Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник копати могилу, до чого сниться копати могилу уві сні

До чого сниться копати могилу? Сонник впевнений, що попереду вас чекає щастя або втрата з власної вини. Більш конкретне тлумачення повністю залежить від деталей сновідійного сюжету і особистих відчуттів уві сні.

Передбачення Міллера

Снотолкователь Міллера впевнений, що копати могилу означає, що вороги готові нанести вирішальний удар. Але якщо уві сні ви встигнете завершити розпочате, то неодмінно переможете недругів.

Як правильно тлумачити?

До чого сниться, що довелося копати могилу на кладовищі? На думку сонника, це дія відображає символічну смерть сновидіння, яка звільняє місце для подальшого зростання.

Іноді поховання на кладовищі це ознака самообмеження, іноді ж тлумачення сну буквальне і воно означає, що особистими діями ви заганяєте себе в глухий кут.

Якщо ж уві сні ви відвідали кладовище, щоб вирити яму для невідомого персонажа, то темна смуга, нарешті, завершиться, і ви отримаєте заслужене благополуччя і удачу.

Новосілля або втрати?

До чого сниться, що трапилося копати могилу собі? Мусульманський сонник впевнений, що наяву ви побудуєте власний будинок.

Бачити, що ви рили собі могилу означає, що станеться якась подія, яке повністю змінить подальшу долю в гіршу сторону.

Якщо приснилося, що ви вирили собі ямку і заночували в ній, то наяву у вас відведуть кохану. Жінкам подібне бачення обіцяє охолодження у відносинах.

Чи не шкодите!

До чого сниться, що довелося копати могилу іншій людині? Сонник вважає, що ви задумали нашкодити комусь. Це також ознака довгої і ймовірно смертельної хвороби.

Наснилося, що ви копали ямку іншому, але точно близькій людині? Недоброзичливці готові до рішучих дій, якщо ви дасте їм хоча б найменший привід.

Розшифровка за призначенням

Для повнішої інтерпретації образу сонник радить згадати, кому саме довелося копати могилу.

 • Власної матері — вам загрожує серйозна небезпека.
 • Знайомому — йому загрожує біда, а вам втрата власності.
 • Дитині — до миру в домі, його здоров’ю.
 • Родичу — перемир’я.
 • Ворогові — перемога над ним.
 • Старому — навіює.
 • Молодому — до смирення перед долею.
 • Забудьте!

  До чого сниться, що довелося копати могилу небіжчика? Якщо уві сні ви задумали закопати мерця і виявили, що він зник, то сонник радить чекати біди з самої несподіваного боку.

  Бачити повторне поховання небіжчика — добре. Це означає, що ви зможете вилікуватися від страшного захворювання, але отримаєте масу нових турбот.

  Наснилося, що вдалося закопати могилку і поставити на ній хрест? Уві сні це попередження про те, що не варто ворушити минуле.

  Чого ви хочете?

  Наснилося, що рили яму лопатою? Сонник підозрює, що ви зайняті самокопанієм і намагаєтеся осягнути щось глибинне підсвідоме.

  Уві сні ви копали лопатою і наткнулися на скарб? В реалі чекають світлі зміни. Довелось рити землю руками? Бачення обіцяє завершення амурних відносин і втрату друзів зі своєї вини.

  Не заважайте!

  Бачити, що вам вдалося викопати могилу? Сонник рекомендує не втручатися в справи оточуючих і дати їм можливість вирішувати самостійно свої проблеми.

  Сталося повністю викопати могилу і виявити, що ви не можете вибратися з неї? У найближчому майбутньому ви усвідомлюєте, що були не праві, але змінити нічого не зможете.

  Бережіться!

  Що значить, якщо уві сні довелося розкопати старовинне поховання? Ймовірно, що ви намагаєтеся добратися до суті того, що давно кануло в минуле.

  Наснилося, що вдалося розкопати заживо похованого? Сонник впевнений, що отримаєте добрі новини здалеку.

  Розкопати уві сні чужу могилу — погано. Це вірний знак того, що ваше стабільне положення може зруйнуватися в будь-який момент.

  Сонник копати могилу, до чого сниться копати могилу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: