Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник копчене м’ясо, до чого сниться копчене м’ясо уві сні

Приснилося копчене м’ясо символізує непристойність вчинків сновидіння. Побачивши подібне уві сні, подумайте, чи всі ви правильно робите, і не варто вам задуматися про мораль. Сонники, тлумачать, до чого сняться «копчення», рекомендує звертати увагу на те, чи було мяско свіжим і приємно пахне або ж воно смерділо, так як було протухлих.

Пророцтва Міллера

Даючи роз’яснення,, до чого сниться копчене м’ясо, сонник Міллера вказує на можливість зіткнення з несподіваними ситуаціями. Сильно закопчений окіст означає досягнення поставлених цілей.

Якщо ж уві сні ви бачите, що мясушко, яке ви маєте намір купити подкопчено лише злегка, то такі бачення можуть означати, що ваших висот досягне хтось інший.

Що було піддано копчення

Наснилося копчене м’ясо? Для точного тлумачення сну, вам необхідно пригадати, чиє м’ясо ви бачили:

 • Свинини — зіткнетеся з підлим і брехливою людиною;
 • Яловичини — самі зробите щось непристойне, що виходить за рамки здорового глузду;
 • Баранини — вас чекають тривоги і позбавлення;
 • Птиці — ви дуже втомилися і часто робите помилки, пора взяти відпочинок;
 • Собаки — знак міцної і непорушної дружби.
 • Смачну страву, як символ труднощів і прикрощів

  Той, кому уві сні довелося є копчене м’ясо, повинен знати, до чого воно сниться. Ось, що з цього приводу говорить сонник Ванги: якщо вам приснилося, що м’ясо, яке ви їли було смачним, то можете готуватися до того, що хтось спробує підкорити собі вашу волю, однак варто відзначити, що це «підкорення» може зіграти вам на руку, якщо правильно повернути ситуацію.

  Є уві сні мяско протухшее, з явним присмаком гнилі — символ хвороби або великих проблем. Причому вони можуть бути пов’язані з будь-якою сферою життя людини.

  Купівля м’ясних копченостей — знак перспективного періоду

  Позитивне тлумачення сновидінь, в якому ви купували копчене м’ясо, дає сонник міс Хассе: бачити навколо себе багато продаються копчених делікатесів — ознака того, що настає період благоденства. Наснилося багато копчених ковбас і підкопченої сосисок?

  А Східний сонник пояснюючи,, до чого сниться жінці покупка величезної кількості буженини, пророкує наступне. Якщо уві сні ви купили так багато копченостей, що не можете підняти всі свої покупки, то це означає, що незабаром перед вами відкриються привабливі перспективи.

  Оброблення і нарізка: Від гостинності до апатії

  До чого сниться жінці бачення, в якому вона нарізає на стіл частування, серед яких присутні і копчення, знає Жіночий сонник. Пригадайте, чи відчували ви уві сні аромат, що виходить від продуктів: якщо так — то це знак того, що незабаром вам доведеться зустрічати гостей і в реальному часі; нарізка не володіла запахом — до нудьги і нічогонероблення.

  Наснилося, що ви відрізаєте від копченого м’яса зайві шматки жиру? Вас щось гнітить, але ви не можете зрозуміти, що саме. Розібравшись з проблемою і вирішивши її, ви зумієте досягти гармонії і радості, дарує надію сонник пастора Лоффа.

  Сонник копчене м'ясо, до чого сниться копчене м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: