Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник копати яму, до чого сниться копати яму уві сні

Те,, до чого сниться копати яму, часто трактується як регрес, рух вниз. Чи завжди це негативний знак? Сонник розглядає позитивні і негативні аспекти побаченого уві сні.

Пояснення Міллера

Сонник Міллера зараховує до сприятливих символів будь-які земельні роботи. Якщо приснилося власноруч і добровільно копати яму уві сні, попереду у сновидіння період стабільності і благополуччя.

Якщо довелося орудувати лопатою з примусу, це означає, що наяву роль підлеглого цілком влаштовує. Бачити себе в якості експлуататора трапляється пережили розчарування в любові або в колишньому партнерові.

Коли приснилося, як свіжовикопану поглиблення заливає вода, тлумач передрікає поразку. Скарби і будь-які інші знахідки обіцяють сприятливий збіг обставин.

Таємниці розкопок

До чого сниться копати яму лопатою, розповість сонник Фрейда. Це нехитре дійство символізує таємницю. Сновидець або сам намагається щось приховати, або вирішив докопатися до істини, коли мова йде про чужі секрети. Тлумачення сну підкреслює, що якщо таємне стане явним, ефект буде подібний до вибуху бомби.

Найчастіше символ означає незалежна вдача сплячого. Здивування оточуючих не змусить його звернути з обраного шляху. Єдине, що може порадити оракул — все ж спробувати порозумітися з близькими. Їх розуміння і підтримка можуть виявитися дуже навіть до речі.

Маніпуляції з лопатою обіцяють помічника і покровителя в діловій сфері.

Хто землекоп

Якщо приснилося, що не складає особливих труднощів рити канаву в землі пухкої і податливою, насправді вдасться вирішити нагальну проблему так само легко.

Езотеричний провісник пропонує власне пояснення,, до чого сниться копатися в землі. В реальному житті ви дуже старанно займаєтеся самокопанієм і в підсумку завжди знаходите привід для самокритики і невдоволення собою. Снотолкователь рекомендує ставитися до себе менш упереджено.

Коли трапляється бачити, як хтось інший копає яму в землі, або виявити у себе у дворі сліди чужих земельних робіт, тлумач попереджає про небезпеку захворіти. Сторонній землекоп уві сні ставить під загрозу репутацію сплячого.

Про що розкажуть знахідки

Сонник докладно розповідає, до чого сниться, як під час земельних робіт пощастило що-небудь викопати.

 • Копати яму і знайти старовинний скарб трапляється напередодні великого успіху;
 • Якщо жінці наснилося викопати прикраси, її бажання збудеться;
 • Незвичайний предмет віщує точки зору зусилля і щедру винагороду;
 • Знайдений предмет побуту обіцяє вдале завершення справи;
 • Викопати монети вдається напередодні цікавого знайомства.
 • Незалежно від цінності знахідки, сам факт трактується переважно як сприятливий символ.

  Глибина має значення

  Сонник пояснює, чому уві сні вдалося вирити всього тільки не глибоку траншею. Якщо таке наснилося, сплячий зможе вирішити проблему своїми силами. Коли ж глибина лякає і поглинає уві сні, сонник заздалегідь попереджає, що ідея одиночного плавання приречена.

  Іноді глибина уві сні служить мірилом порядності в реальному житті. Те,, до чого сниться копати яму не глибокий і закопувати бездонну, віщує дозвіл спірного питання з чистою совістю.

  Підготовка до поховання

  Коли уві сні доводиться не просто копати яму, а могилу на кладовищі, Дворянський сонник Н. Грішіной обіцяє сновидцу в усіх відношеннях вдале одруження або заміжжя.

  Якщо довелося бачити могилу на кладовищі, викопану кимось іншим, сонник попереджає про смертельну небезпеку.

  Сонник копати яму, до чого сниться копати яму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: