Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник комар — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Комарі, як і будь-які дрібні істоти — символізують дітей. Але є і деякі відмінності. Якщо ви б’єте комарів, які не дають вам спокою — ви відчуваєте, може бути підсвідомо, неприязнь або навіть ненависть до своїх дітей. Якщо комарі не доставляють вам занепокоєння — ви надмірно опікаєте своїх дітей. Якщо навколо вас дзвенять комарі, а ви нічого не можете з ними вдіяти — це віщує вам невдачі в сексуальній сфері, злість від яких ви схильні пхати на дітях. Якщо ви відчуваєте біль від укусів комарів — це означає, що ваші діти, незважаючи на вашу любов і опіку, заподіюють вам масу турбот і неприємностей, а налагодити відносини з ними ніяк не вдається.

Сонник Ванги

Коль сниться багато комарів, від яких людина шукає порятунку, слід чекати невеликих труднощів, а також сварки з родичами. Вбивство комара віщує, що комусь із близьких знадобиться допомога. Комарине дзижчання уві сні знаменує швидку нецікаву і нудну роботу, яку доведеться виконувати. Якщо уві сні побачити чорну хмару комарів з гострими жалами і великими крилами, що насувається і покриває землю, поглинаючи все живе, варто чекати екологічну катастрофу від біологічної зброї. Після неї на землі будуть правити комарі-мутанти.

Сімейний Сонник

Бачити їх уві сні — знак того, що скоро вам доведеться опинитися в компанії зануд. Іноді такий сон пророкує невдачі в справах через підступи заздрісників і недоброзичливців. Вбивати або ловити комарів уві сні означає, що ви успішно впораєтеся з труднощами і обведе своїх ворогів навколо пальця. Дивіться тлумачення: Комахи.

Ісламський Сонник

Комар — це слабкий і низький людина. Якщо побачити у себе вдома або де-небудь в іншому місці скупчення комарів, то число жителів і їх нащадків на цьому місці збільшиться. Дехто каже, що побачивши уві сні комара, наяву слід остерігатися неосвічених вчинків, які можуть доставити Вам сумнівне задоволення.

Сонник Хассе

Побачити на собі комара — це сон-застереження проти підступних і шкідливих людей, які втомлять вас своїми нескінченними причіпками. Напився вашої крові — ви від них серйозно постраждаєте. Відлякати або вбити комаха — ви впораєтеся з цією загрозою і назавжди позбавитеся від недоброзичливців рішучими методами.

Сонник Міллера

Бачити комарів у Ваших снах — означає, що Ви даремно намагаєтеся залишатися непохитним під натиском хитрих, таємних ворогів. Ваше терпіння і удача дуже постраждають від цих персом. Якщо Ви вбили комарів, то в кінці кінців подолаєте перешкоди і будете насолоджуватися багатством і сімейним щастям.

Сучасний Сонник

Поява комарів уві сні означає марні старання не піддаватися тискові та хитрості ваших недругів. Ваше терпіння і удача дуже постраждають при цьому.

Езотеричний Сонник

Комарі — це обридлі клопоти через дрібниці. Зачинити комаха — заклик розлучитися з якоїсь набридливої ​​персоною.

Сонник Мандрівника

Комарі уві сні — уїдливість, обмови, образа; вбити — сприятливо, до несподіваної удачі.

Сонник Цветкова

Побачити — вам буде везти. Вбити комара — пройшовши через труднощі, знайдете щастя.

Еротичний Сонник

Убити в сні комара означає подолання перешкод на шляху до сімейного щастя.

Китайський Сонник

Укус комара або москіта для людини віщує втрату.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: