Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник комплімент, до чого сниться комплімент уві сні

Комплімент — це знак уваги, причому не тільки наяву, але й уві сні. Якщо дівчині приснилося, що хлопець зробив їй комплімент — до підвищеної уваги з боку протилежної статі, а ось для кавалерів люб’язність від дами означає, що конкуренти не дрімають. Пропоную згадати, хто і в якому випадку обдарував вас приємним відкликанням, а сонник розповість в подробицях,, до чого сниться комплімент.

Чоловічу увагу або Чекайте нових знайомств і зустрічей…

Дівчині наснилося, що вона отримує компліменти від чоловіка, з яким не знайома — до нового знайомства, пророкує сонник Цвєткова.

Літній жінці чути компліменти від хлопця, який в неї начебто закоханий — в реальному житті вона зустрінеться з першим коханням.

Юнакові сниться комплімент від чоловіка, вихваляє його обдарованість і талант — в реальному житті він познайомиться зі своїм суперником, який більш досвідчений і досвідчений в справах любовних, попереджає сонник Міллера.

Захоплення жінок як символ суперництва і конкуренції

Представникам сильної половини людства чути уві сні компліменти від жінки, означає приховану небезпеку від конкурентів або заздрісників. Слід ретельно продумувати свій кожен крок, щоб не потрапити в пастку.

Молодій людині сниться, що незнайомі дівчата говорять слова захоплення — для того, щоб досягти успіху, доведеться вступити в конкуренцію з сильним суперником, пророкує сонник міс Хассе.

Старий бачить, що йому робить компліменти молоденька дівчинка — до здорової конкуренції зі своїми однолітками. Можливо, він з друзями укладе якесь парі.

Дівчині приснилося, що їй говорить схвальні слова незнайомка — наяву, швидше за все, у неї є суперниця.

Чергова люб’язність — знак брехні і обману

Наснилося, що ви отримуєте слова захоплення від хлопця, якому потрібна ваша допомога — наяву ви зіткнетеся з корисливих людиною.

Бачити уві сні, що ви робите комплімент зовсім незнайомій людині заради якоїсь вигоди — ви не до кінця чесні зі своїми близькими. Друзі це відчувають і ображаються.

Чути в сні слова лестощів від чоловіка, з яким ви в сварці в реальному житті — хтось спробує обманним способом заволодіти вашим майном. Будьте обережні, попереджає Місячний сонник.

Школа компліментів — вас чекає удача

Сниться, що ви вчитеся робити компліменти — вам пощастить у всьому, за що б ви не взялися, радує своїм тлумаченням сонник Нострадамуса.

Бачити уві сні, що ви вчите «співати дифірамби» інших людей — до здійснення бажань і реалізації планів.

Уві сні ви зі своїми знайомими влаштували конкурс красномовства і вихваляння — можете сміливо починати втілювати в життя свої задумки. Якщо ви вирішили почати свою справу, зараз дуже підходящий для цього період.

Дитяча безпосередність — на радість і веселощів

Сниться, що вами захоплюється дитина для того, щоб ви виконали його прохання — вас чекає весела пригода, повне несподіванок і сюрпризів.

Уві сні ви обсипали похвалами маленького бешкетника — до безпричинної радості і веселощів, обіцяє Жіночий сонник.

Ви стали свідком того, як двоє дітей обмінювалися люб’язностями на адресу один одного — в реальності вам випаде можливість «повернутися в дитинство»: можливо, ви поїдете в ті краї, де виросли, а може, зустрінете старого друга.

Сонник комплімент, до чого сниться комплімент уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: