Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник картина, до чого сниться картина уві сні

Живопис — мистецтво для обраних. Картини вміють говорити, а почути їх можуть не всі. Але для тих щасливчиків, які розуміють мову образотворчого мистецтва, вони відкриють всі таємниці і секрети, зашифровані на полотнах художниками. Картини можуть захоплювати, можуть викликати подив і неприязнь, а так само можуть приходити до нас уві сні. До чого сниться, наприклад, «Дівчинка на кулі» або «Мона Ліза»? Що пророкує «Дев’ятий вал» або «Вавилонська блудниця»? Віщує чи негораздо в сімейному житті полотно «Нерівний шлюб»? На всі ці питання є відповіді, і зберігаються вони в сонник! Давайте згадаємо всі подробиці свого сну, і дізнаємося,, до чого сниться та чи інша картина!

Етюд, написаний природою

Наснилося, що ви малюєте на стіні натюрморт — тлумачення сну таке: ви чимось пристрасно захоплені і здійснюєте вчинки, які не обдумавши їх як слід. Призупинитеся і задумайтеся, чи все правильно ви робите, рекомендує сонник Міллера.

Бачити уві сні, як ваш партнер по шлюбу малює або вішає на стіну ескіз із зображенням пейзажу — до брехні і нещирості, а так само велика ймовірність того, що в вашу сімейне життя увійшла зрада, попереджає сонник Цвєткова.

Картина, написана в стилі пастораль, побачена уві сні — до легкої і приємною прогулянці з людиною, яка вам симпатична.

Наснилося, що ви приготували комусь подарунок живу картину з квітів і метеликів — до веселощів і удачі.

Давним-давно, за часів Христа…

Наснилася картина на біблійний сюжет, що висить на стіні вітальні — до приїзду нежданих гостей, попереджає сонник Міллера. Якщо сюжет спокійний і умиротворений — гості принесуть вам радість, зображено розп’яття Христа чи побиття когось — крім суєти і турбот нічого більше не чекайте.

Сон, в якому ви розглядаєте старовинні фрески, пророкує відновлення старих зв’язків і контактів.

Наснилася репродукція на ікону Андрія Рубльова — в реальному житті ви зробили поганий вчинок, і тепер страждаєте від цього — дає тлумачення сонник Цвєткова.

«Адже були сутички бойові…»

Сниться сон, що ви отримали в подарунок полотно із зображенням військових баталій — наяву вас чекає «війна» з заздрісникам, які плетуть проти вас інтриги і розпускають плітки, пророкує сонник Міллера.

Малювати уві сні картину, де головні герої — це солдати — до підвищення по службі.

Наснилася картина відомого мариніста Айвазовського або будь-яка інша із зображенням бурхливого моря — Східний сонник дає таке тлумачення: ваші цілі і плани не чесні і безпринципні, ви намагаєтеся привласнити собі те, що не належить вам. Ваше підсвідомість опирається, тому вам сняться подібні сновидіння.

Чи то ніс, то чи кепка?

Сниться, що вам прислали в подарунок живу картину, на якій квітами зображена абстракція — ви стоїте на роздоріжжі життя. Вам належить зробити складний вибір, і ви боїтеся помилитися. Ісламський сонник пропонує вам згадати, які квіти переважали на картині, якщо світлі, дії будуть вірні, робіть так, як вирішили. Темні квіти — не поспішайте, подумайте ще раз.

Наснилася картина із зображенням сюрреалістичного характеру, щось з Сальвадора Далі, наприклад, — хтось намагається вас обдурити, попереджає сонник. Швидше за все, один з колег.

Картинна галерея

Сниться, що ви в картинній галереї розглядаєте висять на сіні експонати — в реальному житті ви переживаєте з приводу того, що займаєтеся не своєю справою.

Побачити уві сні, що на виставці одна з картин, представлених до показу, впала зі стіни — отримати якісь важливі звістки. Якщо картина залишилася ціла і неушкоджена — вести будуть хорошими, розбилася або порвалася — новини вас не порадують.

Бути власником картинної галереї або провідним художником вернісажу — до удачі і фінансової стабільності.

Сонник картина, до чого сниться картина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: