Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кімната — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Кімната — є одним з найголовніших і універсальних жіночих символів. Якщо чоловік бачить в кімнаті жінку — він хоче потайки завести нову сексуальну партнерку, зберігаючи при цьому зв’язок з поточної пасією. Якщо чоловік бачить в кімнаті чоловіка — він підозрює свою партнерку в зраді, і може бути не без підстав. Якщо жінка бачить у кімнаті чоловіка — вона любить цю людину і хоче завести від нього дитину, якщо ж це незнайомець, то жінка прагне до зміни сексуального партнера. Якщо жінка бачить у кімнаті жінку — вона страждає фригидностью, але хотіла б завести дитину не обтяжуючи себе узами шлюбу.

Якщо чоловік хоче і не може увійти в кімнату — він прагне до нових сексуальних контактів, але побоюється, що не отримає від них такого ж задоволення, як від своєї постійної партнерки. Якщо чоловік входить в кімнату — він прагне до швидкого встановлення сексуального контакту. Якщо жінка входить в кімнату — вона прагне до лесбійських зв’язках. Якщо чоловік виходить з кімнати — він хоче розірвати стосунки зі своєю партнеркою. Якщо жінка виходить з кімнати — вона хоче завести дитину.

Якщо ви ремонтуєте кімнату — в ваших стосунках щось розладналося, але, проявивши такт і розуміння проблем свого партнера, все ще можна налагодити. Якщо в кімнату щось вносять меблі, ящики — ви ведете безладне статеве життя і прагнете урізноманітнити її всіма доступними способами. Якщо з кімнати щось виносять — ви задоволені своєю сексуальністю і привабливістю.

Сонник Лоффа

Якщо наснилася кімната без виходу, це символізує материнську утробу і відображає конфлікт між матір’ю і вами, авторитарністю і залежністю. Згадайте, чи відчуваєте ви себе в безпеці в цій кімнаті, чи подобається в ній перебувати. А може, вас хтось без особливих причин утримує в кімнаті для досягнення якихось цілей? Вам хочеться вибратися звідти або ж кімната є вашим порятунком від потенційних небезпек, які таїть в собі зовнішнє середовище? Приємно або болісно для вас було там знаходитися? Якщо ви відповісте на це питання, це дасть більш точну розшифровку сну.

Що ви відчували в темній кімнаті — спокій, страх і розгубленість? Якщо це було почуття спокою, то це означає притулок або материнську підтримку. У свою чергу, переляк і розгубленість вказують на втрату вашого або материнського авторитету при архетипическом становленні особистості, загрозу зміни ролей.

Сімейний Сонник

Опинитися уві сні в прекрасній, багато обставленій кімнаті і знати, що ви там господар (господиня), означає, що скоро вас чекає зміна місця проживання і способу життя. Бідна, скромна кімната уві сні — знак життя в нужді від зарплати до зарплати. Порожня кімната уві сні означає невдачі, обман і розлуку з близькими людьми. Тісна кімната уві сні віщує бідність, обмежені обставини, з якими вам буде важко впоратися. Потрапити в гості і опинитися в багатих апартаментах означає, що ви заведете гарне знайомство з людиною, наділеним владою. Свою кімнату побачити уві сні бідної, обшарпаної — до неприємностей і втрат. Багато кімнат мати уві сні — знак забезпеченого життя. Дивіться тлумачення: Будинок, Палац, Житло.

Езотеричний Сонник

Широка, простора кімната сниться до того, що вас чекає процвітання. Квадратна — гряде хороша пора, доля буде прихильною. Темна, вузька — укладуть до в’язниці, понесете покарання іншим чином. Дивна — заклик до освоєння іноматеріальних просторів, пов’язаний з кармічні кліше. Захаращена безліччю речей — це означає, що ви перебуваєте під вантажем уподобань і моральних боргів. Без вікон — сон до безвиході, туги. Навіть якщо ви невіруючий, відвідайте церкву, поставте свічки. Приснилася красива — значить, ви рухаєтеся правильно обраним шляхом, займаєтеся відповідним для вас справою.

Сонник Менегетті

В цілому кімната символізує наше душевний стан. Якщо уві сні Ви шукаєте вихід з однієї кімнати і вхід в іншу, значить наяву Ви намагаєтеся зрозуміти себе, відкрити в собі нові таланти і можливості. Красива і багато обставлена ​​кімната обіцяє жінці вдале заміжжя. Кімната без дверей і вікон — символ самотності. Темна страшна кімната віщує негативні переживаючи. Це може бути і душевна туга, і втрата близької людини. Побачивши уві сні маленьку кімнатку, наяву можете сміливо очікувати, що Ви знайдете вихід з будь-якої складної ситуації.

Ісламський Сонник

Кімната — це ознака безпеки, бо Всевишній говорить: «Лише їм (праведним) — спокій і безпеку в палатах гірських райського благодаті». (СУРА-САБА.37). А якщо він неодружений, то одружується. Ще кажуть, що перебування уві сні в чистій і затишній кімнаті (світлиці) — говорить про те, що побачив це може потрапити в Рай. У Корані сказано: «Вони будуть винагороджені світлиця (раєм) за те, що терпіли, і зустрінуті там будуть світом і привітом-і вічно перебувати їм там»). (СУРА — Фуссілат, 75, 76).

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви були в дуже красивою і обставленій багатою меблями кімнаті, значить, розбагатієте завдяки спекуляції або спадок, що дістався від родичів, яких ви раніше не знали. Молодій жінці багатий незнайомець зробить пропозицію і перетворить її в господиню чудового будинку. Кімната була обставлена ​​невибагливо — жінка буде жити в скромному достатку і постійної ощадливості.

Сонник Цветкова

Порожня кімната сниться до того, що ви переживете розчарування; дивна, загадкова — вас чекає успіх, удача; крихітна — вам вдасться уникнути біди в останню секунду; багато обставлена ​​- в нових справах успіх вам забезпечений; з красивими картинами — ваші бажання будуть дуже мінливі; яскраво освітлена — відсвяткуєте торжество.

Китайський Сонник

У кімнатах росте трава — будинок скоро спорожніє. Падати в яму в головній кімнаті — віщує нещастя в родині. Кінь входить в кімнату — вказує на ситуацію, пов’язану з перелюбством. Відкривається маленькі дверцята в кімнату — передрікає любовний зв’язок. Сонце світить прямо в кімнату — отримаєш гарну посаду по службі.

Сонник Нострадамуса

Добре обставлена ​​кімната — в починаннях вас чекає успіх; висіли красиві картини — часом ви самі не будете знати, чого хочете; дуже світла — до сімейного торжества; розписувати кімнату або обставляти її меблями — сон до змін; побачити безліч кімнат — будете багаті.

Еротичний Сонник

Якщо молодій дівчині сниться, що вона знаходиться в красивій багато обставленій кімнаті, це означає, що вона отримає пропозицію від багатого і заможного чоловіка. Просто обставлена ​​кімната віщує скромний достаток і бережливого чоловіка.

Сонник Хассе

Добре обставлена ​​- успіх в починаннях; з хорошими картинами — мати мінливі бажання; добре освітлена — велике торжество; розписувати або обставляти — дочекаєшся змін; багато кімнат — багатство.

Сонник Мандрівника

Кімната в цілому — наш емоційний стан (тепло або холодно, темно або світло, просторо або тісно, ​​затишно або незатишно, спокійно або тривожно…) простір душі, індивідуальної свідомості.

Сучасний Сонник

Перебувати уві сні в прекрасній, багато мебльованої кімнаті віщує раптову прибуток. Це може бути вдала фінансова операція або отримання спадщини від далеких родичів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: