Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник картинки, до чого сниться картинки уві сні

На питання, до чого сняться картинки, немає однозначної відповіді, стверджують сонники. Все залежить від того, що або хто був на них зображений, наскільки яскравими і життєрадісними вони були, а так само багато інших подробиць, побачені уві сні.

Місцезнаходження, як символ подальшої долі

Від того, де саме ви бачили зображення, залежить і тлумачення того, до чого це сниться. Ось, наприклад, деякі варіанти:

 • На стіні — вам знадобитися допомога друга;
 • В дитячій книжці — до известиям;
 • В журналі типу «Плейбой» — до поганих задумам і їх викриття;
 • В альбомі з репродукціями знаменитих художників — стережіться небезпек;
 • В телевізорі — до самообману.
 • Сонник Міллера

  На думку Густава Міллера, картинка, особливо яскрава і кидається в очі, означає не що інше, як фальш і лицемірство. На малюнку уві сні був зображений коханий? Він не повністю розкривається перед вами, показуючи вам лише свої позитивні якості.

  Бачити уві сні картинку зі своїм власним портретом — ознака неприємностей, які «зваляться вам на голову» через вашу неуважність. А ось, картки із зображенням тварин означають несподіваний поворот в простому, здавалося б, справі.

  «Кіношні» образи — знак обману

  Якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте за тим, як по екрану телевізора миготять картинки з фільму, то в реальному житті вам доведеться зіткнутися з ситуацією, коли надії впадуть, причому виною будете ви самі, так як придумали собі те, чого немає, віщає сонник Ванги.

  Бачите мрію, в якій сюжети з фільму відбуваються з вами особисто, і хочете уточнити, до чого вона сниться? Згадайте, що за кіно це було, або хоча б його жанр: мелодрама пророкує лицемірство одного; комедія «говорить» сама за себе — хтось буде «ламати» її перед вами. А ось, картинка з фільму про війну або з фільму жахів «обіцяє» викриття брехні.

  Книжкові ілюстрації, або Загляньте в минуле і виправте даний

  Якщо приснилося, що ви розглядаєте книгу з картинками, уточніть, які вони були: смішні припускають наявність у вас приємних спогадів, пророкує Східний сонник, а сумні малюнки уві сні — це ознака того, що наяву вас щось обтяжує.

  Окремо ще слід згадати про роз’ясненнях Циганського сонника з приводу книг зі смішними картинками. Уві сні ви розглядаєте книгу з намальованою в ній ілюстрацією смішний ситуації, що має явний гіперболічний ухил? У реальному житті вам слід ретельніше планувати свої справи, інакше станете посміховиськом на очах у численних роззяв.

  Різні картинки — Від пліток до романтики

  Передбачаючи, до чого сняться різні картинки, сонники дають такі тлумачення сну: уві сні бачите красиве фото із зображенням сімейної пари? Щось загрожує вашому шлюбу. А якщо на цьому фото красивим був хтось один з подружжя, а другий був жахливий особою — стережіться пліткарів і заздрісників, підказує сонник пастора Лоффа.

  Наснилися образи з власного минулого? Ви незадоволені тим, як складаються обставини вашого життя. Картинки з тваринами наснилися — до сюрпризів; з фруктами — до романтичних відносин; з похмурим пейзажем — до веселощів.

  Сонник картинки, до чого сниться картинки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: