Сонник копчена риба, до чого сниться копчена риба уві сні

Копчена риба — виняткове блюдо, яке з’являється на столах в особливі дні. Але, до чого сниться цей делікатес? Сонник пропонує дати розшифровки всьому, що вам пощастило бачити уві сні.

Загальне значення

Сонник стверджує, що дати точне тлумачення сну неможливо без урахування його основних і додаткових елементів.

Так сама по собі риба означає удачу, процвітання в справах, отримання знання та інші виключно позитивні явища.

У той же час копчення — передає певний процес. В цілому ж копчена риба є собою блага, які можна отримати завдяки праці.

Розшифровка породи

Сонник запевняє, якщо ви точно пам’ятаєте рибну породу, це допоможе більш точно визначити,, до чого сниться копчена риба.

Так червона лососева означає приємний, але несподіваний сюрприз, велика камбала — проблеми зі шкірою, карась — втрати і хвороби, короп — клопоти, пов’язані з отриманням прибутку.

Червона копчена сьомга обіцяє проблеми з травленням, їсти уві сні судака — до матеріальної вигоди, бачити осетра — до тимчасовому роману, а є сардин — до неприємностей загального характеру.

Обійде конкурентів!

Сонник рекомендує обов’язково враховувати стан рибини і її якість. Наприклад, велика і без голови передає ваші сумніви і душевні тривоги, а багато дрібної мойви обіцяє клопоти.

Великі хижаки (окунь, щука) уособлюють конкурентів. Але якщо риба була без голови та ще й сушена, то ви легко обійде їх.

Філософське відношення

До речі, сонник вважає, що уві сні копчена риба може бути абсолютно різною на смак. Наприклад, занадто солона може приснитися в знак того, що вам нагадають про минуле кохання, сушена ж символізує філософське ставлення до життя.

Якщо на нічному бенкеті вам довелося їсти рибні копченості, а вона виявилася солона, то готуйтеся до розчарування і образ.

Особисто коптити рибу — до повної і гармонійного життя, а їсти тухлий делікатес — до пліток, які зіпсують відносини з покровителем.

Кому приснилося?

До речі, копчена скумбрія найпоширеніше рибна страва подібного виду, а тому має ряд значень, які варіюються в залежності від того, кому наснилися.

Якщо велика скумбрія сниться жінці, то це до вагітності, причому незапланованої. Якщо такий же сон сниться чоловікові, то він вступить в інтимний зв’язок з підступною жінкою.

До чого блюдо гарячого копчення сниться дівчині? Її чекає вдалий шлюб з самодостатнім і багатим обранцем. Всім іншим бачити скумбрію уві сні — до проступку і невірних суджень, а є її — до гостей.

За Міллеру

Велике значення, на думку сонника Міллера має спосіб, яким копчена риба потрапила в ваш сон. Так якщо вам довелося зривати з дерева копченості, то наяву чекає справжнє диво. До чого ще може приснитися цей делікатес?

Стабільність або самотність?

Якщо уві сні вам пощастило купувати копченості, то наяву чекає достаток і стабільність, а вибирати їх на ринку — до обману і фальші.

Якщо ж вам трапилося купувати товар в супермаркеті, то в реальності ви вибрали самотність за своєю власною волею.

Сонник вважає, що дуже добре їсти копчену рибу і відчувати її приємний смак. Ця дія символізує відродження і хороші зміни.

Сонник копчена риба, до чого сниться копчена риба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: