Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник компот, до чого сниться компот уві сні

Якщо уві сні ви пробували компот, то в реальності дружні та ділові зв’язки зміцніють, і ви легко отримаєте те, до чого так довго прагнули. Але, сонник радить не розслаблятися, інакше ви швидко позбудетеся досягнутого. Ще, до чого сниться такий напій описано нижче.

Варити компот

Жіночий сонник передбачає, що варити даний напій в сновидінні — до виникнення нової інтрижки наяву. Якщо ви робите солодкий і густий компот, то зв’язок буде надзвичайно щасливим і радісним для вас.

Варити компот уві сні також можна до приємного розмови. Спілкування з будь-ким дасть вам безліч позитивних емоцій. Не виключено, що ця людина надасть посильну допомогу в досить важливому для вас питанні.

Езотеричний сонник вважає, що такий сюжет — знак, що не варто намагатися відновити відносини, які деякий час тому були розірвані. Приснилося попереджає, що подібні дії не принесуть нічого, крім нової болю і важкого розчарування.

Пити

Якщо приснилося, що ви приготували компот, а потім самі і випили, то доведеться пережити період хаосу і плутанини. Сонник Мандрівника попереджає, що в ряді ситуацій ви не будете знак, як слід вчинити. Чи не губіться і не хвилюйтеся. Просто трохи почекайте. Справи самостійно налагодяться.

Бачити уві сні, як ви випиваєте вишневий компот — до любовного пригоди. Універсальний сонник передбачає, що нова інтрижка подарує ряд чудових миттєвостей і, зовсім виразно, запам’ятається на дуже тривалий термін.

Самостійно уві сні робити вишневий напій і потім особисто його випити, означає, що ви проявите ініціативу і самі запросіть на побачення вподобаного людини. Якщо сниться, що відчули приємний смак, то все складеться благополучно.

Сонник Адаскіна переконаний, що якщо в нічних мареннях ви пили компотік, то наяву переконайтеся в порядності дороге серцю людини. Ці відомості будуть для вас особливо важливі через те, що навколо цієї персони останнім часом ходили не дуже благочестиві чутки.

Ще варіант роз’яснення,, до чого сниться пити вариво — марність надій на відновлення любовний зв’язок. Всі ваші спроби повернути коханого завершуватися повним провалом.

Інші пояснення

Бачити уві сні як ви розлили компот, означає, що доведеться вислухати не надто приємні новини. Не виключено, що недобрі вісті змусять довго переживати і навіть зіткнутися з депресивним станом. Боріться за свій психологічний настрій! Пам’ятайте — все проходить!

Якщо сниться, що обпеклися гарячим компотом, доведеться посваритися з ким-небудь. Сварка може бути і дріб’язкової, і навіть фатальною. Фатальними наслідки будуть в разі, якщо наснилося, що отримали серйозний опік.

Бачити уві сні, як хтось отруївся компотом — до необхідності виправдовуватися перед начальством. Якщо приснилося, що компот налитий в витончений фужер, то вдасться побувати на святі і вразити там всіх своєю дотепністю і винахідливістю.

Сонник компот, до чого сниться компот уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: