримання вкрай вигідної пропозиції. Відкиньте страхи, і сміливо вдавайтеся до справи. Вас безумовно чекає успіх.

Викопувати уві сні з землі велика картопля — до збільшення заробітної плати. Вам навіть не доведеться боротися за це підвищення. Начальник вирішить вас сам таким чином простимулювати на ще більші кар’єрні звершення.

Універсальний сонник вважає, що збирати картоплю — до отримання в реальності заслуженою вигоди. Ви відмінно попрацювали, і прийшов час збирати урожай.

Якщо сниться, що ви копаєте грядки і вибираєте з землі великі і гладкі овочі, то приготуйтеся пережити успіх в абсолютно будь-якому починанні.

Займатися сортуванням

Бачити уві сні, як ви перебирає картопля — хороший знак. У реальному житті вам надійде маса вигідних пропозицій, залишиться тільки вибрати найбільш підходяще і цікаве.

Сучасний сонник вважає, що збирати в сновидінні в мішки картопля — до отримання пропозиції руки і серця. Якщо приснилися овочі були великі, то майбутній чоловік або дружина на краще поліпшать ваше життя.

Якщо сниться, що велика частина з перебирати картоплі гнила або цвіте, то задуманому буде не судилося збутися. Але тим не менше сонник Езопа стверджує, що якщо ви візьметеся за справу не зараз, а через кілька місяців після сновидіння, то все напевно вийде.

Ще один варіант,, до чого сниться картопля з паростками — майбутня печаль і порожні турботи.

Різні тлумачення

Чистити уві сні картопля означає, що ви будете намагатися докопатися до правди, але зробити це не вийде. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться чистити його — зміна думки про людину. Якщо ви думали про НЕ кому громадянина виключно добре, то ряд подій змусять поміняти свою думку в гіршу сторону.

Універсальний сонник вважає, що чищена картопля може передбачати матеріальну скруту.

Якщо приснилося, що вам довелося красти, то наяву ситуація змусить залишити за собою щось чуже. Постарайтеся повернути те, що взяли якомога швидше. Інакше зіткнетеся з серйозними труднощами.

Є уві сні молодої сиру картоплю — до виявлення нових джерел доходу. Спочатку вони будуть приносити незначний прибуток, але з часом грошей буде все більше і більше.

Якщо приснився квітучий картопляний кущ, то незабаром ви підете на романтичне побачення. Якщо він уві сні зростає на вашій ділянці, то легкий адюльтер переросте в серйозні і тривалі стосунки.

Сонник картопля, до чого сниться картопля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: