Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник копати, до чого сниться копати уві сні

Копати яму уві сні віщує важку працю. Щоб розібратися, до чого сниться таке сновидіння, слід ретельно пригадати побачене в деталях, сформувавши його в один осмислений образ і зіставивши з обставинами та особливостями реальному житті, пошукати значення в сонник.

Тлумачення сну — копати яму, в більшості сонників вказує на необхідність сплячої людини докласти максимум зусиль для здійснення задуманих планів. Поставивши високу планку, сновидец повинен йти наміченим шляхом не дивлячись на перешкоди і втома, тільки в цьому випадку можна розраховувати на підвищення матеріального та фінансового добробуту.

Копати лопатою уві сні є дуже тривожним знаком, застережливим людини від необдуманих вчинків. Також сонник говорить про те, що потрібно довести розпочаті раніше справи до кінця, інакше незабаром за свою неуважність і лінощі доведеться жорстоко поплатитися.

Чесна праця, що на ділі не принесе тих результатів і благ, на які так сподівався людина, ось, що означає копати яму уві сні за сонником Хассе.

Сонник Міллера, віщує людині складну і важке життя наяву, результатом якої стане забезпеченість сновидіння і його сім’ї. Якщо викопана яма наповнилася водою уві сні, значить, в реальності сплячий не може контролювати ситуацію, що виникла, що говорить про його прямій залежності від дій і рішень інших персон. Будь-які спроби взяти контроль у свої руки увінчається провалом і невдачею.

Городньо-земляні роботи

Щоб розібратися,, до чого сниться копати город, треба пригадати стан ділянки і оброблювану культуру. Якщо ділянка, на якому проводяться роботи — недоглянуті, сповнений каменів і сміття, то людині слід подумати над своїми моральними і душевними якостями, які, швидше за все, є ознаками невдач і втрат в реальному житті. Якщо город акуратний і чистий, значить, незабаром сновідящего очікують суттєві позитивні зміни в житті.

Якщо жінці наснилося копати город, значить, панночці доведеться витратити максимум зусиль для забезпечення цілісності своєї сім’ї. Дівчатам, які сидять вдома і займаються дітьми і домашнім господарством, варто подумати про власний розвиток, як розумовому, так і фізичному.

Для людей, прямим чином пов’язаними із землеробством і сільським господарством, подібна картинка обіцяє врожайний рік і можливість своїм нелегким трудом забезпечити гідне існування рідних і близьких людей.

Затіяти важке, повне ризику і перешкод справа, ось,, до чого сниться копати овочі. Людині доведеться витратити багато зусиль для відновлення колишнього добробуту, а також зіткнутися з прегралдамі, які заздалегідь приготували йому недоброзичливці. Бізнесменам, подібний образ обіцяє клопоти і розгляду з партнерами, а також судові тяжби.

Копати буряки уві сні, віщує сонником здоров’я і довголіття. Міцна дружба допоможе сновідящій пережити труднощі і подолати негаразди, в цей період людина може повністю розраховувати на допомогу і сприяння приятелів в задуманому підприємстві.

Копати грядки уві сні на городі, віщує сонником хороші перспективи в справах. Молодій дівчині, таке сновидіння говорить про зустріч з багатим шанувальником, який має намір зробити пропозицію руки і серце панночці.

До чого сниться копати картоплю? Сонник пророкує успішні починання, які принесуть прибуток, вигоду і моральне задоволення. Великий картопля уві сні говорить про солідний грошовому надходженні, невеликий — варто звернути увагу на дрібниці, гнилої — невеликі негаразди.

Копати траншею або окоп уві сні, розшифровується сонником, як підсвідоме бажання сновідящего сховатися від навислих над ним проблем в реальному житті, втекти від відповідальності. Також подібний образ говорить про втому людини від метушні і сірих буднів, стан депресії або нервової перевозбудімості. Варто виділити кілька днів, а то і тиждень для відпочинку, щоб привести свій моральний вигляд і життєвий тонус в норму.

Отримання спадщини, грошового переказу здалеку, фінансову винагороду або солідний виграш — це те,, до чого сниться копати моркву. Жінкам подібна картинка віщує непомірні і марні зусилля, яких слід уникнути.

Уві сні копати клумбу і салити квіти, пророкує сонником райдужні перспективи на роботі та особистому житті. Також можливість провести кілька веселих і чарівних днів в суспільстві близьких людей і друзів.

Закапувати, викопувати щось

Корисно знати,, до чого сниться копати черв’яків для риболовлі. Якщо спроби знайти черв’яків увінчалися успіхом, то дане сновидіння говорить про те, що сновидець дізнається цікаву інформацію, яка допоможе вибратися з ситуації, що склалася, пошук ідей і тяга до знань. Нерідко подібна картинка віщує про наявність ворога серед близького оточення, що всіма силами хоче нашкодити людині.

Безуспішний пошук черв’яків, позначає неправильно обраний шлях для досягнення мети, що в кінцевому підсумку призведе до тупикової ситуації. Щоб уникнути подібного, потрібно в реальному житті переглянути свої пріоритети і позначити інші шляхи для здійснення задуманого.

Копати уві сні пісок, розкривається сонником, як застереження про те, що не слід найближчим часом починати серйозні підприємства, оскільки вони приречені на провал. Сновидіння вказує на необхідність більше часу приділяти уваги своїм родичам і рідним людям. Можлива хвороба близької людини, яка переверне життя сновидіння з ніг на голову.

Прибирати і копати сніг уві сні, за сонником, готує сплячої людини до боротьби життєвими труднощами і перешкодами. Жінкам подібний образ сповіщає про необхідність боротися за свою любовть і сімейне щастя.

Копати уві сні колодязь, тлумачиться сонником як знак невдач і втрат, пов’язаних з підступами ворогів і недоброзичливців.

Більшість сонників неоднозначно тлумачать,, до чого сниться копати погріб уві сні. З одного боку, картинка розшифровується як навмисне «шкідництво» і підступність сновидіння, бажання нашкодити комусь. З другої — підсвідомий настрій сплячої людини сховатися від проблем, потреба в захисті і уваги.

Жінкам, копати підвал уві сні, тлумачиться сонником, як бажання завести коханця, невірність свого обранця.

Копати басейн, за сонником, характеризує сновидіння як людини, який загруз у самоті і щиро бажає завести сім’ю. Кар’єристам, дане бачення віщує вдалу операцію, яка дозволить здійснити давні плани людини.

До чого сниться копати яму на цвинтарі? Подібний образ тлумачиться сонником як поява наяву в ситуації, де від дій і слів сновидіння, буде залежати доля сторонньої людини.

Сприятливим, хоча і страшним, є сновидіння, в якому довелося вбити і закопати людини уві сні. Така картинка віщує повну перемогу над ворогом.

Дівчатам, яким довелося закопати труп, згідно сонником, говорить про закінчення страждань по минулим відносинам і любові до колишнього коханого, набуття щастя і душевного спокою. Якщо ж панночці уві сні довелося розкопати труну і викопати покійника, значить, минуле нагадає про себе і колишні почуття спалахнути з новою силою.

Перемога над неприємностями і обставинами, що склалися, ось,, до чого сниться викопати коріння уві сні.

Цікаво знати,, до чого сниться копати скарб. Сновидіння, в якому людині вдалося вирити внесок уві сні, є сприятливим і обіцяє великі перспективи сновидцу. Бізнесменам бачення обіцяє хороші можливості розвинути своє підприємство, кар’єристам — підвищення на посаді.

Жінці, копати золото уві сні, тлумачиться сонником пропозицію руки і серця від людини, який давно перебуває поруч з дівчиною. Це прекрасна партія для сновідіци, молода людина має всі якості, необхідні для забезпечення щастя і благополуччя панянки.

Сонник копати, до чого сниться копати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: