Сонник корабель, до чого сниться корабель уві сні

Побачений уві сні корабель віщує, що скоро у вас з’явиться можливість цікаво і весело провести час. Думаєте, що тільки так пояснюється,, до чого сниться цей символ? Ви помиляєтесь. Кожен сонник залежно від особливостей сюжету дає своє тлумачення.

Сучасний тлумач

Якщо уві сні ви занадто низько нахиляєтесь через борти, то вас чекають великі зміни в житті.

Перебувати на кораблі під час качки — ви піддаєтеся страхам і сумнівам. Необхідно спокійно проаналізувати ситуацію, що склалася, тоді зможете знайти з неї вихід.

Якщо сниться, що ви перебуваєте на палубі, яку качають сильні хвилі, це означає, що зіткнетеся з лихом або зв’яжете життя з недостойним людиною.

Сучасний тлумач вважає, що спокійне море і корабель — це обіцянка успіху. Закоханій парі такий сон обіцяє міцні відносини і щастя.

Якщо сниться теплохід і прогулянки по його палубі, готуйтеся до зустрічі з людиною, який прибув здалеку. Від нього дізнаєтеся багато корисних новин.

Якщо приснилося, що відправилися в морську подорож, це означає, що в реальному житті ви втішає себе нездійсненними мріями.

Думка Странніков

Проводжати пароплав уві сні, значить, наяву прощатися з другом або змінювати звичне оточення. Якщо приснився йде вдалину корабель, то доведеться попрощатися зі своїми надіями, а ось клопоти і проблеми залишаться.

Сонник Странніков стверджує, що сходити з судна в нічних мареннях — до досягнення наміченої мети. Бачити корабля — до сліз.

Якщо сниться вітрильник, то доведеться вирішувати питання, що стосується вашої совісті. Постарайтеся керуватися здоровим глуздом і логікою і не йти на поводу у інстинктів.

Сонник Странніков вважає, що затонулий пароплав є передвістям зустрічі з ворогом. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться аналогічний сюжет — швидке одруження.

Якщо уві сні ви перебуваєте в каюті пливе судна, то у вас з’явиться можливість приємно провести час.

Пояснення сновидіння Міллером

Міллер вважає, що приснився корабель — хороший знак. Якщо судно було не одне, а кілька, то готуйтеся отримати довгоочікуване підвищення.

Корабельна аварія обіцяє крах в справах і обман з боку недоброзичливців.

Бачити судно під час шторму означає, що ви не зможете впоратися зі справою і не зумієте приховати від ваших приятелів якусь закриту інформацію.

Військові кораблі є в нічних мареннях до розставання з дорогими людьми.

Сонник Міллера попереджає, що якщо ви побачили підбитий корабель, це може передвіщати плітки в діловій сфері.

Взагалі, приснився корабель може символізувати появу у вашому житті можливості, що дозволяє направити енергію в правильне русло.

Сонник Шеремінской

Прівідевшіеся уві сні катер, що стоїть в порту, означає, що вдасться уникнути великої небезпеки.

Якщо ви бачите корабель, що стоїть на якорі, то не слід змінювати прийняте рішення.

Самому уві сні будувати корабель — до нових романтичних пригод і радості.

Сонник Шеремінской переконаний, що керувати суденцем в сновидінні — до правильного вибору в житті.

Різні тлумачення

Детально описує,, до чого сниться корабель, еротичний тлумач. В даному джерелі цей символ означає свідоцтво того, що ви занадто багато сил віддаєте роботі. Еротичний сонник рекомендує подумати над тим, щоб почати приймати меншу участь в громадських справах.

Наснилося, що відчалює від берега? Ймовірно, наяву ви прагнете до великих змін.

Східний сонник вважає, що потопаючий корабель — знак залежності від групових інтересів, а також ознака негативного впливу колективного мислення.

Займатися будівництвом уві сні, значить, в реальності створювати свій бізнес, займатися організаторською діяльністю.

Сонник корабель, до чого сниться корабель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: