Сонник коньяк, до чого сниться коньяк уві сні

Якщо уві сні ви розпивали на самоті або в приємній компанії коньяк, то наяву зробите вкрай мудро і далекоглядно. Сонник переконаний, що прийняте правильне рішення на краще змінить ваше життя. Хочете дізнатися ще більше пояснень,, до чого сниться цей напій? Прочитайте думки кількох джерел, а не одного.

Пити коньяк

Бачити уві сні, як ви наливаєте в стакан коньяк і слідом випиваєте його — до переживання чуттєвих відчуттів. Романтичне побачення дозволить відчути себе на самій вершині сексуальної насолоди. Навколишні будуть вважати вашу любовний зв’язок навіженством, але ви якийсь час не будете зважати на думку сторонніх, а станете жити почуттями.

Сонник апостола Симона переконаний, що пити в сновидінні коньяк, значить, в реальності усвідомлено шкодити своєму здоров’ю. Поки не стало надто пізно, постарайтеся позбутися від шкідливих звичок, інакше доведеться витратити на лікування і гроші і душевні сили.

Ще один варіант,, до чого сниться бачити в нічних мареннях що ви п’єте алкоголь — до великого прибутку. Чим красивіше була приснився пляшка і чим дорожче коштував напій, тим крупніше буде грошова прибуток.

Сонник Адаскіна вважає, що якщо в своїх нічних мріях ви із задоволенням і насолодою вживаєте коньяк, то наяву будете відчувати задоволення від життя і щастя.

Купувати його в магазині

Якщо сниться, що ви купуєте в магазині пляшку цього алкогольного напою, то у вас з’явиться вкрай важлива стратегічна мета. Приснилося попереджає, що щоб домогтися поставленої мети не уві сні, а наяву доведеться багато працювати, і навіть періодично наступати на горло своїм звичкам і переконанням.

Бачити уві сні покупку дорогого коньяку — до великого успіху, визнанню. Всі пророблені раніше зусилля будуть оцінені по достоїнству. Сонник Міллера впевнений, що повага і захоплення оточуючих дозволить відчути себе щасливим і затребуваним людиною.

Сонник Кананіта стверджує, що купити під час нічного відпочинку пляшку коньяку — до наполегливості. Саме непохитну завзятість дасть можливість знайти те, про що так довго мріяли.

Інші пояснення

Якщо жінці наснилося, що вона наливає коньяк у склянку чоловіки, то в реальності їй вдасться легко цього представника сильної статі спокусити. Якщо сниться, що пригощають саме вас, значить, чекайте підвищеного інтересу з боку чоловіків. Їх увагу приверне зміна іміджу або ж новий наряд.

Сонник Міллера попереджає, що якщо в сновидінні ви пролили алкоголь на скатертину, то в реальності слід побоюватися неприємностей з грошима. Сон попереджає, що непередбачені витрати надовго виб’ють з колії.

Розбити уві сні ємність, в якій знаходився приснився коньяк — до краху надій. Всі старання, спрямовані на позитивні зміни побуту і статусу, виявляться марними.

Якщо сниться, що ви продавали коньяк, то доведеться випробувати муки совісті. Можливо, близькі люди або друзі вже чималий проміжок часу не отримують від вас достатньої кількості уваги. Залиште на день всі справи і присвятіть цей час спілкуванню.

Сонник коньяк, до чого сниться коньяк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: