Сонник копати землю, до чого сниться копати землю уві сні

Все, що пов’язано з грунтом, наповнене сакральними знаками. Те,, до чого сниться копати уві сні землю, трактується сонниками сприятливо або з тривожними прогнозами. Щоб не помилитися в передчуттях, ретельно згадайте, як проходив процес.

Чим копали

Взагалі будь-які роботи з землею, за сонником Міллера, до безбідного існування. Чаклунка Медея стверджує, що це відображення конструктивного пошук рішення проблем в реальному житті.

Фрейд в своєму сонник аналізує сексуальні проблеми. Наснилося, що важко і довго копали землю: у вас насичена статеве життя. Якщо уві сні ви отримуєте задоволення від того, що гребете її руками, в інтимному житті вам не щастить, можливо, вона зовсім відсутня.

Змусили когось працювати з лопатою — повністю розчаровані відносинами з протилежною статтю і схильні звинувачувати колишніх партнерів у всіх своїх невдачах. Якщо вас змусили рити канаву, вас влаштовує пасивне підпорядкування в парі.

Найгірше, якщо наснилося, що просто спостерігаєте з боку, як хтось інший копає землю — неважливо, руками або лопатою Це свідчить про повному розчаруванні в реалізації плотських фантазій. Не слід позбавляти себе такої важливої ​​складової людського щастя, в сфері чуттєвих задоволень покладаючись на випадок і ініціативу партнера.

Сонник іменинників попереджає також,, до чого сниться копати землю тим, хто народився з січня по квітень: будьте обережні, вас можуть підло обумовити. У мусульманському тлумачі кажуть, якщо хтось уві сні риється в ній руками і їсть її, то він має намір привласнити чуже майно шляхом обману. Якщо ж наснилося, що вирив колодязь і черпав з нього воду, тоді сновидец заробляє чесним шляхом.

Сонник Міллера інтерпретує,, до чого сниться вода в створеній ямі, як передвістя невдачі. Знайти в ній щось цінне — до щасливого повороту подій.

Роботи в саду

Наснилося просто копати землю уві сні — це знак нелегкої, але забезпеченого життя, а робота в городі пророкує чималий успіх в тій області, де прикладені зусилля. Готувати грунт для посадки обіцяє дівчині отримання пропозиції руки і серця, швидкий щасливий шлюб.

Будь-яка підготовка грунту для рослин уві сні — знак звершень, наприклад, садити квіти — зустріти безмежну любов, а копати землю в городі для посадки картоплі — до здійснення бажань.

Але робити це уві сні з небіжчиком — не тільки залишає важкий осад в душі, але і передрікає втрату. Якщо це був родич — то попрощайтеся з кимось із близьких, чужа людина — з товаришем по службі або сусідом. Також несприятливо бачити уві сні, як лопатою копати грядки в городі, а вони потім виявляються витоптані — сонник Апостола Симона Кананіта віщує, що сусіди по ділянці прощатимуться з небіжчиком — родичем.

У Слов’янському сонник говориться, що копати землю, вкриту соковитим зеленим мохом — до вигідною одруження. Обробляти сухий, неживий грунт — до печалі, розчарувань. До чого снилася родюча оранка, підготовлена ​​іншою людиною: пора братися за реалізацію давно намічених планів, зірки вкажуть шлях до успіху в ремеслі і творчості.

Сонник копати землю, до чого сниться копати землю уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: