Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коні біжать, до чого сниться коня біжать уві сні

До чого сниться, що коні біжать? Уві сні це символ звичного людського суспільства, яке постійно кудись поспішає. Але у сонника є й інші трактування настільки нетривіального образу.

Комфорт або незадоволеність?

До чого сняться біжать коні взагалі? Якщо коні біжать розмірено і цілеспрямовано, то наяву гряде період комфортної і безбідного життя.

Іноді уві сні біжать конячки символізують глибоку незадоволеність при стабільному матеріальному становищі і загальному достатку.

Грайте і вигравайте!

Ті, що біжать на іподромі Коняшко гарантують успіх в азартній грі. Сонник впевнений: можете сміливо ризикувати, ви обов’язково виграєте.

Наснилося багато коней, які скачуть повз? Це символ вислизає успіху. Якщо уві сні вам вдалося схопити за вуздечку хоча б одного коня, то можете розраховувати на неймовірне везіння.

Чи не заноситеся!

До чого сниться, що коні біжать прямо на вас? Гряде період благополуччя і навіть деякою розкоші. Однак сонник підозрює, що зайві гроші і відсутність проблем перетворять вас в зарозумілого і нетерпимого людини.

Наснилися коні, які уві сні скачуть на вас? Потрапите в екстремальну ситуацію і зможете проявити найкращі якості.

Довелось бачити, що дикі і при цьому розлючені коні біжать прямо на вас? Це означає, що ситуація загостритися до межі і назовні вийдуть всі раніше приховувані емоції.

Шлюб або повний розрив?

До чого сниться табун скачуть коней? Сонник впевнений, що своїм неординарним вбранням або поведінкою ви викличте захоплення і заздрість оточуючих на світському заході.

Бачити уві сні спокійно бреде табун — особливо добре. Незаміжньої жінки сонник гарантує швидке заміжжя, всім іншим керівну посаду.

Іноді кінський табун попереджає про довгих, але не найстабільніших відносинах, які принесуть багато болю і найімовірніше закінчаться повним розривом.

Нові можливості

Якщо жінці наснилося, що коні біжать до неї, то вона незабаром відчує повну свободу. Це не означає, що дама залишиться одна, просто отримає можливість відкрито проявляти почуття. Для чоловіка це знак нових досягнень в бізнесі і на роботі.

Затвердження Міллера

До чого сниться тікає кінь? Сонник Міллера підозрює, що незабаром ви отримаєте звістку про чиюсь серйозної хвороби.

Будьте простіше!

Наснилася тікає конячка? Сонник впевнений, що ви намагаєтеся здаватися краще, ніж є насправді.

Якщо ж уві сні ви пастух і коні біжать під вашим керівництвом, то наяву будете керувати великим колективом, або пізнаєте щось заборонене, і зможете грамотно використовувати отримані знання.

Проявіть ініціативу!

Уві сні довелося самому бігати за конячками? Якщо ви проявите сміливість і ініціативу, то доб’єтеся прекрасних результатів на роботі або в навчанні.

Бачити, як коні біжать від вас, означає, що якийсь життєвий етап підійшов до кінця і саме час готуватися до наступного.

Якщо ж довелося бігати за відбилася від стада Коняшко, то в реалі доведеться довго і нудно виправдовуватися.

Розшифровка по масті

На завершення сонник радить розглянути приблизну масть тварин. Від цього багато в чому залежить кінцевий тлумачення сну.

 • Вороні — успіх у справах принесе душевні сумніви.
 • Кауров — швидка зміна сприятливих обставин.
 • Гніді — задоволення, піднесення.
 • Руді, червоні — нестримні емоції, перевага почуттів над розумом.
 • Сірі, сріблясті — багата фантазія, мрійливість.
 • У яблуках, плямисті — велика вигода.
 • Все буде добре!

  Наснилися коні білої масті? Уві сні це ваші світлі думки і роздуми, які ведуть до єднання з вищими світами.

  Коники білої масті також обіцяють, що всі справи влаштуються найкращим чином. Сонник впевнений, що ви зможете знайти душевний спокій поруч з близькими по духу людьми.

  Сонник коні біжать, до чого сниться коня біжать уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: